Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • maryusuku

  • Mesaje scrise: 175
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Apesi de2 ori pe inchis din telecomanda si nu mai poti deschide masina cu cheia ci tot din telecomanda
Skip ads

  • UNHleaSHD

  • Mesaje scrise: 1,356
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2010

  • Mesaj Privat
Merge la toate chestia asta?
  • tonypsg

  • Mesaje scrise: 1,556
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2000 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jul 2011

  • Mesaj Privat
la tine sigur merge Smile
  • UNHleaSHD

  • Mesaje scrise: 1,356
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2010

  • Mesaj Privat
O sa incerc.

Merci!
Skip ads

  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Eee ...sa fastacit omul. Daca era un barbat ... il cinstea barbateste cu o bere,isi strangeau mainile si ura. Acum ce aveti cu omul ... ? Laughing
  • marin70

  • Mesaje scrise: 527
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2002 y17dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Aug 2009

  • Mesaj Privat
Poate l-a spart cu pumnul...sau cu capul...
  • UNHleaSHD

  • Mesaje scrise: 1,356
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2010

  • Mesaj Privat
Cred ca s-a bucurat ca a spart si ea ceva o data in viata, si n-a fost ea sparta.
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Daca i ar propune unu lu` nevasta mea sai sparga geamul masinii .... la cat de nervoasa e cateodata ... l ar sparge cu tipete .... e periculoasa rau cand o apuca. Ca majoritatea femeilor. Barbatii casatoriti stiu ce spun ... (si nu sunt misogin) Ce noroc pe fata aia ca sa descarcat pe masina omului. Sa dus acasa ... linistita. Ce si o fi zis ... unde mai gasesc saptamana viitoare o faza d asta sa ma mai descarc nervos ? Ha ha ha ha ha ......... Very Happy Very Happy
Skip ads

  • jE

  • Mesaje scrise: 8,463
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
unleashed, te rog sa nu fii mojic.
  • claudiu-cld

  • Mesaje scrise: 6,566
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2000 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Atunci cand se apasa a-2-a oara pe butonul de inchis de pe telecomanda,se blocheaza usile de tot de nu le mai poti deschide din interior deloc,De exemplu daca cineva iti sparge geamul cu gandul sa deschida usa ridicand de siguranta nu poate daca atunci cand ai inchis masina ai apasat de 2 ori pe butonul de inchis de pe telecomanda.
Eu am patit-o sa raman pe din afara cu cheile in contact si cu fetita in masina,care de altfel a si blocat usile.Am avut noroc ca am fost aproape de casa si am luat cheile de rezerva,dar mai mare noroc ca am avut cheia de rezerva(ca pana acum 1 an nu aveam .)Dar nu am sarit repede sa sparg geamul ,si daca era nevoie sa sparg un geam il spargeam pe cel de la sofer ,nu unul mic asa cum fac toti in agonia de moment ca cica e mai ieftin ,dar surpriza ala mic e mai scump decat unul mare .

App de colegul nostru ,poate nu a avut curajul necesar ca sa sparga un geam la propria masina si a cerut ajutorul cuiva.Si voi acum ati sarit pe el ca e de "cupleala".
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Am glumit ... ca baietii (unii poate au cam exagerat) ...chiar nu mai stim de gluma ? Cand e rost de flirt cu o d soara ... cine se gandeste la altele. Acum vorbind serios ar fi bine ca toti posesorii auto sa aiba in masina un briceag. O sa ramaneti mirati si o sa intrebati de ce. Se intampla situatii limita cand in urma unui impact masina ia foc si nu mai poti iesi din centura de siguranta. Cat despre spartul geamului cand esti incarcerat, modalitatea cea mai sigura este cu tijele de la tetiera. Scoti tetiera si lovesti geamul cu tijele metalice. Am vazut documentare in acest sens. Sa ne apere dzeu pe toti si sa nu avem nevoie de iesiri din masina prin metodele de mai sus.
  • UNHleaSHD

  • Mesaje scrise: 1,356
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2010

  • Mesaj Privat
Daca esti incarcerat nu prea poti sa te misti ca sa scoti tetiera.
Skip ads

  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Inseamna ca cel care au facut documentarul ala n a f ost inspirat cand l a facut ... ce sa zic ...probabil ca n ar trebui sa luam de buna tot ce debiteaza occidentali in documentarele alea. Banuiesc ca se referea la ceva mai usor dar totusi cand se blocat in interior asa arata ca se putea proceda. Evident ca daca masina e acordeon si soferul inconztiant ... nu mai functioneaza decat cu ... zeama de popa.
  • UNHleaSHD

  • Mesaje scrise: 1,356
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2010

  • Mesaj Privat
Eu prin incarcerat inteleg ca a venit bordul/volanu/pedalele peste tine.
  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
sau amanta.
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Mda ... ceva de genul ... dar nu chiar atat de mototolit incat sa nu mai poti sa te salvezi .... usi blocate ca s au strans un pic si motorul cu flacra de sub capota... eee cum mai iesi daca usa e blocata ? Sau daca ai plonjat cu ea in apa. Cam asa erau conditiile ... // Daca era si amnta calare peste tine ... ? Eee ... cum ieseai ...Acum am mai si glumit ca tot a bagat poanta colegul ...
  • gabytzuxxl

  • Mesaje scrise: 833
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Eu ma gandeam sa il sparg cu axa cu came...sau chiar cu o planetara de ce nu...
  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
bun, pana la urma cine pune o poza cu eroina subiectului, ceva prezentare .
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Auzi liberlamare ... parerea mea e ca mai bine sa nu puna poza cuuu .... eroina subiectului ca poate nu se ridica la nivelul asteptarilor unora. Mai bine sa ne o imaginam fiecare ... Nu de alta dar s ar putea sa avem vre o deziluzie siiii ... sa ne repezim la frigider sa mai luam o bere sa ne treaca. Lasa , lasa ... lasa asa, ca i bine. Si in final un mesaj pt gabitzyxxl ... Vezi ... asta i comportamentul tipic romanesc ... bascalios(nu o sa l vezi la alte natii) suntem inconfundabili si de neinlocuit pe globul asta. Acum ... na ce vina am eu ca va relatez o situatie posibila dintr un documentar facut de niste ... unii care fac autoturisme de vre o 100 de ani si au autostrazi cam tot de pana atunci. (Noi abia faceam un surub la un strung si ala dupa ce l terminam era cu filet pe stanga.) Am spus astea ca na ... ma gandesc eu, ca or avea experienta in materie de trafic si evenimente auto in decursul atator ani.
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Acum .. serios vb. hai caa poate s o supara si colegul ... cu evenimentul dupa atataa ... comentariu. Ehh ... sa fim sanatosi si sa fim feriti de evenimente caaa ... intotdeauna se gaseste cate unul pe marginea drumului de pe bancuta de la poarta , sa faca misto. P.S. Apropo ... tot tipic romanesc ... bancuta de la poarta. In alte tari n o vezi. Asta ce inseamna ? Ca oamenii aia au tot timpul de lucru iar romanul ... mai rar. Adica e cam puturos si clevetitor. Si ma intreb eu ... cum sa faci treaba cu o astfel de natie.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR