Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • florinmartoiu

  • Mesaje scrise: 85
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Corsa 2003 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2009

  • Mesaj Privat
NU acuz functionarul de rand.....telefonic parintii mei au vorbit cu.....un nu stiu ce inspector si secretara de la biroul de reclamatii! Iesit din comun! Au fost tratati ca niste....animale!
Cat despre doamna care sta la "gaura" aia de la ghiseu....au sunat parintii mei si au spus..reveniti in 5 minute....urmatoarele 3 ore: "post telefonic suspendat"
NU doream altceva decat o informatie unde a aterizat acel avion cu care a plecat coletul meu!
Skip ads

  • florinianc

  • Mesaje scrise: 1,600
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2006 Z16xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2010

  • Mesaj Privat
Inteleg situatia urata in care esti -si cu bani luati si cu coletul evaporat- dar asa stau lucrurile la noi in tara. Cu mare tam tam nu o sa rezolvi nimic. Asta e o tara careia nu poti sa ii ceri nimic, pentru ca e condusa de hoti si patroni grasi cu n vile la munte si la mare pe care nu ii intereseaza de soarta amgajatului la firma lor... Sad
  • florinianc

  • Mesaje scrise: 1,600
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2006 Z16xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2010

  • Mesaj Privat
Ieri mi s-a intamplat o chestie care ma face sa imi retrag cuvintele din ultimul post... din pacate. A trebuit sa primesc 2 colete cu oarece produse neperisabile, si ghiciti ce? ambalajul era rupt in colturi, ca sa poata vedea dobitoacele de tipe care lucreaza la posta ce este inauntru! Mama lor! Cam asa cum sunt sefii, asa sunt si angajatii se pare ca. Nu m-am obosit sa fac tam-tam deoarece produsele erau ok si au venit in timp ok, dar totusi trebuia sa fie macar mai subtili daca tot voiau sa vada ce e inauntru. Parca vad ca in cazul in care ar fi fost in interiorul coletului produse de valori ridicate acel colet s-a fi facut "ratacit" pe undeva pe la domiciliul vreunui postas.
  • florinmartoiu

  • Mesaje scrise: 85
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Corsa 2003 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2009

  • Mesaj Privat
eeeeeee.....incet-incet o sa imi dea lumea dreptate! Pentru servicii platite suntem rasplatiti cu indiferenta si iresponsabilitate! Am auzit muuulta lume care se plange de serviciile de proasta calitate a Postei Romane!
Am primit si un raspuns din partea OPC Brasov care spune ca este vina Postei Germane si ca ei nu pot solutiona cazul!
Pacat! "traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul"........desi acum traiesc in Germania.....trag mai departe "ponoasele" din Romania Sad
Skip ads

  • denisCT

  • Mesaje scrise: 1,408
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Apropo de posta romana, azi am primit plicul de la tine, multumesc pt felicitare nu ma asteptam Smile
Si ca sa fiu ontopic, au indoit-o si e o dunga pe Lehmbruck Museum dar va supravietui Smile
  • ady_vasiloiu

  • Mesaje scrise: 117
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Buna asta DenisCT,oricum mie posta romana mi se pare destul de ok avand in vederea ca la ei n-am avut nici o problema, in afara faptului ca mi se pare ca ajung cam greu coletele.Am lucrat si cu DPD si cu urgent si cu FAN si nici macar de la una din ele nu mi-a ajuns coletul la timp(in speta mereu dureaza peste 2 zile)
  • jgyprime

  • Mesaje scrise: 9,968
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Dec 2010

  • Mesaj Privat
stiu ca nu e frumos sa scotocesti printre topicurile vechi insa ma alatur si eu celor care au fost "pagubiti" de posta romana...
https://www.clubopel.com/viewtopic.php?p=1246033
am vrut sa fac o fapta buna si...
na... asta este...
  • florinmartoiu

  • Mesaje scrise: 85
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Corsa 2003 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2009

  • Mesaj Privat
eeee......uite asa incet-incet se aduna tot mai multe persoane dezamagite de posta romana....

cat despre coletul nostru......cheltuieli pt refacerea actelor..400 euro......nici in ziuade astazi nu am vazut acei bani!
raspuns de la posta romana: de ce le-ati trimis prin serviciul nostru daca erau asa de importante?!
voi ce parere aveti? Evil or Very Mad
Evil or Very Mad Evil or Very Mad
  • florinianc

  • Mesaje scrise: 1,600
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2006 Z16xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2010

  • Mesaj Privat
Sunt multe lucruri de cacao in tara noastra "draga"... Sad
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR