Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G
  • rkO.MihaiL

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2008 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2014

  • Mesaj Privat
Am fost azi la service si am intrebat cat ma costa indreptat, chituit si vopsit, si mi s-a raspuns ca in jur de 350 lei (indreptat si chituit unde este indoita, si de vopsit toata capota). I-am mai aratat niste indoituri, a numarat el si a zis ca pentru 4 piese imi ia 700 lei. Acum numa am indreptat-o, a folosit un ciocan de cauciuc si se pare ca este dreapta, astept sa se opreasca ploaia si sa iasa soarele sa fac 1-2 poze (cost: 0 lei). Si bineinteles schimbat faruri.
  • deleted-76099

  • Mesaje scrise: 345
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jul 2012

  • Mesaj Privat
Ai montat farurile? Cum vad noaptea in comparatie cu farurile de dinainte?
  • rkO.MihaiL

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2008 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2014

  • Mesaj Privat
Salut. Am montat farurile si sunt foarte multumit de ele, becurile au ramas cele de la farurile vechi iar lumina este mult mai alba si lumineaza mult mai bine. Cu cele vechi farul stang imi lumina la 5m in fata masinii iar cel stang lumina mai mult in sant, acum cu cele noi vad toata strada. Am facut un test de lumina cu alta masina, iar lumina pe cele noi se vede mult mai puternica, mai alba. Recomand aceste faruri.
  • bosssorin

  • Mesaje scrise: 13
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 z17dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Salut!...te rog sa_mi spui de pe ce site le-ai luat ..vreau si eu doua buc!...am cautat dar am gãsit la preturi mari..poate ai gasit mai ieftin tu!
  • rkO.MihaiL

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2008 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2014

  • Mesaj Privat
Salut,
Va doresc un an nou mai bun si multa sanatate.
Farurile le-am luat din Brasov de la UnixAuto ( http://www.unixauto.ro/ ), mi-au facut un card, si am luat un far intr-o zi si urmatorul in a doua zi pentru a mi se aplica reducerea cu punctele acumulate, am avut o reducere de aproape 100 lei. Sper sa iti fie util.
Numai bine!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR