Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • BV19MAX

  • Mesaje scrise: 2,562
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Am schimbat culoarea pentru ca mi-a fost mult mai usor sa vopsesc o suprafata de ~3% cu culoarea actuala decat daca vopseam toata masina cu culoarea veche Smile
  • ador13

  • Mesaje scrise: 294
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2007 Z16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2009

  • Mesaj Privat
Am venit confirmarea din BG chiar inainte de Craciun si am facut cererea de despagubire.
Pana pe 15 ianuarie sper sa intre banii de la asigurari (aprox. 6300 EUR) si sa-mi caut alta masina.
Am vazut o Vectra frumusica, dar are motor de 1.6 si zice lumea ca ar fi cam puturoasa. In situatia asta o sa-mi caut o Astra cu climatronic si motor de 1.6 - un classic sau poate chiar un H - 2006/2007
  • mirceap

  • Mesaje scrise: 233
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 z19dtj
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Dec 2008

  • Mesaj Privat
ador13 a scris:Am venit confirmarea din BG chiar inainte de Craciun si am facut cererea de despagubire.
Pana pe 15 ianuarie sper sa intre banii de la asigurari (aprox. 6300 EUR) si sa-mi caut alta masina.
Am vazut o Vectra frumusica, dar are motor de 1.6 si zice lumea ca ar fi cam puturoasa. In situatia asta o sa-mi caut o Astra cu climatronic si motor de 1.6 - un classic sau poate chiar un H - 2006/2007


si ti-a ramas si masina? daca da chiar e pacat sa nu iei una din anglia sa o repari....sigur iti mai raman vreo 3500.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR