Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • sabinilie

  • Mesaje scrise: 350
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jul 2007

  • Mesaj Privat
NU cred ca vor disparea de pe piata...
Dna. directoare de la CSA este actionara la ASIROM. Chiar ea a declarat...

Ma rog, eu o sa ma duc sa ma milogesc, poate poate obtin un accept.
Sediul central este cel social? Sediul Social: Bulevardul Carol I nr. 31-33, Sector 2, Cod 020912, Bucuresti, Romania
http://www.asirom.ro/index....mp;page=companyid

@ovidiu: sa fie mama lor a ... ca intr-un an de 3 ori am avut masina in service si NICIODATA din vina mea. Si NICIODATA nu am avut ce sa fac sa evit.
  • cleopatra

  • Mesaje scrise: 15
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jun 2008

  • Mesaj Privat
Da, acesta este sediu central. Du-te si asigura-te ca ai dosarul complet. Ma mir ca nu ai fost niciodata acolo,eu am fost 2 saptamani aproape in fiecare zi.
Nu conteaza cine e actionar, daca ei vand un produs care nu se cumpara vor disparea
  • sgeorgiana

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Jun 2009

  • Mesaj Privat
cleopatra a scris:Am rezolvat problema.
Ieri imi pierdusem orice speranta ca voi putea avea curand masina dar tot ieri mi-a venit ideea sa contactez pe unul din managerii de la ASIROM prin mail. Mi-a raspuns imediat la mail si a zis ca azi se va rezolva problema si chiar azi am obtinut acceptul de plata. Sunt sigura ca fara ajutor din partea lui mai dura cateva saptamani cel putin pana mi se dadea acceptul de plata.
Am fost foarte placut surprinsa de atitudinea managerului, ca mi-a luat in considerare mail-ul si ca m-a si ajutat.
Maine am masina inapoi. Iupiiiiiiiiiiiiiiii



Buna Cleopatra,

imi poti da si mie adresa de mail a managerului Asirom care te a ajutat pe tine? multumesc
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR