Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • marian_sro

  • Mesaje scrise: 3,805
  • Locatie: piatra neamt
  • Masina: Vectra 1999 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2007

  • Mesaj Privat
@fiara pune si tu un print screen cu pokemonii ca nu pot sa vad profilul si m-ai facut curios.
Skip ads

  • fiara

  • Mesaje scrise: 148
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Aug 2005

  • Mesaj Privat
marian_sro a scris:@fiara pune si tu un print screen cu pokemonii ca nu pot sa vad profilul si m-ai facut curios.


Altceva? Cool


Danezu



Chinezu
  • CapellaCt

  • Mesaje scrise: 1,624
  • Locatie: Deutschland
  • Masina: Vectra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) lasa-ti copii imbecili sub 20 ani sa-si vada de tineretea lor........Doamneeeeeeee cum arata,cand citesti ce scrie te gandesti ca este ceva de capu lui,dar.....de fapt unu care primeste 3 mese pe zi isi vede de drumul lui,nu cauta sa faca raliu si se comporta asa la volan.
si daca as cauta forum cu forum,pariez ca as gasi postari facute de el,de genu : ²mama lor de copaci ca sunt periculosi pe margine;e plina soseaua de gropi;sunt aiurea amplasate semafoarele si vibratoarele......²
Dragster oricum,nu trebuie sa ne coboram la nivelul lui si inca ceva(pt politicieni): [cenzurat]
  • shoot3r90

  • Mesaje scrise: 62
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2008

  • Mesaj Privat
"danezu96" ce ai avut ma nene de te-ai luat de "dragster"?ce ti-a facut de te-ai luat de el?
Skip ads

  • Iscander_88

  • Mesaje scrise: 426
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 1999 Y16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Doamne, cand ii vad, Dragster, imi vine sa ma iau de tine acum, ca de ce te iei de copii Laughing Cred ca ar fi de ajuns sa le spui parintilor si ii pedepsesti Laughing Au ajuns copii sa se creada mafioti.. Am si eu 19 ani, am masina, imi place ,,sa ma dau cu ea'' dar nu o fac pe zmeul cu alti participanti de trafic... offf doamne
  • Iscander_88

  • Mesaje scrise: 426
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 1999 Y16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Baieti, am mai citit o versiune a povestii...a intrat pe mess danezul pe mine si am discutat, mi-a povestit din alta prisma (a lui) cum a fost: dragster i-ar fi facut si lui flash-uri si claxoane si i-ar fi taiat calea, iar berea nu ar fi aruncat-o el, ci altul, care era cu ei. A spus ca nu vroia sa-l bata, doar sa faca o liniutza corecta, sa dea fetele jos. Acum nu stiu fiecare cat sau daca spune adevarul, nu am de unde sa stiu. V-am spus doar ,,noutati''
  • Dragster

  • Mesaje scrise: 172
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2005

  • Mesaj Privat
da, ce sa zica si el acum Smile Imi place, stie sa si minta frumos. A fost un singur flash iar daca el considera depasirea pe banda 1 ca si cum i-as fi taiat calea, e mai prost decat credeam. Si recunosc, am mai incercat sa-i iau fata... exact inainte de a ma baga pe contrasens in Ploiesti, inainte de McDonalds, ca nu stiam cum sa scap de el.

Oricum, faptul ca incearca sa-si spuna versiunea spune ceva... si anume ca numai gura e de el.
  • danezu96

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 2.0 turbo
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Dec 2007

  • Mesaj Privat
cenzurat de jE. Usurel cu limbajul. Nu confunda forumul cu trotuarul din fata blocului
Skip ads

  • popescu iulian

  • Mesaje scrise: 1,400
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Antara 2012 A22DMH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Daca esti pe forum e bine, inseamna ca stii sa citesti. Daca mai inveti si sa te exprimi corect romaneste si sa scrii corect atunci poate o sa asculte cineva si punctul tau de vedere, pana atunci asteapta-te sa te ia toti la misto.
Este a doua oara cand folosesti un limbaj "de ciumeg" pe forum, asa ca s-ar putea sa nu ai posibilitatea sa il folosesti si a treia oara.
Exprima-te corect si coerent si te vom asculta. Continua in ritmul asta si vei lua ban.
  • chinezu

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mai 2008

  • Mesaj Privat
cenzurat de jE. Usurel cu limbajul. Nu confunda forumul cu trotuarul din fata blocului
  • Tzepozzz

  • Mesaje scrise: 795
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2001 Y 17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2007

  • Mesaj Privat
dragster nu-l suna ca vrea sa faca minute Laughing
  • Iscander_88

  • Mesaje scrise: 426
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 1999 Y16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Fratilor, eu zic sa va calmati, sa nu va mai injurati si sa vorbiti civilizat, ca doar asta suntem cu totii. Nu tin partea nimanui, nu cunosc pe nimeni, doar ca nu e frumos sa dai un post plin de injuraturi. Dragster, eu zic sa vorbesti cu el si sa va intelegeti, ca asa nu ajungeti nicaieri...cel putin nu spre mai bine
Skip ads

  • marian_sro

  • Mesaje scrise: 3,805
  • Locatie: piatra neamt
  • Masina: Vectra 1999 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2007

  • Mesaj Privat
chinezu a scris:bai baietii ne faceti vedete pe forumu asta al vostru aici...nu mai vorbiti sa va traisca mamele ca parca va vad ce fel de oameni sunteti ..pai daca ala vine singur de la pub sambata seara dati-va seama.. Laughing sunteti genu de baietii care o luati la laba pana la 30 de ani si va cumpara parintii masinii..lasati-ne pe noi frate ca pe drumu care va duceti voi acuma noi ne intorcem obositi..si cat despre smardoi ca voi am mai auzit...haide sa ne dam o intalnire cu toti si sa impartim ce avem de mpartit daca va tine ma copii.



vezi ca jignesti fara sa stii ce vorbesti.
nu stii nimic despre membrii forumului deci ciocul mic!
semnat:un copil Very Happy Evil or Very Mad
  • oscar

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Neamt
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Nu sunteti buni ma... daca nu ciordales si datum cu tarnacopul in anglia si nu aveti 3 pipitze cu voi in masina degeaba.. asta e romania. .da nu e problema mult nu m ai dureaza.. de asta cand prinzi unu beat la volan intri in el.. chemi politia si faci film, iese vinovat urgent fara drept de apel.
  • chinezu

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mai 2008

  • Mesaj Privat
de unde ai mai rasarit si tu ma OSCAR?te-ai pus si tu in seama ma prapaditule?..mai vb si tiganeste... hal to pral pi teava....daia nu ai tu somn noaptea ca furam noi in anglia? dar nici ca tine care ai vazt marea la 20 de ani;)
  • 26mad

  • Mesaje scrise: 453
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Apr 2008

  • Mesaj Privat
eu unul il iert pe cel care mi-a scuipat masina daca isi cere scuze si o duce la spalatorie....mergand pe acelasi principiu....daca persoana vinovata invata sa vorbeasca, isi cere scuze si plateste atat reparatiile cat si devalorizarea masinii ca urmare a vopsirii/chituirii...se poate face pace...numai asa.
  • Dragster

  • Mesaje scrise: 172
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Nu-i mai bagati in seama pe cocalari, va rog frumos. intr-un fel sau altul oricum si-o vor lua, amenintarile si injuriile lor sunt inutile si nu afecteaza pe nimeni de aici.
  • iso

  • Mesaje scrise: 1,347
  • Locatie: Galati
  • Masina: Insignia 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Mai 2005

  • Mesaj Privat
... nu ma pot abtine ... parca's pic si poc in vacanta . Laughing Laughing Sinteti de tot risu' copilasi , vai de capu vostru !
  • oscar

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Neamt
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mai 2008

  • Mesaj Privat
ma sandilo...mancati as.. nui so la fratele tau.. Wink si scrie corect pe viitor..
  • Blondu_17

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jun 2007

  • Mesaj Privat
[cenzurat - limbaj dur]
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR