Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • maiandrei

  • Mesaje scrise: 4,711
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2018 B20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Dec 2004

  • Mesaj Privat
rog un moderator sa fac un pic de curatenie aici. Pacat de topicul cu xenoane - s-a ajuns la scule Bosh - nici nu exista asa ceva!
  • Florin Popescu

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Mai 2005

  • Mesaj Privat
ok! scuze ptr deviere...ma abtin de acum incolo! fiecare cu parerile lui! Luati-va xenoane de la supermarket...ce sa mai zic! Eu am spus doar ce am patit eu si am vrut sa previn pe toti ceilalti despre asta! bafta multa tuturor!
  • fm

  • Mesaje scrise: 175
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2005

  • Mesaj Privat
Si eu imi cer scuze pentru devierea de la subiect, dar nu m-am putut abtine, voiam doar sa subliniez ca nu se poate generaliza faza cu supermarketurile. Ce naiba inseamna ca supermarketurile sunt bune numai pentru mancare?
Ca sa revin la discutia despre xenoane vreau sa il intreb pe Florin Popescu, care este diferenta intre xenoanele din semnatura, ca am vazut ca pretul difera.
  • maiandrei

  • Mesaje scrise: 4,711
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2018 B20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Dec 2004

  • Mesaj Privat
@Florin, daca pun xenon la farul meu, practic voi avea xenon cu oglinda si nu cu lupa. Am vazut astfel de solutii si nu mi-a placut, cauza fiind aceeasi - focalizarea slaba comparativ cu xenonul original, cu lupa:
- oricat de bine ai regla farul, este mai deranjant pentru cei de pe contrasens decat cel cu lupa;
- vizibilitate mai slaba decat la xenoanele originale

Ce se poate face?

Multumesc
  • ionutptrsc

  • Mesaje scrise: 30
  • Locatie: Craiova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2005

  • Mesaj Privat
am comandat faruri optice cu xenon de la hella .Inca nu mi-au ajuns dar o sa va spun atunci daca voi fi multumit.
Va multumesc
P.S:Florin Popescu:as vrea sa pui si tu o poza sa vad si eu cum da un astra g cu xenoane.Multumesc
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR