Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra A
  • miai

  • Mesaje scrise: 37
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1992
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Oct 2012

  • Mesaj Privat
E mai ieftin din cauza judetului. Tocmai ce am verificat si in Bucuresti e intradevar cat am scris mai sus si in TL daca fac ma costa 910 pe an Smile Ce mai zici de asta ( preturi la RCA in functie de judet si nu de datele tehnice neaparat ale masinii) ? Foarte tare... Nu o fi America tara tuturor posibilitatilor, dar cui i se pare normal ca RCA sa fie diferit de la judet la judet cu sume asa mari intre ele - 4,5 milioane...?
Skip ads

  • nicusor_sef89

  • Mesaje scrise: 270
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Vectra 1992 c16nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mai 2012

  • Mesaj Privat
se considera ca traficul este diferit de la judet la judet si implicit riscul de accident mai mare .spre exemplu nu se coompara traficul din bucuresti sai ilfov cu cel din teleorman(a nu se intelege ca jignesc pe cineva caci si eu tot de acolo sunt)
  • Dany94ro

  • Mesaje scrise: 97
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Vectra 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2012

  • Mesaj Privat
Mie unul mi se pare un lucru normal, pentru ca in Bucuresti se circula bara la bara si prinzi un semafor de 2-3 ori, riscul fiind destul de mare sa lovesti pe cel din fata ta, iar la noi in Alexandria in cele mai aglomerate intersectii sunt maxim 7-8 masini la semafor. iar daca ai putin noroc prinzi toate semafoarele de la un cap la altul al orasului pe verde.
  • deleted-61307

  • Mesaje scrise: 750
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mar 2011

  • Mesaj Privat
Mda, foarte dubios. Nu inteleg de ce, dar daca imi calculez mie tot ~960 imi da.
Skip ads

  • nicusor_sef89

  • Mesaje scrise: 270
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Vectra 1992 c16nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mai 2012

  • Mesaj Privat
da mariod dar conteaza si ce tip de deducere ai adica b1 b2 b3 etc si aceste clase se dobandesc din 6 in 6 luni din momentul inmatricularii masinii pe numele tau de exemplu eu am b4 adica 20% reducere caci b1 inseamna 5% reducere si asa mai departe poate colegul are b1 si tu ai b5 si de aia difera pretul sau societatea de asigurari la care aveti efectuate asigurarile
  • deleted-61307

  • Mesaje scrise: 750
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mar 2011

  • Mesaj Privat
Mda, corect, la b4 e alta treaba. Eu am m1. si 25% ... cam aia e diferenta.
  • mocca

  • Mesaje scrise: 512
  • Locatie: Iasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Eu la 1.8 platesc 219lei pe jumatate de an la Euroins ..dar am B8 si 27 ani cea mai ieftina asigurare nu e la EMAG
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra A

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR