Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • kegpr

  • Mesaje scrise: 554
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2000 X25XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mar 2006

  • Mesaj Privat
Corect. Si in Bucuresti politia face aceeasi magarie- - cum vad DB CT etc te opresc, asa de control. Dar treaba cu constantenii asa e , nu te supara. Nush de ce, dar au o problema cu asigurarea si prioritatea ... Am patit-o iar sapt trecuta, nu sunt exceptii , e o regula, da-o naibii de treaba !
  • ToX

  • Mesaje scrise: 1,301
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra OPC 2013 A20NFT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Mai 2004

  • Mesaj Privat
imagini de la agigea, luni, 1 aug, firul de mers spre constanta. coada incepea de la iesirea din eforie sud:)



  • mctoto

  • Mesaje scrise: 1,846
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Calibra 1993 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mai 2006

  • Mesaj Privat
kegpr a scris:Dar treaba cu constantenii asa e , nu te supara. Nush de ce, dar au o problema cu asigurarea si prioritatea ... Am patit-o iar sapt trecuta, nu sunt exceptii , e o regula, da-o naibii de treaba !


Pai daca ai nuimar de Bucuresti Laughing ei zic: Lasa ca asta coduce ca la bucuresti , de ce sa-i dau eu prioritate Very Happy.

Oricum apropo de aglomeratie e de evitat ora intre 4-8 seara ca acu in weeknd am facut de la medgidia la fetesti 1:30 am mers bara la bara pana la Cernavoda la autostrada.

Si accidente pe autostrada Soarelui si la dus si la intors am vazut.Cum zicea un coleg , trebuie sa stii sa te feresti nu sa stii sa conduci.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR