Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • stelea

  • Mesaje scrise: 1,725
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Frontera 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Inca se mai gasesc exceptii ....
  • D_M_G

  • Mesaje scrise: 2,274
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Azi dimineata intr-un sat prahovean, patinoar pe sosea...luciu de gheata. Politia rurala se gandeste sa-mi faca un semn amical de oprire la foarte mica distanta de masina lor. Deja eram angajat in depasire cu semnalizatorul on...asa ca am lasat masina sa curga lent inca vreo 35 m. dupa depasirea agentului. Ma uitam in retrovizoare ca un baiat cuminte si el era oarecum nedumerit ce sa faca! Am asteptat linistit si intr-un tarziu s-a gandit sa "patineze" spre mine Smile
-Buna ziua, agent sef curate...cam mare distanta de franare...nu va merg franele?
-Merg perfect domnule agent...dar am franat in siguranta ca sa evit orice derapaj !
- Vad ca aveti cauciucuri de iarna da acte aveti?
- Am si 'dalea domnle agent dar sunt acte de incepator.... Smile ...si ii dau toate docomentele
Se uita atent si il bufneste rasul...
-Cum domnule incepator? Toate gradele de peste 30 de ani?
-Da domnule agent...eu tot incepator ma consider...este mult mai bine asa pe soselele romanicii...
Mi-a urat o zi buna, eu la fel, iar in final s-a ales si el cu vreo 60-70 m. de patinaj artistic... Smile
  • pirvu_daniel

  • Mesaje scrise: 4,581
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Pe mine tocmai m-a oprit Politia sa imi retina permisul ca nu am dat prioritate unui 307 care mergea la impresie doar cu pozitiile aprinse(care erau modificate cu LED-uri). Sincer nici nu l-am vazut(ninsoare, noapte, o groaza de lumini prin oras). La intrebarea mea: "Cred ca glumiti?" a renuntat. Laughing
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR