Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • stavarache

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Braila
  • Masina: GT 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Jun 2008

  • Mesaj Privat
mark a scris:
stavarache a scris:ma izbesc de aceleasi probleme mai in toate forumurile


E o vorba la romani "Daca toata lumea iti spune ca esti nebun, poate ca ar fi timpul sa-ti faci un control", asta nu se chiar potriveste la tine insa daca spui ca te izbesti de aceleasi probleme pe mai toate forumurile nu crezi ca poate chiar tu esti problema? Din cate vad eu tu te pui "gica contra" cu toata lumea ...


Da ma argumenteaza ce ai zis si eu te cred... esti in stare ?

Eu is nebun ca gandesc? sau voi ca nu ma intelegeti ?
Hai ca mi-am luat adio de pe acest forum .... ca vad ca nu ma pot intelege cu nimeni..... intamplator am dat aici .. cred ca prin google , oricum a fost o greseala Wink
Skip ads

  • stavarache

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Braila
  • Masina: GT 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Jun 2008

  • Mesaj Privat
smsorinxp a scris:Eu sper numai ca sfarsitul sa fie in intr-o vineri (fie si 2012), sa apucam o salata in plus...


Dami voie sa te corectez putin... era vorba de trecerea intr-o alta dimeniune (cea de a 4a) in acel an si nici decum sfarsitul lumii.. se pare ca si olandejii au inteles gresit si la ei a devenit deja o obsesie...
Si ca sa fiu si mai explicit erau vorba de cateva teorii fizice , astrologice etc. precum ca timpul ... se scurteaza , polii se inverseaza , iar traiectoria sist. nostru solar se schimba , inaintand spre noucleul galaxiei ... toate aceste fenomene se vor indeplini pana la valoarea finala in 2012 .. iar schimbarile pe pamant nu vor fi dezastruase ci chiar benefice schimbanduse structura adn-ului , implicit si alte dezvoltari la nivel psihice etc... mi-as dori acest lucru pt. ca multi vad ca au nevoie insa eu is cam sceptic in aceasta privinta si cred ca tine de domeniul fanteziei.Cativa oameni de stiinta au aruncat aceste zvonuri , probabil cel mai mult pt. propaganda , nui contrazic insa eu nu cred Wink ...
Anyway cyaaaa.....
  • sorin666

  • Mesaje scrise: 3,893
  • Locatie: outside Manell's Land
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2004

  • Mesaj Privat
stavarache a scris: Eu is nebun ca gandesc? sau voi ca nu ma intelegeti ?

*
Pe scurt si fara manajamente DA pentru prima parte, NU pentru cea de a doua... Twisted Evil
Sau plecat cu VRIL-u intr-o a 4-a dimensiune, daca iti place...
  • calfianu

  • Mesaje scrise: 525
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mar 2006

  • Mesaj Privat
Am fost cam ocupat in ultima vreme si nu am mai apucat sa arunc un ochi aici. Lucrurile au luat o intorsatura neasteptata pentru acest gen de topic. Incercind sa ne exprimam niste idei despre lucruri care pot fi vazute, poate gresit, altfel, nu inteleg de ce trebuie sa ne contrazicem.
Stavarache, multumesc ca ai citit ce am scris si ca ai incercat sa ma contrazici. Din pacate nu ai inteles nimic din ceea ce am spus. Nu spun ca ceea ce ai spus tu este gresit, insa te-ai legat total aiurea de ceea ce am spus eu.
Sorin666 "cuget, deci exist" nu "cuget deci stiu"

Despre 2012, orice ar fi, cei care publica in legatura cu acest subiect nu fac nici un pic de rabat in a deveni ridicoli. Imi aminteste de un tip in BV care prin 1999 ma tot oprea prin parcul central, pe Republicii sa-mi spuna ca in in 2000 o sa fie sfirsitul lumii. Ducea o bibile scorojita in mina si tot uita ca ma abordase si in saptamana trecuta. Nu obisnuiesc sa repezesc oamenii (nu doresc moartea pacatosului, il fac sa si-o doreasca singur....) (just kidin').
In 2000 prin vara il vedeam tot mai abatut pe banci prin parc si pe strazi. Era suparat ca nu venise sfirsitul...
Skip ads

  • calfianu

  • Mesaje scrise: 525
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mar 2006

  • Mesaj Privat
Back to philadelphia Experiment:

http://video.google.com/vid...m=4&ct=title#
  • Tabac

  • Mesaje scrise: 355
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 2002 Z22SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Probabil ca multi dintre voi ati auzit deja de aceste documentare care au facut inconjurul lumii. Pentru cei care au curiozitatea, rabdarea si vor sa vada ceva nou, interesant, vor sa afle "altceva" despre lume, inarmati-va cu rabdare sau urmariti intr-un week-end o alta viziune asupra lumii, asa cum este ea.
Vizionare placuta...astept parerile voastre dupa ce vizionati!
http://video.google.com/vid...+romanian+version
http://video.google.com/vid...+romanian+version
http://video.google.com/vid...Q&q=zeitgeist
http://video.google.com/vid...mp;q=wake+up+call

PS: Din pacate nu toate au subtitrate, sunt in engleza.
  • secarianu

  • Mesaje scrise: 885
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Omega 2001 Y22DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mar 2007

  • Mesaj Privat
Zeitgeist Movement, da, sunt si eu in acest grup si sa stiti ca ceea ce spun ei este cat se poate de adevarat Smile Trebuie numai sa va ganditi logic si ajungeti la aceeleasi concluzii Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR