Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  • emil_251

  • Mesaje scrise: 172
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Lucrand in domeniul transporturilor.....cu masini mai mari de 3,5 t......motorina si benzina la noi in Romanica cam lasa de dorit. Eu cred ca la poarta rafinariei....este OK....dar pe drum se poate '' inbunatatii ''....Eu personal am dus monstre de motorina .....culmea era in parametrii .....dar motoarele camioanelor au avut de suferit....in sensul ca a trebuit schimbate filtre de motorina care erau fff murdare .....si culmea a crescut si consumul= motorina mirosea a benzina=......masinile avand un consum de iarna....si un consum de vara.Discutand cu mai multe persoane abilitate....singura multinationala care se apropie de adevar...la calitatea motorinei si benzinei ....este Omv - Petrom.....Rompetrol....dar stiti voi mai bine care sunt urmatoarele......a nu se crede ca le fac publicitate
Toti am fost plecati in concediu .. la rude....prieteni.....in afara granitelor .....si mi-am pus ...mie si acelor persoane abilitate intrebarea urmatoare...de ce motorina si benzina ....au alta calitate in afara tarii.... alimentand de la aceeasi firma ca in Romania



........VA.recomand si va spun prieteneste NU CUMPARATI MOTORINA sau BENZINA ...de la camionagii............stiu ca este mai ieftina si se mai fac economii .......dar o sa aveti probleme la masinile voastre


Ultima modificare facuta de emil_251 la Mar 07 Feb, 2012 5:57 pm
  • Lovrin

  • Mesaje scrise: 371
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2001 Z14XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
pai tu zici shell = combustibil de calitate crezand ca tu alimentezi de la shell, banuiesc! Sau nu ai mai alimentat de ani buni!
  • dassvalencia

  • Mesaje scrise: 368
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2004 z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2012

  • Mesaj Privat
Lovrin a scris:pai tu zici shell = combustibil de calitate crezand ca tu alimentezi de la shell, banuiesc! Sau nu ai mai alimentat de ani buni!


Dragul meu coleg, scuze ca am uitat sa mentionez ca in acest moment nu sunt in "ROMANICA".
Deocamdata sunt la caldurica Very Happy in spania... la capsunele Laughing aici avem de toate... mai putin "combustibili de romania"
  • pmstelian

  • Mesaje scrise: 523
  • Locatie: Calarasi
  • Masina: Astra 2006 Z19DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2009

  • Mesaj Privat
dassvalencia a scris:
Lovrin a scris:pai tu zici shell = combustibil de calitate crezand ca tu alimentezi de la shell, banuiesc! Sau nu ai mai alimentat de ani buni!


Dragul meu coleg, scuze ca am uitat sa mentionez ca in acest moment nu sunt in "ROMANICA".
Deocamdata sunt la caldurica Very Happy in spania... la capsunele Laughing aici avem de toate... mai putin "combustibili de romania"


DA dar combustibili din spania cu ce sunt mai buni?
am inteles ca esti un FAN al SHELL-ului..dar dupa cum NU STI ,pe piata din romania numai sunt de ceva ani buni ...asta inseamna ca trebuie sa ne mutam cu toti in spania?
  • dassvalencia

  • Mesaje scrise: 368
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2004 z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2012

  • Mesaj Privat
pmstelian a scris:

DA dar combustibili din spania cu ce sunt mai buni?
am inteles ca esti un FAN al SHELL-ului..dar dupa cum NU STI ,pe piata din romania numai sunt de ceva ani buni ...asta inseamna ca trebuie sa ne mutam cu toti in spania?



VEZI CA STI? Laughing E SI MAI CALD Very Happy azi au fost - 2 grade... si se simte frigul mai ceva ca-n romania ... din cauza domnisoarei UMIDITATE.

Si nu numai in spania sunt cobustibili de calitate... sunt si in Franta, germania austria poate si la unguri ... dar cica in romania ...sunt varza benzinariile (DIN SPUSELE ALTOR COLEGI)
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR