Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • D_M_G

  • Mesaje scrise: 2,274
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Stimabile coleg,
In acest caz va rugam sa-i transmiteti amicului student la Electronica, pe linga urarea de "La Multi Ani", sa nu mai piarda timpul prin baruri si cafenele! Smile ...pentru ca dv. pe viitor sa nu mai cadeti in mici capcane de acest gen...dar si spre binele lui profesional!
Va dorim Sarbatori Fericite si un An Nou mai bun!
Skip ads

  • FanBertone

  • Mesaje scrise: 105
  • Locatie: Neamt
  • Masina: Astra 2002 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jul 2009

  • Mesaj Privat
@ D_M_G o sa-i transmit si iti mutumesc ca ai o inima asa de mare incat sa-i porti de grija unui om pe care nu-l cunosti,nu l-ai vazut niciodata si care probabil chiulise de la cursul respectiv sau pur si simplu era prost informat;se mai intampla.Iar in legatura cu vastele tale cunostinte in domeniul radiofrecventei si promptitudinea cu care ti le etalezi cred ca ar trebui sa ti se acorde premiul pentru RF-istul anului!Bravo!

@Biela esti amuzant,comic recunosc ca aproape toate posturile tale imi fura macar un zambet in coltu' gurii,dar..de ce am impresia ca vrei sa pari foarte inteligent,poate mai inteligent decat esti?No offense.
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Bre, daca voiam sa par mai destept decat sunt aruncam pe forum pseudoinformatii tehnice aflate la bodega din cartier!
  • FanBertone

  • Mesaje scrise: 105
  • Locatie: Neamt
  • Masina: Astra 2002 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Aha..asa este tu nu arunci decat cu noroi in oricine apuci!Un mare BRAVO si tie domnule Biela si la cat mai multe critici si observatii sarcastice pentru anul care vine!
Skip ads

  • D_M_G

  • Mesaje scrise: 2,274
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Maestre am sesizat vaga ironie referitoare la premiu! Smile Din pacate ma vad nevoit sa-l refuz, acesta fiind propus de persoane neavizate! Imi pare rau ca in loc sa-ti dojenesti amicul pentru aberatiile transmise si ulterior inghitite si postate pe aici...ataci un coleg care nu doreste decat sa se stie adevarul! Smile Dintr-o pura intamplare sunt pe ele...cum se spune! Adica vreo 28 de ani radioamatorism cu "first class radio" in buzunar, cu multiple examene in domeniul radiofrecventei si transmisiunilor radio, luate de la IGCTI (Inspectoratul General Comunicatii si Tehnologia Informatiei) si ocupatia umila de electronist! Poate chestia asta m-a facut sa spun aici un adevar si nu "avioanele" cu care vin unii sa ne imrobodeasca... Smile
Mai jos poti vedea cum arata unul din cele 3 certificate pentru care am muncit! Sarbatori Fericite maestre si multumiri de premiul acordat....
L.E. Pe amicul dumneata nici nu doresc sa-l cunosc, pentru ca...nu pierd nimic! Poate doar o informatie toxica! Mi-am facut o "viziune" despre el...anume ca este mai campion decat Crin Antonescu la absente...Dar am oarece pretentii la un coleg care la ocupatie a scris: inginer
In fond continui sa cred ca acest forum este serios in comparatie cu multe altele...



Ultima modificare facuta de D_M_G la Mie 23 Dec, 2009 2:25 pm, modificat de 6 ori in total
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
andreimireuta a scris:Aha..asa este tu nu arunci decat cu noroi in oricine apuci!

Hai ca esti amuzant! Tocmai tu ai scris asta? Tu care intr-o singura postare ai aruncat cu noroi in doi useri (eu si D_M_G)?

Vad ca ai tinut sa confirmi un vechi proverb din batrani care spune: Rade ciob de oala sparta!

Nu stiu de ce mi-am amintit acum de idiotii care gresesc in trafic si apoi il injura pe cel care circula corect! Chiar nu stiu de ce mi-am amintit brusc de retardatii aia!




Later edit: beynur, scuze de
  • FanBertone

  • Mesaje scrise: 105
  • Locatie: Neamt
  • Masina: Astra 2002 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Imi cer scuze initiatorului topicului pentru toate posturile mele Off-Topic,si promit ca acesta va fi ultimul.

@Biela:nu te simti incoltit,chiar nu vreau sa fiu ca tine,esti unicat pe acest forum.In loc sa vezi paiul din ochiul meu ar trebui sa te mandresti cu toata activitatea avuta pana acum pe clubopel,cred ca toate remarcile tale in toate topicurile si-au atins pe deplin tinta.Bravo din nou!

@D_M_G fara nici o urma de ironie te felicit sincer pentru toate diplomele si toate realizarile care le-ai avut pana acum in plan profesional.Iti multumesc ca m-ai corectat dar singura chestie care nu mi-a placut a fost felul in care ai facut-o;cred ca daca as fi fost explicit de la inceput nu am fi intrat in aceasta polemica care recunosc a fost amuzanta.Numai bine.

P.S. @Biela sunt sigur ca acele cuvinte pe care le-ai folosit(idiot,retardat) nu au vreo legatura cu mine,un om atat de inteligent ca tine n-ar spune asta despre cineva pe care nu l-a vazut/cunoscut niciodata.Cred ca te uitai la un filmulet funny si de asta ti-ai adus aminte de aceste personaje magnifice de pe strazile noastre.
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Inca o data ai reusit o performanta! Sa te faci de rahat de 2 ori intr-un singur post!
andreimireuta a scris:@Biela:nu te simti incoltit,chiar nu vreau sa fiu ca tine,esti unicat pe acest forum.In loc sa vezi paiul din ochiul meu ar trebui sa te mandresti cu toata activitatea avuta pana acum pe clubopel,cred ca toate remarcile tale in toate topicurile si-au atins pe deplin tinta.

Fix asta ai facut tu cand ai inceput sa acuzi! Nu ti-ai vazut barna din propriul ochi si persisti in... actiune!

andreimireuta a scris:P.S. @Biela sunt sigur ca acele cuvinte pe care le-ai folosit(idiot,retardat) nu au vreo legatura cu mine,un om atat de inteligent ca tine n-ar spune asta despre cineva pe care nu l-a vazut/cunoscut niciodata.Cred ca te uitai la un filmulet funny si de asta ti-ai adus aminte de aceste personaje magnifice de pe strazile noastre.

Daca ai si intelege ceea ce citesti (sper ca nu citesti pe sarite) am evita multe discutii aiurea. Arata-mi unde am zis eu ca ai fi idiot sau retardat! Pana atunci tot ceea ce scrii e o abureala jalnica!
  • beynur

  • Mesaje scrise: 206
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Zafira 2006 Y2,2DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2007

  • Mesaj Privat
salut.inca putin si topicul meu devine,,perlele opelistului 2,, Smile sau mai bine ii schimb titlul si scriu,,certurile opelistului,,(opelistilor) Idea
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Turcule, vad ca tu vrei sa reeditezi luptele de la Plevna!
  • beynur

  • Mesaje scrise: 206
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Zafira 2006 Y2,2DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Smile Evil or Very Mad
  • mrgreen

  • Mesaje scrise: 85
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2001 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Apr 2009

  • Mesaj Privat
Am gasit "undeva" un modulator FM interesant pe care as vrea sa-l integrez in masina pentru un car-pc in loc sa iau CD-player+amplif+adaptor cd-player pentru comenzile de pe volan). A mai folosit cineva asa ceva? Daca da, sunt curios cum se aude...
http://incarmultimedia.ro/i...Path=2_18&osC
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR