Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning
  • andrei_hrz

  • Mesaje scrise: 43
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2003 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jan 2008

  • Mesaj Privat
dupa ce le-ai pus palea in serie scartie si cand schimbi a III a treapta =))))))? asta e efectu Placebo pentru uni daca le zice cineva ca daca pui ceva care impiedica gazele la evacuare mareste puterea ei chiar cred si chiar simt chestia asta , cum e si cu filtru de aer degeaba pui filtru degeaba pui evacuare daca nu-i ii faci si o modificare de soft sa lucreze cu aceste imbunatarii
Skip ads

  • CaVoU

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Sep 2009

  • Mesaj Privat
oricum dar se aude f bine mie la masina mea motoru se auzea inainte ca la un olcit acuma se aude foarte bine da o fi existand ceva care se aude la fel ca masina din filmuletu asta uitativa la minutu 1:14 incolo http://www.youtube.com/watc...p;feature=related
  • denisCT

  • Mesaje scrise: 1,408
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Sep 2007

  • Mesaj Privat
a treia nu scartaie, dar a doua rupe. ma gandeam daca imi fac evacuare dubla si pun inca 2 in paralel oare creste puterea si mai mult?
  • selberg

  • Mesaje scrise: 128
  • Locatie: Suceava
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2008

  • Mesaj Privat
da vezi ca daca iti pui evacuare dubla si 2 in paralel o sa fie nevoie sati modifici kilometraju pana la 280-300 ca sa nu se dea acu peste cap si eventual niste frane mai bune ca ii riscul de a nu mai putea oprii!si sincer nu cred ca are rost sa aduci in discutie v8-u de pe Kitt cu 1.6-2.0 ale noastre europene.
Skip ads

  • denisCT

  • Mesaje scrise: 1,408
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Sep 2007

  • Mesaj Privat
nu ca la viteza maxima nu e nici o diferenta, doar la acceleratii se simte. La frane ai dreptate m-am gandit si eu, si cred ca o sa fac un upgrade la niste discuri ceramice, aveti idee ce placute merg la alea? tot ceramice sau de lut ars?
  • CaVoU

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Sep 2009

  • Mesaj Privat
daca ar fi un whistler sa se auda ca asta http://www.youtube.com/watch?v=yv2yFzx9DTk
  • minimal.madness

  • Mesaje scrise: 369
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 1993 1.6
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Sep 2009

  • Mesaj Privat
bine ,,, eu nu vreau sa ma bage in scaun vreau doar sa se auda ceva diferit .da mai multe detalii si niste poze + pret final incluzand transport
  • cont-sters-51254

  • Mesaje scrise: 52
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jul 2010

  • Mesaj Privat
daca vrei sunet ca acela poti sa-ti pui o elice la capatul tobei finale se gaseste in vitan.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR