Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • iulius

  • Mesaje scrise: 1,798
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2019
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jun 2004

  • Mesaj Privat
Vad ca esti destul de aproape de Bucuresti. eu zic sa iei legatura cu Maiandrei.
  • OMEGA B 1995

  • Mesaje scrise: 181
  • Locatie: Neamt
  • Masina: Omega 1994 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Mai 2007

  • Mesaj Privat
iriahu a scris:Hi baietii, Cu sportivitate primesc observatiile colegului de site de pe la Banat (mare gradina lui D-zeu).
Imi pare rau ca am amintit aceasta notiune de IPROM. Daca veti citi din nou ceiace i-am sugetat colegului cu pricina, doar sa incerce cu un TEC II sa reinregistreze acesta memorie a lui ECO.
Nu ii sugeram sa-l schimbe sau sa ajunga la el . Impricinatul vroia un ECO nou . Si eu am avut impresia ca-l voi putea domoli putin si sa nu arunce bani. Este stiut ca ECO nu-i numai cutia aia ci si imobilizatorul aflat pe butucul contactului cat si CIP-ul din cheie. Nu saunt bani mici.
Asa ca pentru banateanul suparat nu prea inteleg ce te-a suparat asa de tare. Eu am schmbat IPROM-ul original cu altul care contine un program capabil sa dea putere mai mare masini.
Asa ca .....................................
Asa ca tot EPROM se scrie Very Happy si ECO ala este de fapt ECU. Insa nu va suparati ca ati fost corectat de colegul nostru (si nici pe observatia mea), insa se poate intelege gresit si asa ne ramane in cap.
  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR