Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • tonytm

  • Mesaje scrise: 4,479
  • Locatie: Timis
  • Masina: Signum 2005 Z19DTH 190CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2007

  • Mesaj Privat
cred ca se va intampla ceva, auzi...prieten cu gigi piticu Laughing
Skip ads

  • Daci

  • Mesaje scrise: 1,390
  • Locatie: Arad
  • Masina: Insignia 2011 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mar 2007

  • Mesaj Privat
Nu am citit articolul, m-am uitat doar la poza si e suficient. Se vede cocalarul din profil si lantul gros de aur peste tricou. Cred ca veghea somnul dulce al politistului. Dupa experienta mea, nu mai credeti ca toti sunt interlopi, am vazut asa zisi interlopi cu masini mai scumpe decat casa lor, ma rog, garsoniera, care baga benzina de 10 lei la pompa, si de restul de 5 lei il dau pe o cafea la vreo terasa, atat au de cheltuit pe o zi.
  • tonytm

  • Mesaje scrise: 4,479
  • Locatie: Timis
  • Masina: Signum 2005 Z19DTH 190CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2007

  • Mesaj Privat
daca-l cheama gigi piticu e periculos rau Evil or Very Mad
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Bre, cica astia sunt politstii la care cautam io dreptatea!
Skip ads

  • dumitru florin

  • Mesaje scrise: 745
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2004 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Tare rau faza cu interlopul si seful IPJ Ialomita...azi de dimineata pe antena 1..
Asta intareste si mai mult spuse.le lui Mircica Badea su interlopi si sefii politiei din toate orasele...nu latra el degeaba seara de seara
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
In seara asta cred ca a fost un accident cu victima pe o trecere de pietoni din centrul comunei. Probabil ca nu era suficienta acea victima si mai era nevoie si de un gabor ologit. Cam asa a gandit subcomisarul Gheorghe, seful de la rutiera de la mine din comuna. Cum care Gheorghe? Cel despre care am tot discutat in acest topic.

Accidentul se consumase cand am ajuns eu prin zona, iar politia facea masuratori. Pe banda a doua se circula incet. In fata mea inca o masina. Dupa ce acea masina a trecut de Loganul de politie, din spatele Loganului sare in fata mea cu telefonul sudat de ureche insusi subcomisarul Gheorghe. Am pus o frana puternica sa nu-l iau pe capota. Probabil ca mi-o boteam binisor deoarece individul are tonaj greu. Ca sa fiu sincer, nu-l suspectam de prea mult creier, dar macar instinct de conservare ma asteptam sa aiba. Cum dracu sa sari cu spatele in fata unei masini? Da, ati citit bine. A sarit cu spatele spre mine. Probabil dorea sa-mi arate un cur de gabor. Inutil sa mai spunem ca nu avea echipament reflectorizant de politist rutierist.

Unii simt ca uniforma de politist e un costum de superman care iti permite sa sari in fata masini, timpul se opreste in loc, iar supermanu' caschetar poate sa scoata limba catre sofer sau sa-i arate curul... dupa preferinte, fireste.
  • Stig

  • Mesaje scrise: 226
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Oct 2009

  • Mesaj Privat
O fi fost si el obosit. Laughing
  • D_M_G

  • Mesaje scrise: 2,274
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2009

  • Mesaj Privat
@biela-manivela
Na! ca ti-a pus-o... Smile Daca nu a putut sa te "lucreze legal", ti-a aratat tartita de gabor! Smile Merita sa-i faci putin chilotii guma de mastecat pe cerul gurii! Laughing


Ultima modificare facuta de D_M_G la Sam 12 Jun, 2010 12:28 pm
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Lasa-l, bre, cu chilotii intregi! Ca are doua dosare penale in care e cercetat. Poate ajunge unde merita!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR