Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • siner

  • Mesaje scrise: 328
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2008 z19dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Oct 2009

  • Mesaj Privat
http://www.220.ro/faze-tari...ponia/O6tDYZnoEe/ stau si ma intreb cum ar arata o firma ca asta in Romania... Si conform principiului romanesc "investesc azi si maine vreau profit si un x5 nou" probabil ca pretul ar fi mai mare decat daca ai cumpara mobila noua...
Skip ads

  • siner

  • Mesaje scrise: 328
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2008 z19dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Oct 2009

  • Mesaj Privat
Ieri searã nevastã-mea a venit acasã cu un vibrator ºi strigã, fluturându-l în faþa mea: - Nu mai am nevoie de tine, înþelegi? Nu mai am nevoie de tine! Ei, bine, ia ghiciþi cine a trebuit sã-i monteze bateriile…
  • aflorii nicusor

  • Mesaje scrise: 719
  • Locatie: Neamt
  • Masina: Tigra 2006 Z1.3 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2009

  • Mesaj Privat
http://www.youtube.com/watch?v=By6MwMQYaBY
  • blackshaddow

  • Mesaje scrise: 702
  • Locatie: Tulcea
  • Masina: Tigra 1998 X14XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jun 2009

  • Mesaj Privat
siner a scris:Ieri searã nevastã-mea a venit acasã cu un vibrator ºi strigã, fluturându-l în faþa mea: - Nu mai am nevoie de tine, înþelegi? Nu mai am nevoie de tine! Ei, bine, ia ghiciþi cine a trebuit sã-i monteze bateriile…


chiar nevasta ta a fost? Laughing
Skip ads

  • Cipiotul

  • Mesaje scrise: 2,753
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2008

  • Mesaj Privat

  • siner

  • Mesaje scrise: 328
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2008 z19dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Oct 2009

  • Mesaj Privat
blackshaddow a scris:
siner a scris:Ieri searã nevastã-mea a venit acasã cu un vibrator ºi strigã, fluturându-l în faþa mea: - Nu mai am nevoie de tine, înþelegi? Nu mai am nevoie de tine! Ei, bine, ia ghiciþi cine a trebuit sã-i monteze bateriile…


chiar nevasta ta a fost? Laughing


Pana acum nu am avut plangeri Evil or Very Mad sper sa nu am prea curand Laughing . Oricum chiar stiu sa montez baterii!

care era cu visele?
  • anig71

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina: Vectra 2003 z16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2013

  • Mesaj Privat

  • AIin

  • Mesaje scrise: 558
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Astra 2003 z16se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Mar 2012

  • Mesaj Privat
o vrea putina ciocaneala
Skip ads

  • siner

  • Mesaje scrise: 328
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2008 z19dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Oct 2009

  • Mesaj Privat
Doctorul imi verifica testiculele de noduli zilele trecute. Ca sa fac situatia si mai jenanta, am inceput sa-mi trec degetele prin parul lui Laughing .
  • mariusgmg

  • Mesaje scrise: 4,100
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Echipajul politiei in misiune pe Transfagarasani!
Pe Transfagarasani, in alerta, urca Aro-ul politiei in marsalier. Un trecator ii intreaba:
-Da bine mai baieti, de ce urcati voi pe traseul acesta periculos cu spatele?
-Pai, ne-am gindit ca daca sus nu gasim loc de intors, vom putea veni la coborare cu fata;
Dupa un timp, din nou echipajul politiei, coborand Transfagarasanul, tot in marsalier. Trecatorul din nou:
-Pai bine mai baieti, de ce coborati Transfagarasanul cu spatele?
-Am gasit loc de intors!
  • StefanTolos

  • Mesaje scrise: 4,224
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Corsa 2018 B12XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2007

  • Mesaj Privat

  • Cipiotul

  • Mesaje scrise: 2,753
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2008

  • Mesaj Privat

Skip ads

  • siner

  • Mesaje scrise: 328
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2008 z19dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Oct 2009

  • Mesaj Privat
Sotul se intoarce noaptea pe la ora doua. Imbufnata, sotia ii arata ceasul.
- Ei si… daca as fi stat acasa, nu tot doua era?





Singura data cand poarta se inchide singura e atunci cand ai lasat cheile pe dinauntru". (Legea FutuiPasteleMasiiDeCheie)

"Cand ai miinile pline de unsoare incepe sa te gadile nasul". (Legea NasuVreaUntura)

"Cand ti se pare ca totul merge foarte bine... e pentru ca ai trecut cu vederea ceva important...". (Legea ImiTragPalme)

"Daca reusesti sa-ti pastrezi calmul cand toti din jurul tau sunt disperati.... e pentru ca nu ai priceput pe deplin gravitatea problemei". (Legea IncaNaPicatMoneda)

"Problemele nu se creeaza, nici nu se rezolva, ele doar se transforma!". (Legea AstaNueViata)

"Vei ajunge fugind la telefon exact cat sa mai auzi cum cineva inchide receptorul". (Legea GhiciCineAFost)

"Mereu sunt doua filme bune pe doua programe diferite la televizor.... dar mereu la aceasi ora". (LegeaIsiBatJocDeNoi)

"Probabilitatea de a te pata in timpul mesei creste direct proportional cu necesitatea de a-ti pastra haina curata! (Legea NuMaiFlescai)

"Orice corp omenesc scufundat intr-o vana facand o baie relaxanta cu spuma face sa sune telefonul! ". (Legea CineDracuSunaLaOraAsta)

"Orice corp omenesc asezat pe WC face sa sune soneria de la intrare!". (Legea NiciSaMaCacInLinisteNuPot)

"Viteza vantului creste direct proportional cu pretul coafurii recent facute!". (Legea ChelulNuSeAgita)

"Daca, dupa multi ani, te decizi si arunci ceva ce nu ai folosit demult... Nu vor trece nici trei zile si vei avea absoluta si urgenta nevoie exact de acel obiect! ". (Legea SaMiBagPiciorul)

"Mereu cand ajungi punctual nu va fi nimeni sa te vada, dar cand intirzii doar 5 minute... vor fi toti deja prezenti... si toti se vor uita la ceas si vor clatina din cap! (Legea NamAripiLaPicioare)

"Atunci cand ai nevoie sa descui o usa , cu mainile ocupate de zece pungi mari si grele... cheia se va afla in buzunarul opus mainii pe care cu greu ti-ai eliberat-o". (Legea DegeabaSuni)

"Nu lua asa in serios viata, la urma urmei oricum nu vei iesi viu din ea!"
  • corsablue

  • Mesaje scrise: 2,601
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Corsa 2005 Z13DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Un avocat nu opreºte cu maºina la semnul STOP ºi este tras pe dreapta de un poliþist. Evident cã avocatul decide cã este momentul sã facã puþin pe deºteptul.
- Actele dvs, vã rog. -spune poliþistul
- Pentru ce? -îl întreabã avocatul
- Nu aþi oprit la indicatorul STOP!
- Am încetinit ºi era liber, nu venea nimeni ...
- Dar nu aþi oprit maºina pe loc ... actele, vã rog.
- Care-i diferenþa?
- Diferenþa este cã la indicatorul STOP, sunteþi obligat sã opriþi maºina pe loc, aºa spune legea ... actele vã rog!
- Dacã îmi poþi arãta care este diferenþa legalã între a încetini ºi a opri, îþi dau actele ºi îmi asum greºeala, dacã nu, mã laºi sã plec ºi nu mã mai amendezi?
- De acord, dar coborâþi vã rog din maºinã!
Avocatul coboarã liniºtit, iar între timp poliþistul îºi scoate tomfa ºi începe sã-l altoiascã vârtos pe domnul avocat, întrebându-l:
- Vrei sã mã opresc sau doar sã încetinesc?
  • nelutzul40

  • Mesaje scrise: 1,021
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Un alt mare scandal!
S-a descoperit carne de porc in carnea de peste.....
  • mariusgmg

  • Mesaje scrise: 4,100
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Undeva in casa exista un loc ascuns, unde cheile, telecomanda si ciorapii pleaca sa-si dea ultima suflare! Very Happy
  • nelutzul40

  • Mesaje scrise: 1,021
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Seful pompierilor intra in remiza de pompieri, incet, relaxat, cu mainile in buzunare, fredonand usor o melodie vesela:

- Baieti, echipati-va incet, incet, sistematic, spalati masina cu foarte multa grija, sa arate noua, atentie la toate detaliile, sa fiti prezentabili si ingrijiti, luati ceva apa, nu multa, faceti-va siesta si apoi mergeti la incendiu cu grija, fara sa aveti viteza mare, fara sa starniti praful, fiti atenti la stopuri, la trafic, la tot....
Arde cladirea guvernului de ceva vreme si aia sunt blocati cu totii inauntru!
  • Ursu/\82

  • Mesaje scrise: 1,947
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2008 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Daaaaaaaa doaaaaamneeeeeeeee! Smile))))))))))
  • blue36

  • Mesaje scrise: 439
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Vectra 1992
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Nov 2008

  • Mesaj Privat
nelutzul40 a scris:Seful pompierilor intra in remiza de pompieri, incet, relaxat, cu mainile in buzunare, fredonand usor o melodie vesela:

- Baieti, echipati-va incet, incet, sistematic, spalati masina cu foarte multa grija, sa arate noua, atentie la toate detaliile, sa fiti prezentabili si ingrijiti, luati ceva apa, nu multa, faceti-va siesta si apoi mergeti la incendiu cu grija, fara sa aveti viteza mare, fara sa starniti praful, fiti atenti la stopuri, la trafic, la tot....
Arde cladirea guvernului de ceva vreme si aia sunt blocati cu totii inauntru!


Pai cu citeva pagini mai inainte cineva ne anunta ca niste teroristi au sechestrat parlamentarii si amenintau ca daca nu se plateste rascumpararea le da foc! Oamenii simpli din toata saracia lor au pus mina de la mina si au strins citeva sute de litri de benzina si le-au trimis terosristilor, de aia este incendiu la guvern!
Asa se zvoneste! Chiar este adevarat? Shocked
  • olteanu viorel

  • Mesaje scrise: 75
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Frontera 1997 x22xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Jun 2009

  • Mesaj Privat
· O batranica este acuzata ca a impuscat un tanar.
-Spune mamaie, cum s-a intamplat?
-Pai stateam pe veranda cand vine langa mine un tanar si se asaza.
-Si atunci l-ati impuscat?
-Nu. Dupa ce se asaza incepe sa-mi vorbeasca prietenos.
... -Si atunci l-ati impuscat?
-Nu. Din vorba in vorba, incepe sa-mi puna mainile pe picioare.
-Si atunci l-ati impuscat?
-Nu, ca era placut. Stiti, nu mai avusesem parte de asa ceva de la moartea sotului, acum 20 de ani. Dupa aceea mi-a pus mainile si pe fund.
-Si atunci l-ati impuscat?
-Nu, ca era si mai bine. De la fund a urcat la sani.
-Si atunci l-ati impuscat?
-Nu, Doamne-fereste! Incepusem sa freamat toata si sa transpir asa ca i-am zis: "Ia-ma, tinere, a ta sunt!" Iar el a replicat: "Zambiti, sunteti la camera ascunsa!" ATUNCI L-AM IMPUSCAT!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR