Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • bose

  • Mesaje scrise: 50
  • Locatie: CJ
  • Masina: Astra 2000 y17dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2006

  • Mesaj Privat
servus toti! marius, 29, cluj, inginer, astra g, U Cluj 4 ever!
cu opelu` de vreo 2 ani, n-am gasit in cluj pe nimeni care sa se priceapa la el asa ca sper sa tina cat mai mult de capu` lui...
urmatoarea sper sa fie tot opel, da` mai lunga...
take care!
Skip ads

  • tng
  • Suspendat
  • 20 mesaje
  • din 13 Oct 2007
  • Corsa 2004
  • Prahova
  • tng

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Corsa 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Oct 2007

  • Mesaj Privat
va salut
nume:danny ; nick: tng. sunt din ploiesti. sunt stundet si .. i like Opel Embarassed
astept si eu o Corsa B
  • veronalfa

  • Mesaje scrise: 29
  • Locatie: Timis
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Oct 2007

  • Mesaj Privat
salutari!
sunt Florin, 27 de ani, din Arad si stau in Timisoara de 2 ani. imi place si mie Opelul, de aia mi-am luat si eu unul si tin la ea, mai mult ca e prima mea masina personala!
  • alex_t

  • Mesaje scrise: 244
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Calibra 1993 C20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Aug 2006

  • Mesaj Privat
ma bag si eu

alex, din brasov, 22 de ani (de astazi).
Stundent anul 3 la fac de drept (porcarie).
Lucrez in domeniul publicitar la o firma de marketing pe partea de teren, (area supervisor) de 2 ani.
Prima masina a fost un ford orion din 1993 la 18 ani, care m-a tinut 1 luna (a decedat motorul), a doua un fiat marea weekend din 2002, opel calibra c20ne din 1990, iar acum tot opel calibra SFI '92.
Skip ads

  • sabinilie

  • Mesaje scrise: 350
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Sabin Ilie (NU am nici o treaba cu fotbalistu'... )
Bucuresti, nascut in Ploiesti(pana acum vreo 15 ani am locuit acolo).
Varsta: 24 ani (in prezent Laughing )...
Masina: Astra Classic II, Z17DTL 5k km pana acum, luata de la GTT acum ~2 luni. Rolling Eyes
Serviciu: Petrom, Admin baze date.
Pasiuni: traveling (care suna de parca m-as da mare) si calculatoarele.
  • Louis Cyphre

  • Mesaje scrise: 54
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Manta 1987 20 E
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Nov 2007

  • Mesaj Privat
salut
cred ca sunt cel mai nou membru al forumului
Sunt Serafim (nu radeti) din Sibiu, ca tot spunea cineva mai devreme ca suntem putini sibieni...
37 de ani, casatorit, am un baiat fain de 10 ani
de meserie dascal, am profesat vreo 2 ani, pana am hotarat ca am facut destula cura de slabire, de vreo 7 ani prestez in TV, ca regizor
pasiuni: fiu-meu,handbal, televiziune, motociclete, Opel, mai ales ca sunt foarte proaspat proprietar de Opel Manta 2.0 model 87, la care incep restaurarea (urati-mi bafta, ca zau ca am nevoie)
telefonul meu este 0741.697.000, in caz ca pot ajuta cu ceva, cu cea mai mare placere
In rest, toate cele bune

  • George Pelesca

  • Mesaje scrise: 187
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 2001 z16se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jun 2007

  • Mesaj Privat
George Peleºca
22 ani, necãsãtorit, fost student la electronicã, actualmente student la drept, de profesie dascãl (nu profesez) dar mai fac pe poliþistul din când în când.
Pasiuni: electronica (tot liceul am bãgat banii de sandvici în difuzoare, tranzistori, cositor, circuite integrate, etc), ciclismul (nu mai practic de ceva vreme întrucât am descoperit cã este mai cool dacã ai 2 roþi cu motor), femeile frumoase, si acum Opelu' din semnãturã (unde se duc aproape toþi banii mei acum).
  • cristitelefoane

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2008

  • Mesaj Privat
44 ani din Bucuresti posesor recent de Vectra gts 2,2 motorina,casatorit veteran de 23 ani,un copil de 22 ani,la fel de pasionat de auto este pe un Bmw,momentan lucrez in Paris sofer de protocol,pe un Renault Velsatis de 3,5 benz. si urmeaza un C6.Foarte interesant acest site si am observat multi membrii ai clubului foarte competenti si pasionati pe viitor merita o intalnire generala cred ca ar fii foarte interesant.Ca evolutie auto incepand din anul 88 de cand posed permis de conducere am inceput cu dacia 1100,au urmat Dacia 1300,1310,1410,Renault18,21,Lada 1200,1500,WW Passat 79,80,BMW 320I din85,Dacia 1307 papuc ,iarasi Dacia injectie,Super nova,cu ultimele doua marci lucrand ca Instructor auto pana la plecarea din tara.KM efectuati la volan aproximativ peste 1mil. fara evenimente rutiere.Toate cele bune tuturor utilizatorilor,si cati mai multi km fara evenimente rutiere in conditiile actuale de circulatie mai ales in tara.



Ultima modificare facuta de cristitelefoane la Sam 12 Jan, 2008 7:25 pm, modificat de 6 ori in total
Skip ads

  • naniacostin

  • Mesaje scrise: 1,277
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2000 x20dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Mar 2007

  • Mesaj Privat
marius din ploiesti,25 ani,casatorit si cu o frumusete de copil.lucrez ca sofer autobuz la ratp.am un opel astra f si urmatoarea masina va fii tot opel.
  • CapellaCt

  • Mesaje scrise: 1,624
  • Locatie: Deutschland
  • Masina: Vectra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Ciprian,am 25 ani,sunt din Constanta,acum locuiesc in Germania,inginer de domeniu mecanic(automobile si masini unelte),proaspat posesor al unui Opel vectra 1.8.Ma declar un impatimit al automobilelor,computere si mototciclete.Imi place sectiunea asta din forum.
Sunt incantat de cunostinta! Smile
Sa ne auzim cu bine si de bine.
  • mariani

  • Mesaje scrise: 769
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Mokka 2014
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Marian 30 ani Constanta, functionar MAI, student la drept, casatorit 2 fetite gemene de 1 an jumate
Proaspat detinator de OPEL Vectra C GTS din 2003 si urmatoarea masina tot OPEL o sa fie
PIna In octombrie am avut un Logan pe benzina care nu avea dotari nici 25% fata de recenta
permis de cond. am din 95,
pasiuni"masinile in primul rInd ,plimbari la volan bineinteles,pescuitul ,internetul
cred ca e suficient ,toate cele bune tuturor Opelistilor , drumuri bune si fara probleme in noul an
  • vl30tax

  • Mesaje scrise: 243
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Vectra 2003 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2008

  • Mesaj Privat
salut sunt din rm valcea sunt nou pe forum am un opel astra f caravan alb din 1993 si sper k sa ne intelegem bine prin acest site
Skip ads

  • razvan_16i

  • Mesaje scrise: 179
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 1996 1.6 16v x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2008

  • Mesaj Privat
[b] Va salut ... sunt un nou posesor de opel vectra B de care sunt tare mandru .. ma numesc Razvan sunt din Ploiesti am 24 de ani,necasatorit,lucrez la o firma de constructii ca sofer in rest ...masini .. ! Va salut si Drum Bun !
  • deleted-5946

  • Mesaje scrise: 1,737
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Eh...eu am fo' porc si nu m-am prezentat, deci! :

Fechete Vlad - studii Liceu deocamdata Matematica-Informatica Intensiv (atractie zero spre programare, ador operarea si in special manaritul hardware-ului, tind spre stiinte economice[faculta]).
Masina: Opel Astra SportLine 2003 1.6 16V.
alte masini detinute: Dacia 1410 '87 securist edition..5 trepte treburi treburi... dar nu pot spune ca am detinut-o deoarece nu am condus-o decat vreo 15 km si in prezent e condusa tot de tatal meu Very Happy.
Incidente: inca nu.
Am permisul deeeeeee 6 luni Very Happy..(multi inainte) km parcursi circa 3000...(deh benzina asta :-<)
Hobby: orice tine de masina, de mic sunt un micutz mecanic Dacia ... si devorez orice inseamna masina,condus si ce tine de astea Very Happy. + fotbal, baschet si atletism.
Poze in Garaj.
  • goncziht

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2007 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Salut
Sunt Gonczi H. Tiberiu 39 de ani casatorit, fara copii din Arad
si sunt dispecer de circulatie la CFR, momentan si student la
transporturi la Poli. Posesorul masinii din semnatura si in garaj.
Mult succes!
  • cristitelefoane

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2008

  • Mesaj Privat
CapellaCt a scris:Ciprian,am 25 ani,sunt din Constanta,acum locuiesc in Germania,inginer de domeniu mecanic(automobile si masini unelte),proaspat posesor al unui Opel vectra 1.8.Ma declar un impatimit al automobilelor,computere si mototciclete.Imi place sectiunea asta din forum.
Sunt incantat de cunostinta! Smile Ciprian am inteles ca esti stabilit in Germania poate in viitor cand revin in tara poate luam legatura si ma ajuti pe la o firma de acolo pentru un chip tuning.Mersi anticipat,in cazul meu mai putin cu limba germana.
Sa ne auzim cu bine si de bine.
  • Marius Chiriac

  • Mesaje scrise: 38
  • Locatie: Neamt
  • Masina: Astra 1993 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Salut,
sunt Marius, sunt din si locuiesc in Piatra Neamt de vreo 23 de ani, necasatorit, nu beau, nu fumez si rup parchetul prin sala de fotbal. Lucrez la o firma IT, specializare copiatoare, fax`uri si imprimante.
Inainte de Opel am avut o Alfa Romeo75 din `88 care a decedat sub piciorul meu. Am condus/testet Astra F si mi`a placut mai mult decat alte masini. Sunt multumit de performantele "tinericii" de 15 anisori.

bafta.
  • leeloo

  • Mesaje scrise: 0
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Jul 2007

  • Mesaj Privat
26 ani, Bucuresti, casatorit.
economist si pasionat de volan.
  • ywd

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Vectra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jan 2008

  • Mesaj Privat
salut am 24 ani sunt din cluj si am un vectra C si un kadett
  • mihai_39

  • Mesaje scrise: 833
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mar 2007

  • Mesaj Privat
Pffft, drace! Cam tarziu. Very Happy Mihai, 24, Corsar cu istoric in IT (presa scrisa/media, web developer, business analyst etc).
I-am pus gand rau masinii. Vreau sa-i fac o revizie pana-n varf de surub, in primavara asta.
Revin la Polivalenta cand se incalzeste. Very Happy

pony, mugurasii, cum mai sunt mugurasii?
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR