Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • deleted-5946

  • Mesaje scrise: 1,737
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2007

  • Mesaj Privat

Live.
Skip ads

  • cangri

  • Mesaje scrise: 5,415
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2010

  • Mesaj Privat

  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Numa ca acu se cheama internet Smile
  • Bunicu

  • Mesaje scrise: 2,223
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Dec 2008

  • Mesaj Privat
http://www.money.ro/occupy-...irii_1124161.html
Skip ads

  • sorin666

  • Mesaje scrise: 3,893
  • Locatie: outside Manell's Land
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2004

  • Mesaj Privat
"Impotriva ipotecilor imobiliare" da dreaq' i-o pus sa se indatoreze cat nu pot restitui... Evil or Very Mad
  • Daci

  • Mesaje scrise: 1,390
  • Locatie: Arad
  • Masina: Insignia 2011 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mar 2007

  • Mesaj Privat




[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=N7hTcIUAYGw#![/youtube]







Tineri ridicaþi de poliþie, la protestul anti-PDL din Timiºoara. Mitingul, supravegheat de lunetiºti




Oficial FMI: În trei sãptãmâni întregul sistem financiar se va prãbuºi dacã nu se ajunge la un consens
  • sorin666

  • Mesaje scrise: 3,893
  • Locatie: outside Manell's Land
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2004

  • Mesaj Privat
E 15 Oct Exclamation Mai aveti 22 de ore de "vacanta" cu transformarea marginalilor New-Yorkezi in Supermeni luptatori anti-sistem, dupa aceea incepem sa devenim seriosi... Laughing
  • robertelmoderel

  • Mesaje scrise: 58
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Corsa 2002 z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Sep 2011

  • Mesaj Privat
sorin666 a scris:E 15 Oct Exclamation Mai aveti 22 de ore de "vacanta" cu transformarea marginalilor New-Yorkezi in Supermeni luptatori anti-sistem, dupa aceea incepem sa devenim seriosi... Laughing


Si aici se vorbeste de alti "marginali"....cam multi, zic eu :

http://www.bnet.com/blog/fi...goes-global/16628


Si astia la fel, "marginalii" astia( din tari slab dezvoltate, mult sub Romania, gen Spania, Anglia, Israel, Italia, Germania), cica azi fac dezmat.
Skip ads

  • florin17

  • Mesaje scrise: 30
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Oct 2011

  • Mesaj Privat
Shocked Gata a veniot sezonul de revolta Exclamation
  • sorin666

  • Mesaje scrise: 3,893
  • Locatie: outside Manell's Land
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2004

  • Mesaj Privat
A venit pe dreaq' mai iesiti sa vedeti si ce se intampla pe strada nu inghititi toate bulshiturile de pe Internet Confused
O "revolutie" nu se poate face cu 0,1% din populatie, decat daca acestia sunt generali Twisted Evil
  • lucio85

  • Mesaje scrise: 4,965
  • Locatie: Gorj
  • Masina: Astra 2010 a17dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Feb 2010

  • Mesaj Privat
unde e marea rascoala de la 15 octombrie?
eu nu vad nimic , nu transmite nici macar OTV in direct si in reluare Laughing
  • D_M_G

  • Mesaje scrise: 2,274
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Asa o fi stimate coleg lucio....de obicei un om bine informat se uita pe CNN, Euronews si alte programe dedicate stirilor ! Este foarte adevarat ca pe cocalari.com sau facebou.ro, ori OTV, aceste stiri nu se dau! Unii chiar uita ca in multe regiuni SUA, inca nu este data de 15...datorita unui mic inconvenient generat de fusul orar! Dar....uite minune! Atat RTV, Ant3 cat si B1TV, astazi si-au deschis pliscul si au aratat imgini din Italia, Spania, Irlanda, Portugalia, Grecia, Germania, Franta, Tokio ,Londra, dar si din SUA....o mare de oameni, incendii, batai cu politia, etc, toate legate de aceste evenimente!
Iar pentru unii ce nu au inteles, data de 15 este un inceput nu o finalitate!
Am afirmat ca nu este cazul mioriticilor, ei avand in aceste zile fieful la Iasi, la pupat de moaste si maini taiate, aduse din insorita dar falimentara Grecie!
Un documentar extrem de "plictisitor" ce poate face pe multi sa inteleaga de ce sunt atatea framantari in lume!
Conditia este sa "pierdeti" cam 2 ore cu vizionarea.....

Skip ads

  • lucio85

  • Mesaje scrise: 4,965
  • Locatie: Gorj
  • Masina: Astra 2010 a17dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Feb 2010

  • Mesaj Privat
@D_M_G
era o gluma cu OTV Embarassed Laughing Laughing
  • Daci

  • Mesaje scrise: 1,390
  • Locatie: Arad
  • Masina: Insignia 2011 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mar 2007

  • Mesaj Privat
P'aci îs dã tãþ'. Nu vã obosiþi sã vã convingeþi unii pe alþii, fiecare face ce vrea, doar cã pe unii îi fu...pardon... ce fac alþii. Pânã acum m-am chinuit sã mã abþin de la postãri. Comentaþi ce vreþi sau deloc, e tot aia.

P.S.: Glumele sunt bine primite!
  • Daci

  • Mesaje scrise: 1,390
  • Locatie: Arad
  • Masina: Insignia 2011 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mar 2007

  • Mesaj Privat


  • Daci

  • Mesaje scrise: 1,390
  • Locatie: Arad
  • Masina: Insignia 2011 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mar 2007

  • Mesaj Privat
#OccupyWallStreet Info

Somn usor!
  • Daci

  • Mesaje scrise: 1,390
  • Locatie: Arad
  • Masina: Insignia 2011 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mar 2007

  • Mesaj Privat
Luni mergeti la servici si sa va faceti treaba bine...altfel vi se va taia din salar, etc. Platiti toate ratele sa nu pierdeti casele si masinile pentru ca intarziati cu ratele, sa va uitati la plasme la pitipoance ca se vad foarte bine cracii si tatele, si nu uitati sa faceti bascalie de unu care nu are de a face cu nimic din cele mentionate mai sus.
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Aici erai tare sfatos:
Daci a scris:Nu vã obosiþi sã vã convingeþi unii pe alþii, fiecare face ce vrea, doar cã pe unii îi fu...pardon... ce fac alþii.

Iar aici, cand ai vazut ca nu ti-au iesti compatriotii in strada, a inceput sa te f... pe tine grija de ce fac altii:
Daci a scris:Luni mergeti la servici si sa va faceti treaba bine...altfel vi se va taia din salar, etc. Platiti toate ratele sa nu pierdeti casele si masinile pentru ca intarziati cu ratele, sa va uitati la plasme la pitipoance ca se vad foarte bine cracii si tatele, si nu uitati sa faceti bascalie de unu care nu are de a face cu nimic din cele mentionate mai sus.


Eu zic sa te potolesti cu insultele. Ai fi tu unul dintre putinii "destepti" care vad "adevarul", dar asta nu-ti da dreptul sa ne insulti pe noi astia mai "prosti" care nu am iesit in strada cand ai avut tu chef.

P.S. Tu unde mergi luni, la vreun camin de copii abandonati si ca sa-i strangi in brate si sa le faci mancare din banii tai?


Ultima modificare facuta de dodo_13 la Dum 16 Oct, 2011 11:21 am
  • deleted-5946

  • Mesaje scrise: 1,737
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Daci a scris:Luni mergeti la servici si sa va faceti treaba bine...altfel vi se va taia din salar, etc. Platiti toate ratele sa nu pierdeti casele si masinile pentru ca intarziati cu ratele, sa va uitati la plasme la pitipoance ca se vad foarte bine cracii si tatele, si nu uitati sa faceti bascalie de unu care nu are de a face cu nimic din cele mentionate mai sus.


Noroc ca n-am rate, norocul celor care au ca exista oameni ca tine...
Asta cu ratele la banci n-am inteles-o niciodata, nu te pune nimeni sa-ti iei case si masini de bani foarte multi daca nu ai de unde sa platesti iar gratis nu se poate. Dar poate ca nu vad eu destul de clar adevarul, manipularea si conspiratia corporatiilo-bancilor-etc...
  • D_M_G

  • Mesaje scrise: 2,274
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Am gresit enorm, afirmand la inceputul acestui topic ca cea mai mica scanteie, poate fi capabila de incendii devastatoare. M-am inselat amarnic, crezand ca milioane de inapoiati si barbari ai evului mediu, din Sydney pina in Peru, cuprinzand tari inapoiate mintal ca Germania, Italia, UK, Spania, Portugalia, USA, etc, au iesit cu sutele de mii in peste 1000 de orase mari, protestand impotriva "taticilor" financiari, care i-au subjugat sub o forma sau alta.
Imi retrag toate cuvintele deplasate ce le-am proferat impotriva tarii mele, mai ales impotriva majoritatii locuitorilor ei. Am reusit sa concretizez unicitatea mondiala si superioritatea nemarginita a acestui popor minunat in care traim, comparativ cu barbarii mapamondului, mai sus mentionati.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR