Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • oscar

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Neamt
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mai 2008

  • Mesaj Privat
corectie... nu i la luat masa...
In rest cu totul de acord cu tine
Skip ads

  • bebe2284

  • Mesaje scrise: 79
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z14xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Oct 2007

  • Mesaj Privat
danezu96 a scris:auziti ma voi astia care tot comentati......va'ti nascut secretare fetitzelor care sunteti luamati in gura....si tu ma parvenitule de corneliu vadim tudor ce *** tot amplifici subiectu asta ma unde dreaqu te vezi ba aici ma parvenitule.....nu chemi si trupele antitero ma blondule vezi ca prea esti tu tare in gura...laso mai usor ma....dak esti baietas hai ma sa ne vdm ma frate de esti asa smecher unde vrei tu ne vdm....termina in *** mea cu subiectu asta numai de noi sti sa zici ma luamai in gura da tu in *** mea ca ai vrut sa te dai cu mn nu mai zici asta ma saracule si dupa tine minte ma amaratule ca tu miai taiat fata boschetarule....nu mai fi atat usa de biserica ori esti *** si nu stim noi......si mai cauta tu ca sa avem de aface....tu nici nu sti cu cine stay de vb asa ca dale mai scurte moshule mai intai intereseaza te de noi cine suntem....hai ca mult tiam spus asa ca stay in banca ta acolo ca stai bine moshule sa nu fie mai rau.....hai mia parut repede


v-ati...lua-m-ati...las-o...stii..mi-ai...etc.
dupa felul in care scrii ne dam seama ca esti doar un copil tembel cu o masina puternica si iti cauzi scuze degaba acum, dand vina pe dragster. nu am fost acolo, nu am vazut, dar uitandu-ma la profilul tau de hi5 si citindu-ti mesajele agramate imi dau seama ca ai un deficit de materie cenusie si ca tot ce ai este un motor puternic sub capota si multa prostie. as fi vrut sa fii tu in locul lui dragster ,ca la cat de prost esti chiar ma intreb cum ai fi reactionat: "sa moara sa faca de nu il sparg peala de mia lovit mashina". eu sper ca ai invatat ceva din ce ai citit pe forum si te vei potoli pe viitor, si data viitoare cand te mananca in talpa sa "te dai" cu altii schimba ritmul...adica da eject la cd-ul cu manele si asculta radio ca poate e ceva mai chill pe vreun post. urat din partea ta. fugi la sapa nene si lasa-ne!
  • miau

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: GT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mai 2008

  • Mesaj Privat
vai de capu meu ce e aici..auzi tu sa stai sa scrii romanu asta aici pt ce nu stiu...dragster..scuza.ma puiule ca iti spun..dar ai dat dovada de copilasul mamii...asa ceva nu se face dragul meu ..politie prostii dastea..i.se poate intampla oricui..nu cunosc p niciunul dintre voi dar,avand in vedere faptul k sunt foarte multe persoane care isi dau cu parerea p acest forum dupa cum observ eu nu am ezitat sa nu mi dau si eu..iar parerea mea este ca ce a ce faci tu e o prostie..lumea te rade pe la spate dar tu poate ca nu ti dai seama..atat cat si prietenii tai..gadeste te de 1000de ori inainte de a face un lucru si cred k stiai chestia asta..mai degraba tu pari mai copil decat ei..si nu neaparat din cauza k au vorbit cum au vorbit(urat.etc)nu ai de unde sa stii niciodata peste cine dai..whatever..sincer sterge toate prostiile astea si incearca sa faci in asa fel in cat sa se calmeze toate spiritele astea bantuite..pupici.. am facut o paranteza(sper sa nu te deranjeze parerea mea si respectiva mea concluzie)..:*
  • Tzepozzz

  • Mesaje scrise: 795
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2001 Y 17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Shocked de ce ti-ai schimbat numele ? era mai "cul" primul nume Cool
Skip ads

  • chinezu

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mai 2008

  • Mesaj Privat
mai blondule 17 tu kames te maraptut?;)hai lauti-ne in gura si daca nu va convine ceva dati-ne in judecata ca m-am saturat de voi ba saracilor .ducalman ando car:*
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Mr. Green Fetelor voi stati la Nord sau prin zona aia ?
  • Marius88

  • Mesaje scrise: 52
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2007 Z 20 NET(1.8 ECOTECH)
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Era un betiv, c sai ceri, nu sti cum sta trb, na avut bani d o masina mai d domane ajuta si sia luat un bertone turbo, asa fac daciotii cand isi schimba masina, din pacate stica si firma si renumele tuturor, prin faptele lor d 2 bani, REPET FOST DACIOT AKU ARE MASINA SI E KOOOOL.
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Cine era betiv ca nu inteleg ? Era vreunul beat la volan sau cum ?
Skip ads

  • BOGDAN PG

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 1992 c14nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Nu te lasa, da-i pe mana gaborilor
  • marian_sro

  • Mesaje scrise: 3,805
  • Locatie: piatra neamt
  • Masina: Vectra 1999 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2007

  • Mesaj Privat
bertone a scris:Cine era betiv ca nu inteleg ? Era vreunul beat la volan sau cum ?


pai da, @bertone, baietii "smecheri" erau "un pic" beti la volan.
nu stii cum vine curajul la bautura...?

Dragster a scris:Nu l-am filmat ca eu conduceam si prietenul meu vorbea la telefon cu Politia tot timpul. Daca nu era langa mine nu stiu ce as fi facut, ca nu cred ca puteam sa stapanesc masina si sa mai si port o conversatie cu politia.
Ca idee, daca nu eram cu masinuta asta ci cu Bertonele vechi de 101 Cp, nu scapam de ei in veci... nici nu vreau sa ma gandesc la ce s-ar fi ajuns. Respectivii erau beti morti la volan, se vedea de la o posta. Si daca erau doar 2 le faceam fata si la bataie, dar in total erau 4 sau 5 dobitoci...

  • Marius88

  • Mesaje scrise: 52
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2007 Z 20 NET(1.8 ECOTECH)
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2008

  • Mesaj Privat
[cenzurat - fara instigari! ]
Multumesc anticipat.
  • Marius88

  • Mesaje scrise: 52
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2007 Z 20 NET(1.8 ECOTECH)
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Dupa o citire mai amanuntita din topik am vazut discutia care a postato cel care era cu bertone turbo, si din discutie am tras concluzia k era o CIOARA care nare c face, mare si tare e el in ciorogarla l el akolo, da in alta parte pula. O stiti paia cu ANTONESCU.... nu?
Skip ads

  • fnf bogdan fnf

  • Mesaje scrise: 452
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Ce tare ma amuza posturile acestor 2 pacalici ! @Chinezu si @Danezu !

Ce nu itelegeti voi este ca baietii erau cu niste pipitze in masina si vroiau spectacol , au reusit !

Stiu ca vor citii poate isi vor da seama ce vreau sa spun , sunt niste pusti teribilisti care aveau toate sansele sa ajunga in atentia politiei si televiziunilor daca in seara aceea totul se termina " in pom " !
Daca vreti neaparat liniute , la curse ilegale baieti , nu pe strada unde pot murii si altii din cauza voastra si inconstientei voastre !

Cea ce nu realizati voi este , ca v-ati pus un forum in cap si nu se stie niciodata cand va vetzi intalnii pe strada cu un grup de forumisti , aici lumea se ajuta , se fac intalniri unde lumea se imprieteneste !
Credetzi ca daca postati injurii si amenintari pe forum la adresa oamenilor speriatzi pe cineva ? nu prea cred , va facetzi si mai multi dusmani si cine stie cine se ascunde in spatele numelor de pe forum si s-ar putea sa va ardetzi sau dupa caz '" sa va arda " chiar in trafic la semafor mai ales ca lumea stie si cum aratatzi !

Sfat : potolitziva si ceretzi-va scuze , pentru aplanarea conflictului !
  • Marius88

  • Mesaje scrise: 52
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2007 Z 20 NET(1.8 ECOTECH)
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2008

  • Mesaj Privat
ai perfecta dreptate bogdan , tot respectu pt cum ai pus problema si punctul p i.
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
de ce i-ati suspendat ma fratilor ? Era foarte distractiv topicul cu ei aici ..
  • kapp

  • Mesaje scrise: 361
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2000 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Parerea mea at fi sa se blocheze topicul asta si sa il poata citi doar membri sau cel mai bine doar membri cu peste sai zicem 30, 50 posturi daca se poate face asta... e mai bine pt toti
  • mctoto

  • Mesaje scrise: 1,846
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Calibra 1993 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Eu propun sa se stearga acest topic.
  • fnf bogdan fnf

  • Mesaje scrise: 452
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Sunt de acord cu tine !
A iesit o mare bascalie !

Si o discutie aprinsa cu niste copii prosti care nu au ce face decat sa se certe si sa injure !

DELETE !

Pentru @ Dragster , multa bafta cu politia romana ! O puteai rezolva de mult singur fara sa te ciondanesti si tiganesti cu pacalicii astia " minori la minte " pe forum unde tu cereai sfaturi si cum ii poti pedepsii si ei citeau pe forum tot ce se discuta , adunai o gasca il prindeai in trafic si il speriai putin si il linisteai simplu ! si nu se mai ajungea la amenintari si injurii !

Atat am avut de spus !
  • Dragster

  • Mesaje scrise: 172
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2005

  • Mesaj Privat
mctoto a scris:Eu propun sa se stearga acest topic.


Si mie mi se pare bine sa se stearga topicul. Cu cei interesati in continuare de subiect pot tine legatura pe PM sau mess ID corneliu_mihut.
  • deleted-15207

  • Mesaje scrise: 397
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Feb 2008

  • Mesaj Privat
de acord cu inchisul topicului ca cu suspendatul vad ca nu tine
isi fac alt cont
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR