Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • ovidiu.SB

  • Mesaje scrise: 462
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Corsa 2007 Z12XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Sa ii plangem de mila lui mugurel acum ? Face pe prostu ca nu stie ce impozite trebuie sa plateasca la stat pentru vinaria lui. Very Happy (texte de buftea) El nu conduce afacerea, ca nu ii permite legea, da e actionar majoritar asa ca nu are interese Smile. Minte asta de ingheata apele. Pupist curist de serviciu cu aia care is la putere numai sa nu il schimbe pe el.
Pai cine e seful al mare al sistemului bancar romanesc ? Ale cui norme le aplica bancile din romania ?
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Dupa cum vedem fiecare lider de partid care a obtinut ce si a propus ... adica scaune calde la Bruxell (cu salarii bune) pt sotia si apropiatii lui se declara multumit. Nu inteleg de ce vrea sa se sinucida Antonescu pt ca orcat se scremea mai mult nu obtinea. PNL ul e un partid terminat pt ca nici nu prea avea ce sa ofere. In teritoriu se chinuie sa pastreze primarii. Lupta o sa se duca intre psd cu coalitia si partidu marinarului si al pitipoancei care o sa faca coalitiae de nevoie cu inca un partid,doua. Asta e ... excrocii or sa se aleaga prin rotatie si o sa si satisfaca poftele financiare tot prin rotatie. Daca nu luam bani de la UE ... o sa se ia din fondurile locale ca nu se da socoteala. Daca se iau bani de la UE ... trebuie sa se dea socoteala.
  • 13nicu

  • Mesaje scrise: 1,487
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2002 hatch y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2012

  • Mesaj Privat
No ? Ati fost la vot ?

...m-a amuzat tare de tot omniprezenta si invariabila recomandare facuta de politicienii aflati in fata urnelor carora li se lua interviuri .....
- aaaaaaa, sa iesim la vot cu totii sa demonstram Europei ca noua romanilor ne pasa de UE !

Ei , na , ca nu m-ati nimerit ! Nici nu vreau sa demonstrez nimic Europei si sincer nici nu-mi pasa de UE ! Dar eu credeam ca trebuie sa ne alegem niste reprezentanti care sa faca nu stiu ce acolo pentru noi , nu ? Parca pentru asta era votul ala care oricum n-a insemnat altceva decat o repetitie pentru alegerile viitoare de la noi ! Au vazut si ,,baietii destepti ,, cum stau in grafice !
Pentru mine , ceva ? ....da , daca mi-oi face eu !

PS - l-am vazut si pe cadavrul ala de Iliescu ...o dadea cu democratia , cu uniunea , cu din-alea cu ,,fortele politice ,, ..... Cita ipocrizie ! S-a trezit ca lup imbracat in blana de oaie mirosind a cas ! ... comunist de la ,,mama lui,, !

PS 2 - am vazut ca nu s-a inghesuit lumea la vot ..... cat ...treizeci si ceva , nu ? - nasol, niste ignoranti si nepasatori , cu cine sa faci treaba in tara asta, frate ! Shocked
....am mai vazut ca au fost 6% voturi anulate - cred ca d-alea cu ,,desene,, si propuneri ,,cu mamici,,. Bune si astea ...n-a avut omul nici o optiune dar si-a folosit dreptul ! Corect ! Nu ajuta dar nici rau nu fac.

Si am mai vazut niste interviuri cu tot felul de dobitoci cu cravata si blonde tampite si absolut toate frazele lor incepeau cu ,,o sa ,, ..... ( facem/dregem)
Iar PSD sa iasa ,,fruntas de clasa,, mi se pare un lucru ingrijorator ! Dar nu din punct de vedere politic ..... ci din punctul de vedere a maturitatii acestui popor !
  • Shiva

  • Mesaje scrise: 1,977
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Corsa 2002 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Aug 2009

  • Mesaj Privat
Am fost. Macar ca sa nu voteze altii in locul nostru cum a patit bona noastra (s-a dus un pic mai repede de 9 seara la vot si era deja semnat in dreptul ei!).

Pacat ca PSD-ul a iesit fruntas dar cumva nu ma mira avand in vedere ca in rural s-a votat mai mult ca in orase (au mituit mai bine prostimea) desi erau alegeri europene.
Iara ajung in PE o multime de incompetenti penali si ne fac de kkt.

Ne trebuie ...

Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Chestionar

mergeti la vot?
da 64%
nu 28%
nu stiu/nu ma intereseaza 7%
nu stiu dar sunt interesat 0%
14 voturi

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR