Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Pai da ...pt ca majoritatea nu gandeste sau nu pune problema asa. O punem din punctul de vedere al "exploatatorului_ ....
Si mai si suntem deacord (unii)....de zicem "lasa domne ca au dreptate".
Da zic si eu ....daca vreau sa ma duc la amanta, sau amante ...ca uite am una la Constanta , una la Brasov si una la Timisoara..... Ce sa fac, snt mai ftacios...si i as f te si p aia care au faut legea asta. Si revin la intrebare. De ce trebuie sami vina in pliic acasa .....hartia ? E ca si cum mi ar spune ...."uite ca te am vazut....Pai e corect ? Nu a pus nimei prblema asa.
Pe drumuri trebuie sa circule tata lumea fara dscriminare...(cu respectarea prevederilor lutiere), adica sa nu ni apara caruta pe autostrada, dar ....f a r a d i s c r i m i n a r e.... Doar platand combustibilul, pt ca in el sa includa toate taxele....ca sinasa e scump carburantul.....
Skip ads

  • horaa

  • Mesaje scrise: 3,472
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2012 a14net
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2012

  • Mesaj Privat
Nu te pune nimeni sa mergi la amanta fara rca... Interesant, englejii au de 60 de ani amenzi prin camere si nu s-au plans. Doar noi putzosii de romani ne plangem de vai doamne ca vine o amenda acasa pe care o puteam evita pur si simplu platind un cacat de rca. Iar daca ai o amanta garantat iti permiti si un rca Wink .
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Nuuu ...ca sunt zgarcit... cu statul. Banii de RCA ...ii dau amantei....hahaha... Si auzi ...lasa ma cu englezii unde au inventat niste jidani sistemul de asigurari. Ca jidani au cautat intotdeauna mijoacele cele mai simple de a face bani. Eee ... uite ca eu sunt la fel de jidan....si nu le dau...decat cand e groasa de tot. Asa ....dam cu banii n puturosi, mai rar ca se obisnuiesc si incepe sa le placa.
  • horaa

  • Mesaje scrise: 3,472
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2012 a14net
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2012

  • Mesaj Privat
In fine.
Skip ads

  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
http://gazetadecluj.ro/europa-vreau-sa-te-f/
  • horaa

  • Mesaje scrise: 3,472
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2012 a14net
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2012

  • Mesaj Privat
http://www.youtube.com/watch?v=JV3THyRrCpY putin amuzament pentru merkel
  • OpelAstraCaravan

  • Mesaje scrise: 192
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2002 y2.0dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mar 2015

  • Mesaj Privat
Mie imi face impresia in continuare a unei cortini de fier.est europenii sunt greu acceptati legal la ei pe cand imigrantii sunt primiti cu bratele sa zic ,,deschise ,, faradelegi au facut si fac in continuare,,ai nostri,, dar pe langa agresarile publice ale afro-orientalilor pripasiti de cateva luni mi se par gainarii.europa nu stie ce vrea.vrea forta de munca dar nu prea din din estul aproape ci din orient da'aia vin cu cultura lor despre munca bani si ...rugaciuni
la ore fixe. cine dintre europeni se roaga la ore fixe?europa se schimba dramatic.nu va mai fi vorba de enclave .hm....ce jocuri face iranul?nu tu implicare in razboi embargou ridicat baieti buni .cand ii va lovi ,,globalizarea,,?
  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat

Skip ads

  • mecaNIK

  • Mesaje scrise: 2,204
  • Locatie: Anglia
  • Masina: Insignia 2010 confidential
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2007

  • Mesaj Privat
creatia isis destul de simplu nu?ne facem ca nu intelegem pentru ca 'e la ei acolo' cand vom plati taxe in plus pentru experimentele sociale germane de-o sa ne usture curu poate ne-om trezi totusi.
  • mecaNIK

  • Mesaje scrise: 2,204
  • Locatie: Anglia
  • Masina: Insignia 2010 confidential
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Am senzatia ca prin votul meu am contribuit alaturi de agenturili straine care ne-au servit cea mai inteligenta dezinformare /manipulare de pana acum la alegerea in fruntea tarii a celui mai batut in cap presedinte din galaxie.Credeam ca se va vedea pana la urma bunul simt si seriozitatea germana,din pacate premierul Grivco e varza la orice capitol,il joaca astia pe degete,singura lui preocupare este viata fara griji,concedii cat mai multe si indepartate,achizitii cat se poate de scumpe,orice numai sa nu deranjeze mafia din politica.

daca domnul president spune...amanunte administrative' la 60 mil de euro sa-i dea ma-sa banii aia in locu' lui Voiculescu ,sa vanda toate casele si sa plateasca tot ,pentru ca s-a judecat si s-a rasjudecat furaciunea motanului pana cand tot la esafod a ajuns .Plang de mila toti combinatorilor Mencinicopshi ,Vlasov ,Voiculescu,Becali si lista e lunga rau,orice se incearca sa se faca in tara asta apare un varan sa capuseze el imediat,km de autostrada e de 5 ori mai mare ca-n Germania,panselute la pret de te ia cu ameteli,borduri ,terenuri de sport in comune cu 3 mosnegi,parc in comuna cu 100 de banci si tot atatea cosuri de gunoi inghesuite in cativa m patrati,fonduri destinate institutiilor cheltuite pe limuzine de lux jacuzzi,coloane oficiale fara numar inclusiv pentru pochi...ce dracu fac jegurile astea cu banii nostri?
Frate m-am convins in tara asta ai de ales doar intre rau si mai rau
  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
ce mai vrea mortaciunea asta?
http://stirileprotv.ro/stir...ta-ne-permit.html
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Politica germana pe care nu o reusim sa o vedem este urmatoarea. Fabricile de automobile si mai tot ce implica tegnologie care acum functioneaza in China, vor functiona in Germania cu jana de lucru ieftina. Germania are "antrenamentul" in ce priveste cultul muncii....vezi lagarele din trecutul ei istoric, doar ca acum sunt mult mai umane. Calculul economic este deja facut....ei oricum ies pe plus. Si la cati sunt....chiar daca unii or sa stea cu "curu n sus si or sa se roage"....tot ies pe plus.
Skip ads

  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
ii arunca aia in aer cu tot cu babaciune.
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Tehnologia nu o sa se mai duca n China....pt ca daca ajunge acolo....totul se desface se studiaza si se copiaza. De ce sa mai existe scurgeri de tehnologie....cercetarea costa si se duce aproape degeaba in China. Nu e deloc rentabil.Daca tehnologia se ducea in India....erau mai putine riscuri de copiere a tehnologiei. S au cam saturat toti de chinezi....Nu e de mirare ca bursa chineza a inceput sa se clatine. Se incearca o egalare a polilor economici. Evreii din america sunt ingroziti ca le au cam luat o chinezii inainte(economic). Eeee acum...america nu mai poate fi "jandarmul" mondial...pt ca o data scoate chinezul pe bursa la vanzare actiuni din piata americana. Dar evreul american nu cedeaza....da nin craci....face tot ce poate numai sa nu piarda.
Europa...prin Germania face si ea ce poate sa se apere economic. E razboi ecnomic...sau n ati aflat ? Noua ordine mondiala nu se mai face in urma unui razboi clasic....Doar rusul a ramas un pic in urma, ideologic....si mai trage cu pusca n ciori...Ehhh...sa cam dus si faima lui....Traim vremuri..."galbene"...ca China... Cine intelege...scapa...cine nu se supune.
  • OpelAstraCaravan

  • Mesaje scrise: 192
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2002 y2.0dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mar 2015

  • Mesaj Privat
Se zvarcoleste hitler in mormant ! ala a vrut ,,epurare ''rasiala si asta bag de seama ca doreste multiculturarism.ce sapun ar iesi cu putin aloe-vera...
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Va rog daca mi permiteti si mie....am o idee... Daca tot e vorba de sapun....n ar fi bine sa scapam si de tigani de pe la noi....Ziceam si eu asa...sa ma aflu ntreaba... Daaa' n ar fi o idee rea...
  • mecaNIK

  • Mesaje scrise: 2,204
  • Locatie: Anglia
  • Masina: Insignia 2010 confidential
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Stati linistiti ca guvernul indian vrea sa sii asume,le va oferi cetatenia .....credeti ca vor migra la origini? eu ma indoiesc de asta pentru ca si acolo este aceeasi rasa,lor le este bine in tarile civilizate unde oamenii isi fac griji pentru ei in loc sa-i ia cu paru'.Cu ocazia asta poate vom scapa si de asemanarea rom -roman care naste atatea confuzii chiar daca guvernantii nostrii nu trebuiau sa accepte asemenea joc de cuvinte .
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Ii dam paaa toooti...cu drag... doar sa scapam de ei.... Smile
  • mecaNIK

  • Mesaje scrise: 2,204
  • Locatie: Anglia
  • Masina: Insignia 2010 confidential
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2007

  • Mesaj Privat
S-au trezit prea tarziu, deja China inoveaza,au lasat jos indigoul ala de copiau cu el si s-au pus pe imbunatatit ce-au adunat pana acu' se pare ca exemplul Coreii de Sud le-a folosit cel putin la capitolul asta.Ce ne facem noi care de 25 de ani distrugem tot ce-ar putea face din tara asta un loc in care sa-ti doresti sa traiesti? ne intoarcem incet incet la vremurile dacilor cand singurul lucru care se facea aici era agricultura,cresterea animalelor si ceva minerit,bine in afara de principala preocupare cultivarea vitei de vie Very Happy
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Daca aveti curiozitatea sa aflati tarile componente UE....o ca aflati ca in ordinea populatiei suntem a 7a tara....
Va dati seama ca tuturor tarilor dezvoltate le a fost teama de noi.... Acum ati inteles de ce sa dorit distruferea economiei. Ce nu inteleg eu, este de ce acei indivizi care au contribuit la asta nu sunt actionati in justitie pentru "subminarea econimiei nationale".....
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR