Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • chiriacdnt

  • Mesaje scrise: 278
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2007 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2009

  • Mesaj Privat
asa este a devenit un "virus" de mult vizualizez acest sait, pana am devenit membru.
Skip ads

  • petrecila

  • Mesaje scrise: 1,096
  • Locatie: Bacau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Apr 2007

  • Mesaj Privat
Poate fi sau nu un virus. Eu ceva timp in urma tot aici am spus ca este virus atat timp cat ai un opel. Ceea ce ma face sa cred ca nu pasiunea pentru Opel ii aduce pe multi aici ci nevoia expresa de a economisi ceva bani (ceea ce este normal) cautand informatii cat mai precise si moca. Fiecare isi apara un interes sub masca chiar a intalnirilor. Am in vedere cand afirm toate acestea, ca rasfoind forumul, am constatat ca multi useri activi sau foarte activi pana in 2007 chiar 2008 au inceput sa dispara subit. Nimeni nu mai stie nimic de ei. Banuiesc ca deja nu mai au opelurile. Eu cunosc un user de Bacau care a "disparut" astfel si dadea impresia ca vrea sa fie extrem de activ in ceea ce priveste intalnirile si promovarea clubopel. I-a dat intreprinderea masina, a vandut-o pe a lui (Opel Astra pe motorina) si a disparut for ever de aici. Baiat bun de altfel. Si daca ne uitam bine ii gasim si pe altii, prefer sa nu dau nume. Deci depinde in buna masura daca doresti sa-ti tii opelu mai mult timp sau esti doar in trecere cu marca asta de masina. Parerea mea, evident. Confused
  • deleted-22328

  • Mesaje scrise: 125
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Sep 2008

  • Mesaj Privat
Tind sa cred ca ai dreptate, mai ales dupa ce am auzit anumite povesti despre cei care au venit la intalniri: au venit si-au rezolvat problema si nu am mai auzit de ei, sau daca nu au rezolvat imediat au devenit recalcitranti. Intradevar nu toti userii sunt de calitate dar asta se intampla peste tot, intotdeauna vor fi oameni care au interese si doar atat, pasiunea pentru opel va ramane doar pentru cativa si asta se va observa in timp.

Pentru mine este o pasine, un microb, un drog. Nu stiu daca asa va fi mereu dar asa este acum.
  • nicolae641

  • Mesaje scrise: 318
  • Locatie: Olt
  • Masina: Zafira 2007 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Nu va suparati dar cred caci este ceva util
Skip ads

  • PUMA

  • Mesaje scrise: 1,166
  • Locatie: Arad
  • Masina: Corsa 2004 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Da CLUBOPEL multumim ca existi dar fara oamenii din acest club care sunt extraordinari nu am face nimic .Multi dintre noi au condus OPEL dar din diferite motive au cumparat alte marci de masini printre care ma numar si eu dar niciodata indiferent de masina pe care o voi conduce CLUBOPEL ARAD si nu numai poate conta pe mine si intilnirile clubului sunt super . La noi in vestul tarii obisnuim sa facem o intilnire pe luna la noi in ARAD si luna urmatoare la fratii nostrii din TIMISOARA
  • adrygia

  • Mesaje scrise: 57
  • Locatie: Braila
  • Masina: Vectra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Nov 2008

  • Mesaj Privat
nu am vechime dar sunt mandru ca fac parte din clubopel...multumesc tuturor pt ajutor...asa mai invatam cate ceva
  • White Tzuly

  • Mesaje scrise: 629
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Kadett 1981 13S
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Nov 2008

  • Mesaj Privat
nu este un virus, ci o comunitate. ideea este sa ne ajutam intre noi, sa ne mearga masinutele si sa simtim adrenalina. talpa multa va doresc. Smile
  • VIPER1981

  • Mesaje scrise: 305
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z13DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Oct 2008

  • Mesaj Privat
Nu sunt de mult pe ClubOpel.com,dar este cea mai super comunitate, este un lucru super util, imi face placere sa interactionez cu ceilalti posesori de opel si de cont clubopel.com...sa ne vedem cu bine la intalnirile clubopel.com...
Skip ads

  • Opelino

  • Mesaje scrise: 86
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Kadett 1986 C18NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Forumul intr-un cuvant este un prieten pt noi care la nevoie ne ajuta cu informatii, sfaturi si chiar oameni care sar a ne rezolva diferitele probleme ce le avem la masini si care nu le dam de cap!

Multumesc ClubOpel!
  • MIMul

  • Mesaje scrise: 536
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2003 z16xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Pentru mine ClubOpel este un "microb".
Primul lucru care il fac cand aprind PC-ul este sa intru pe clubopel.com,sa vad ce se mai discuta,ce mai este nou.
  • adydelabv

  • Mesaje scrise: 804
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2011 a17dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Nov 2007

  • Mesaj Privat
microb sau nu
dar nu trece nici macar o zi sa nu intru de cateva ori pe forum
e adevar ca opelul e un "virus" Very Happy


numai de bine
  • GL99VRC!

  • Mesaje scrise: 616
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2001 Y17DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Daca pentru voi este un microb ,pentru mine ce poate fi?Eu am o virsta inaintata(55 ani) si am avut placerea de acum trei ani aproape sa ma inscriu in rindul membrilor Opel.Am avut tot Opel si acum sase ani ,dar nu stiam de existenta acestui club,iar de forum nici atit.De cind m-am inscris mai tot timpul sunt pe el,merg la intilniri(atit in oras cit si in tara).Ma simt foarte bine in compania tinerilor si ma bucur cind i-mi cer sfaturi sau ii pot ajuta.Sunt pensionar si am timpdestul liber.
Skip ads

  • teozuzu

  • Mesaje scrise: 432
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2001 2.0 DTI 16v Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Eu unu, decand am masina in Service si stau cam toata ziua in casa, singurul lucru pe care il fac, in afara de a ascult Radio Zu pe net, nu fac, decat sa ma uit pe forum all day, mai citesc cate ceva, mai invat ceva nou, etcetera Very Happy

E ca un virus, spre deosebire de alte comunitati, de alte forum-uri, e deosebit si asta pentru ca userii de pe aici, cel putin cei pe care eu ii cunosc, par sa formeze o comunitate unita Very Happy si asta inseamna foarte mult!
  • ady negoita

  • Mesaje scrise: 377
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2004 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Feb 2008

  • Mesaj Privat
petrecila a scris:Poate fi sau nu un virus. Eu ceva timp in urma tot aici am spus ca este virus atat timp cat ai un opel. Ceea ce ma face sa cred ca nu pasiunea pentru Opel ii aduce pe multi aici ci nevoia expresa de a economisi ceva bani (ceea ce este normal) cautand informatii cat mai precise si moca. Fiecare isi apara un interes sub masca chiar a intalnirilor. Am in vedere cand afirm toate acestea, ca rasfoind forumul, am constatat ca multi useri activi sau foarte activi pana in 2007 chiar 2008 au inceput sa dispara subit. Nimeni nu mai stie nimic de ei. Banuiesc ca deja nu mai au opelurile. Eu cunosc un user de Bacau care a "disparut" astfel si dadea impresia ca vrea sa fie extrem de activ in ceea ce priveste intalnirile si promovarea clubopel. I-a dat intreprinderea masina, a vandut-o pe a lui (Opel Astra pe motorina) si a disparut for ever de aici. Baiat bun de altfel. Si daca ne uitam bine ii gasim si pe altii, prefer sa nu dau nume. Deci depinde in buna masura daca doresti sa-ti tii opelu mai mult timp sau esti doar in trecere cu marca asta de masina. Parerea mea, evident. Confused
aici nu sunt de acord cu cele spuse mai sus,adica referitor cu activitatea userilor,eu unul am nevoie de cit mai multa informatie,pt ca atunci cind ma duc la reprezentanta,sai spuneu celui de acolo ce sa faca,pt ca la noi in hd nu ai cu cine sa te intelegi pe acolo ca-s toti o apa si un pamint,si atunci unde sa ma duc sa cer un sfat?daca nu voua?mai bine desfac masina bucati,si o fac iar dar poate mai stric ceva la ea?nu mai bine vii aici si ceri un sfat?eu asa privesc lucrurile astea,pt mine clubul asta e ceva de neinlocuit,si chiardac nu pot accesa oricind forumul,o fac cu deosebita placere oride cite ori am ocazia!
  • ady negoita

  • Mesaje scrise: 377
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2004 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Feb 2008

  • Mesaj Privat
GL99VRC! a scris:Daca pentru voi este un microb ,pentru mine ce poate fi?Eu am o virsta inaintata(55 ani) si am avut placerea de acum trei ani aproape sa ma inscriu in rindul membrilor Opel.Am avut tot Opel si acum sase ani ,dar nu stiam de existenta acestui club,iar de forum nici atit.De cind m-am inscris mai tot timpul sunt pe el,merg la intilniri(atit in oras cit si in tara).Ma simt foarte bine in compania tinerilor si ma bucur cind i-mi cer sfaturi sau ii pot ajuta.Sunt pensionar si am timpdestul liber.
clubul asta pt d-vs este ca aerul iar d-vs pt noi ca un parinte,ne bucuram sa va stim printre noi,de ce oare nu or fi fiind mai multi useri de seama d-vs printre noi?pt ca doar asa ne putem ajuta reciproc,relationind unu cu altul.multa sanatate sa va dea Dumnezeu!!!
  • ionutxxl

  • Mesaje scrise: 1,255
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Vectra 2004 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Pt mine e ca un virus Very Happy ,cand ajung acasa direct pe club..daca plec o zi sau doua si nu intru parca imi lipseste ceva din mine..si astept sambata sa ma vad cu baietii la intalniri in suceava si sper ca de acu si la festuri mai multe cu ,,Ursii,,pe care ii salut pe aceasta cale..cei mai tari baieti..bafta
  • fnf bogdan fnf

  • Mesaje scrise: 452
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Eu la munca am facut trafic asa de mare ca au restrictionat Site-ul Sad(
  • prometeus

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Arad
  • Masina: Vectra 1996 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2009

  • Mesaj Privat
si in mine incet incet intra, mai ales ca nu demult mi-am luat opelu' si am o gramada de facut pe el.........nu am timp suficient sa citesc toate info ce ma intereseaza, as vrea sa le stiu pe toate dintr-o data......poate ma voi intalni si cu cei din Arad intr-o zi.......pana atunci take care...don't push the limits...Wink
  • Tiby

  • Mesaje scrise: 147
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Nov 2006

  • Mesaj Privat
ClubOpel este o comunitate unita.In fiecare zi accesez site-ul!
Powered by 36152 Opelisti pe 06.07.2009:
  • eXus

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Neamt
  • Masina: Astra 2001 2.0 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Aloha, sunt un membru nou dar pot spune ca sunt fascinat de acest forum. Sper sa ma pot integra si eu si sa impartim pareri Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR