Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • mirciulica

  • Mesaje scrise: 78
  • Locatie: baia mare
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Feb 2005

  • Mesaj Privat
salut birlut si mersi pt pdf-uri. clar nu le am electrice farurile. am doar reglajul pt lumina la bord. in rest plastic. ar trebui poate sa fie da na ca nu's. oricum tre sa merg eu la un electrician de meserie ca am tare multe nelamuriri la partea electrica - bord.
  • rivo

  • Mesaje scrise: 81
  • Locatie:
  • Masina: Vectra 1994 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Eu am o vectra GT si am pe ea 2 airbaguri, computer, ABS, faruri electrice , AC, imi lipsesc oglinzile si geamurile electrice..
aveti vreo idee...e vreo difernta inte modelul asta, GT, si unu GL (ca motorizare ,cutie ...)? se zicea ca GT-ul e modelul mai sport de la Vectra A...

Voi ce stiti?

THX
  • mirciulica

  • Mesaje scrise: 78
  • Locatie: baia mare
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Feb 2005

  • Mesaj Privat
pai in primul rind vectra e o clasa mai sus ca astra iar gt e clasa mai sportiva. nu stiu dif de motorizare da de "accesorii" sunt sigur
  • Johnny Bravo

  • Mesaje scrise: 128
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 1.7 DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mai 2004

  • Mesaj Privat
@florinike: Tocmai mi-am vandut masina. Un Astra F din '93. Echipare GL, motor 1.4i 60 CP, trapa manuala, faruri reglabile electric, casetofon cu 6 difuzoare, carlig de remorcare, inchidere centralizata, servofrana. Nu avea servodirectie. Dintre GL-uri, astea de 1,4 erau singurele fara servodirectie pentru ca, au zis ei, ca e osoara si nu are nevoie.
  • Mr.hat

  • Mesaje scrise: 449
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2004

  • Mesaj Privat
am mai intrebat pe aici pe forum pe undeva si nu s-a raspuns, si tot nelamurit sant Rolling Eyes , GL = grand lux si GLS = grand lux sport .... si acuma intrebarea : Ce ii confera calitatea de sport fata de GL ? ca a mea numai sport nu-i Laughing desi scrie pe ea GLS
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR