Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • elegance

  • Mesaje scrise: 3,088
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 Y 17 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Ar fi cazul sa se inchida. Wink Cum a zis ovidiutm: cine vrea semneaza cine nu nu.
Skip ads

  • Mr.Opel

  • Mesaje scrise: 2,293
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Unii dintre voi chiar ati intrecut masura.
Daca nu puteti sa purtati discutii civilizate, fara sa scoateti ochii cuiva, va rog sa nu postati.
  • mark

  • Mesaje scrise: 1,429
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 1999 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Sunt impotriva taierii copacilor ... de vina sunt oamenii nu copacii, daca s-ar respecta regulile de circulatie asa cum se respecta in alte tari nu s-ar intampla astfel de accidente, daca pustii de la volan ar realiza ca masinile pe care le conduc nu fac parte dintr-un joc pe computer gen NFS, cu siguranta astfel de accidente nu s-ar intampla. In ziua de azi in loc sa impresionam fetele la o cofetarie, la un cinematograf, cu o floare si altele, le impresionam cu mult alcool si calcand tare pedala de accelereatie si aratand cat de smecheri suntem noi si ce masini puternice avem, nu ne sta nimeni in fata, se mai intampla totusi sa mai apara cate un pom ratacit si acolo ne dam sfarsitul. Ce vina are pomul ala? De ce sarim repede sa-l taiem, ca nu ne duce capul prea mult sau de ce?
  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Chiar acum pe Naţional Gographic rulează un reportaj despre autobahn. Şi am văzut COPACI pe margine. Îmi scapă ceva?
Skip ads

  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Reportaju' cu copaci este varianta pentru Romania. Very Happy
Bai, frate, ce texte au unii! Cica ce te doare pe tine daca ei vor sa mearga tare? Bai, boule, cand iti bubuie roata din stanga ce faci? Razi masina de pe contrasens in care ma aflu eu cu familia mea! Pe dreapta o rezolvi taind copacii.
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,463
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Deoarece tonul la care s-a ajuns in aceasta discutie e complet inadecvat, topicul se inchide.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR