Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • sbirlut

  • Mesaje scrise: 140
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 1997 X18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jan 2005

  • Mesaj Privat
rock in general si radio Wink

- Rammstein, Depeche Mode, Queen, Holograf, Iris, Vama Veche, Metallica, Iron Maiden, System Of A Down, Guano Apes, Die Toten Hosen, Avril, Red hot Chili Pappers, Zdob si Zdup, U2, pink, Megadeth, Manowar, Aerosmith.
Skip ads

  • kata

  • Mesaje scrise: 586
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2004

  • Mesaj Privat
Orice fel de muzica, exceptand manelele(mi-e frica sa nu ragusheasca boxele, deh ! Cool )/romantze/clasica/populara. In rest ... orice suna bine Laughing
  • dragoshel

  • Mesaje scrise: 75
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2005

  • Mesaj Privat
ascult in general trance, house, progressive
si mai rar hip-hop, r & b


Care e diferenta intre trance , house , progressive...am mai auzit pe la altii clubbin etc.NO OFFENSE dar mi se par la fel toate.

Iar in privinta rockului....ROCK NEVER DIES
Am fost acum vreo 3 saptamani la Valeni cu un tip care are o superinstalatie audio in masina.Pana acolo am ascultat GREEN DAY, MEGADETH,COMA,si alte rocareli de-astea.Va rog sa ma credeti :rockul suna de 1000 de ori mai bine decat house, pe o instalatie cu suboower
Stiu ca deja lumea ma injura,,,dar e adevarul adevarat
  • turbofreak

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Aug 2005

  • Mesaj Privat
la mine merge foarte bine, la drum ceva mai intins TECHNO (umek pt cunoscatori). Prin centru Drum&Bas, Progressiv, Club, depinde de starea de spirit Very Happy .Asi vrea sa merg odata cu cineva care asculta muzica simfonica. Sunt curios ce stil de condus au asemenea persoane (figaro qui-accelereaza, Figaro Qua-franeaza, Figara Figaro Figaro..... Very Happy )
Skip ads

  • emmanuel

  • Mesaje scrise: 235
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Feb 2005

  • Mesaj Privat
Eu unu' ascult orice numai bass sa aiba !! si populara imi place !!(nu chiar orice) (manele nu prea cred 5 toate) !!
  • JURISTU '

  • Mesaje scrise: 237
  • Locatie: TIMISOARA
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Mar 2005

  • Mesaj Privat
ABBA,Depeche Mode-boala tineretii mele si orice oldies de calitate.
Anii 80' au fost ,parerea mea,cei mai prolifici ani d.p.d.v muzical...
  • GKoo

  • Mesaje scrise: 48
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1997 X25XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2004

  • Mesaj Privat
In mod normal am facute cd-uri cu toate natziile de muzica. si le pun pe categorii si in functie de starea de spirit bag ce se potriveste.

O chestie interesanta: incercati cand o sa mergeti odata la drum lung, ploua si se intuneca afara ( sau e deja noapte ) sa ascultati Enya sau Sarah Brightman... e o senzatie de-a dreptu misto. ( toata treaba e sa nu va ia somnu la volan )
  • love4cars

  • Mesaje scrise: 1,440
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2005

  • Mesaj Privat
m-am uitat pe aici si am constatat ca sunt 1000 de oameni cu 2000 de feluri!!!! interesanta treaba.
eu in materie de muzica am cateva genuri care nu au nimic in comun desi le ascult frecvent combinate.

britpop-coldplay, u2, keane, embrace, depeche, and more
rock/alternative-radiohead, muse, nirvana, goo goo dols, pink, coma, implant, timpuri noi(odata), spor sangeros, kumm, vita...
rap/hip hop-dr dre, cypres hill, eminem??, /ctc, zale, explicit, raparta, kgula, parazitii, anonim,
regae-bob marley, patrice si punct.
Skip ads

  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Pink Floyd, Deep Purple, Led Zeppelin, Phoenix Simfonic, Guns'n'roses, Joe Cocker, Leonard Cohen, REM si in rest...dance, hip&hop.
  • S@m0v@ru1_Pr@fu1t

  • Mesaje scrise: 210
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Calibra 1993 C20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Aug 2005

  • Mesaj Privat
@Emmanuel: tre' sa fiu de acord cu tine...
@Slick: Just Cruising si Diesel Power rullz... la maxx kiar Smile

Tocmai mi-am facut un MP3 CD cu "BLACK MUSIC" pe care il ascult la greu... Mai am unul cu diverse, inclusiv muzica RO. Dar cum ar arata un negru intr-o Calibra cu trapa deschisa si sa asculte... Andreea Balan! Smile)
  • doru_a

  • Mesaje scrise: 471
  • Locatie: Deva/Hunedoara
  • Masina: Astra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Sep 2005

  • Mesaj Privat
in general ascult radio "KissFM" dar la drumuri mai lungi casete: Holograf, Iris, Queen, si mai nou... Pavel Stratan.
  • Gaby

  • Mesaje scrise: 204
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1999 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jan 2005

  • Mesaj Privat
In oras CityFM, Rammstein, in afara Pink Floyd, Queen, AcDc, Led Zep, Purple, jon Anderson&altii, KennyG, Phoenix etc.
Skip ads

  • radu

  • Mesaje scrise: 342
  • Locatie: craiova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Apr 2004

  • Mesaj Privat
dodo_13 a scris:Pink Floyd, Deep Purple, Led Zeppelin, Phoenix Simfonic, Guns'n'roses, Joe Cocker, Leonard Cohen, REM si in rest...dance, hip&hop.

la fel si eu, dar mai ascult si ff mult trance, club si de astea, depinde de starea de spirit...
oricum cel mai des ascult muzica MOTORULUI, cu acorduri de POP OFF cand descarca presiunea din turbo si partituri din BORLA pe la 6000 de ture... Laughing Laughing Twisted Evil Twisted Evil na ca sunt cult Wink Laughing Laughing Cool Cool
  • Corsa_1.2

  • Mesaje scrise: 155
  • Locatie:
  • Masina: Corsa 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Oct 2005

  • Mesaj Privat
Eu ascult sunetul inconfundabil al planetarelor simtind in gura gustul amar al acidului din stomac cand o calc si nu vrea sa plece Very Happy
Ontopic: Three 6 Mafia Twisted Evil
  • radu

  • Mesaje scrise: 342
  • Locatie: craiova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Corsa_1.2 a scris:Eu ascult sunetul inconfundabil al planetarelor simtind in gura gustul amar al acidului din stomac cand o calc si nu vrea sa plece Very Happy
Ontopic: Three 6 Mafia Twisted Evil

Laughing Laughing Laughing tare omul!! te inteleg ca si eu patesc la fel cu espero-ul soramii, ca de cand am lovit masina..... Crying or Very sad Crying or Very sad si cand ma gandesc ca e gata abia peste 2 luni mi se face si mai rau Sad
  • b82bog

  • Mesaje scrise: 400
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Sep 2005

  • Mesaj Privat
In "era manelelor"(pt unii) hai s-o discutam si pe asta. Am vazut ca foarte multi sunt dotati la capitolul audio.Deci ce se aude pe la voi prin masina? Eu prefer house-ul dar cum nu se poate asculta mai mult de 20-30 min o dau pe hip-hop Cool
  • pufulet

  • Mesaje scrise: 303
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2006

  • Mesaj Privat
soft rock, rock alternativ, pop, uneori muzica lenta - nu suport manelele!
  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
b82bog a scris:In "era manelelor"(pt unii) hai s-o discutam si pe asta. Am vazut ca foarte multi sunt dotati la capitolul audio.Deci ce se aude pe la voi prin masina? Eu prefer house-ul dar cum nu se poate asculta mai mult de 20-30 min o dau pe hip-hop Cool


1.Vezi ca ai postat gresit.Mai era facut un topic, parca daca nu ma insel era chiar facut de admin.
2. Radio Deea rulzzz Cool
  • malekAdi2

  • Mesaje scrise: 176
  • Locatie: Ploiesti
  • Masina: Vectra 2004 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Muzica egipteana...Radio Romantic(muzica veche extrem de buna)....si uneori,Gica Petrescu,Dan Spataru....chiar si manele.Cert este ca nu ascult tare,nu-mi place sa-mi bata muzica in cap...si ma oboseste cumplit,asa ca ascult in limite rezonabile.
  • masca

  • Mesaje scrise: 87
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Mai 2006

  • Mesaj Privat
La mine se aude, House, Rap, Pop si bineinteles Radio Deea Very Happy cu volumul la mediu, ca la max nu prea mai stau in masina. Laughing
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR