Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • tiry213

  • Mesaje scrise: 449
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1998 X20DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Pai cel mai greu e sa il descopar. Trotuarul e destul de larg, si ramane spatiu foarte mare pe el. De obicei toti care parcheaza acolo, lasa spatiu in spatele masinii cat sa incapa o masina care intra sau iese de pe trotuar, deci pietonii nu ar avea motive sa zica ca nu au loc.
Masinile altora nu le-am urmarit sa vad daca au ceva pe ele. Daca e vreunu care crede ca e locul lui ,ar putea sa lase un biletel, sau sa ridice stergatoarele, si o parchez si in alta parte, ca nu mi-e greu. Dar sa imi dea de inteles ce vrea si ce are de gand. Pe cand asa imi face numai draci, dau 15-20 ron sa o spal si a doua zii mi-e frica sa ma uit pe ea,sa vad ca am dat banii de pomana.
Skip ads

  • zafira 2.0 automatic

  • Mesaje scrise: 1,031
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2003 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Nov 2005

  • Mesaj Privat
nu e o nautate! si la mine e unul atins de ceva boala la cap. asta vara arunca ciorba pe mai multe masini, cred ca de placere... frumos era ca, la 40 grade afara, leusteanul lipit pe caroseria incinsa se ia destul de greu...ca sa nu mai zic de grasime.
parcare amenajata la liber fara plata samd.
  • iso

  • Mesaje scrise: 1,347
  • Locatie: Galati
  • Masina: Insignia 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Laughing La foamea care se anunta, treaba cu aruncatul de mincare pe masina nu este tocmai un lucru rau. Totusi "binefacatorul" ar trebui stimulat sa afiseze meniul cu o zi inainte. Sa vii dimineata la masina si sa gasesti un sandwitch si o cana de cafea pe masina ... viata tata. Laughing

Trecind peste gluma, ce sa zic, mari nemernici astia, n'ai cum sa'i educi. Mie mi'a pus o data cineva o bucata de piine pe masina sa vina pasarelele sa manince. Am luat foc instant cind am vazut, noroc ca am fost pe faza. Mama lor de nesimtiti ... Exclamation
  • Corsafuhrer

  • Mesaje scrise: 869
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2003 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Ai dracu' nesimtiti ce le poate da prin cap, sa dea alea cu ciocu' in caroserie Evil or Very Mad Pe de alta parte, daca veneau "pasarici" sa manance nu te mai ofticai Laughing
Skip ads

  • stelea

  • Mesaje scrise: 1,725
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Frontera 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Nov 2006

  • Mesaj Privat
[quote="tiry213/]
Totusi tind sa cred ca doar pe a mea arunca cineva, fiindca intr-o dimineata am gasit un biletel in parbriz de la adiminstratia blocului de langa (masina fiind parcata la balconul meu, si scria in el sa merg sa parchez unde platesc impozitul ca ei au grija de trotuar si platesc curatenia.
[/quote]

Pai e clar cine. Cei de la administratia blocului si pentru ca ai nr. de GJ. Sesizare la politie daca mai ai biletul. Astia se cred proprietari!
  • tiry213

  • Mesaje scrise: 449
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1998 X20DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Din pacate nu am biletul Sad
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR