Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Frontera
  • thunder rock

  • Mesaje scrise: 247
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Ia sa-l vedem ca acu nu mai bate vantul si nici nu te mai inmoi Laughing
Skip ads

  • thunder rock

  • Mesaje scrise: 247
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Benny37 daca ai o poza cu fata usa stanga si o poti posta poate mai faci un gheseft.Oglinzile electrice le mai ai?
  • bogdaniosif

  • Mesaje scrise: 101
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Frontera 1994
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jul 2009

  • Mesaj Privat
thunder rock a scris:Benny37 daca ai o poza cu fata usa stanga si o poti posta poate mai faci un gheseft.Oglinzile electrice le mai ai?


daca ai sti ce liniste s-a facut la mine in masina...

nu prea cred ca are poze, el a facut masina bucati bucatele, nu stiu sa iti spun ce mai are si ce nu, eu o sa mai vorbesc cu el si o sa ma mai si duc la el sa iau pragurile si una alta. am uitat si eu s ail intreb de oglinzi, a mea din dreapta e sparta. daca vrei poti sa il suni si cand ma mai duc eu iau si ce targuesti tu. noi ne vedem mai usor si ti le dau.

salut.
  • thunder rock

  • Mesaje scrise: 247
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Fata stanga de usa daca e culoarea alor noastre ca imi pare ca si tu aveai tapiteria ca a mea.Daca e buna klar o vreau ca a mea are sparta zona de pe cotiera si cred ca e mai ieftin sa o schimb, daca omul e de inteles
Skip ads

  • bogdaniosif

  • Mesaje scrise: 101
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Frontera 1994
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jul 2009

  • Mesaj Privat
thunder rock a scris:Fata stanga de usa daca e culoarea alor noastre ca imi pare ca si tu aveai tapiteria ca a mea.Daca e buna klar o vreau ca a mea are sparta zona de pe cotiera si cred ca e mai ieftin sa o schimb, daca omul e de inteles


da, baiatul este foarte de treaba, pe mine m-a ajutat mult, numa ca masina e visinie, ca a lui Stefan, nu stiu ce sa zic, eu am luat fata de usa de la portbagaj, si a fost ok. Cred ca ar trebui sa mearga si fata de usa. Eventual, daca vrea sa ti-o dea, cand ma duc dupa ale mele, ma uit daca este tapiteria la fel si ti-o aduc.
  • thunder rock

  • Mesaje scrise: 247
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2007

  • Mesaj Privat
[quote="bogdaniosif", numa ca masina e visinie, .[/quote]

Atunci e clar ca nu merge ca eu am ca si tine tapitzeria pe albastru.Cotiera e sparta la mine si ma gandeam ca fac o smecherie insa daca e de alta culoare nu merge Am sa te rog totushi daca mergi sa imi iei un semnalizator stanga fatza si sticla de pe stopurile din spate din bara si de pe usa din spate Cat or costa ele .
  • bogdaniosif

  • Mesaje scrise: 101
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Frontera 1994
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jul 2009

  • Mesaj Privat
thunder rock a scris:[quote="bogdaniosif", numa ca masina e visinie, .


Atunci e clar ca nu merge ca eu am ca si tine tapitzeria pe albastru.Cotiera e sparta la mine si ma gandeam ca fac o smecherie insa daca e de alta culoare nu merge Am sa te rog totushi daca mergi sa imi iei un semnalizator stanga fatza si sticla de pe stopurile din spate din bara si de pe usa din spate Cat or costa ele .[/quote]

nu stiu, vorbeste si tu cu baiatu. intreaba daca le mai are, daca vrea sa le dea, si cat vrea pe ele.
  • bogdaniosif

  • Mesaje scrise: 101
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Frontera 1994
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jul 2009

  • Mesaj Privat
gata, am hardtop, foarte tare, alta masina, daca vreti sa vedeti am pus poze in garajul meu Very Happy
Skip ads

  • bogdaniosif

  • Mesaje scrise: 101
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Frontera 1994
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jul 2009

  • Mesaj Privat
i-am facut si poze de cand am hard top Very Happy, foarte fain, parca e alta masina, am pus pozele in garajul meu Very Happy.

multumesc mult de ajutor tutror Smile
  • radu16b

  • Mesaje scrise: 147
  • Locatie: Timis
  • Masina: Frontera 1997 X 20 SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jun 2009

  • Mesaj Privat
thunder rock a scris:Stefan are bullbarul original El a modificat bara si a ramas cel vechi.e un tip ok si poti sa'l contactezi Daca mergi si la Bucale dupa el sunt sigur ca iti face un pret de nerefuzat.

0726745336-Stefan

are si niste gume MT uri din ce stiu eu si jante pe 16 ca ale mele Vezi poate pentru un all inclusive te rezolva el Bafta Wink



Mai sunt gumele alea de vanzare ?
  • bogdaniosif

  • Mesaje scrise: 101
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Frontera 1994
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jul 2009

  • Mesaj Privat
eu mi-am terminat treaba, multumesc mult.

Admin, se poate inchide subiectul din partea mea Smile

zi faina!
  • styuk

  • Mesaje scrise: 145
  • Locatie: Timis
  • Masina: Frontera 1996 X20SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Feb 2009

  • Mesaj Privat
daca ai pus hard in loc de soft inseamna ca se poate si invers....@bogdaniosif il mai ai pe cel soft?astept pm cu un pret daca este de vanzare!
Skip ads

  • bogdaniosif

  • Mesaje scrise: 101
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Frontera 1994
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jul 2009

  • Mesaj Privat
styuk a scris:daca ai pus hard in loc de soft inseamna ca se poate si invers....@bogdaniosif il mai ai pe cel soft?astept pm cu un pret daca este de vanzare!


salut, soft topul il mai am, dar l-am promis lui Frontera_A Smile, el vroia sa il ia si sa il refaca. Este intr-o stare destl de nashpa, nu merita. Fermoarele sunt stricate, scaiurile exterioare nu se mai prind, are o gaura in geamul (plasticul) din spate.

imi pare rau ca nu te pot ajuta, mai cauta, poate mai gasesti Smile
  • styuk

  • Mesaje scrise: 145
  • Locatie: Timis
  • Masina: Frontera 1996 X20SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Feb 2009

  • Mesaj Privat
ok!ne vedem la intalnire daca nu intervine ceva Wink
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Frontera

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR