Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • ovidiutm

  • Mesaje scrise: 3,502
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 1992 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Iar daca vrei sa lasi un mesaj pe masina lasa unul cu impact puternic:
"PEDOFIL"
"EU SUNT D-ZEU"
"VOPSESTE-MA"
Laughing

Vezi, deja ai de lucru... 2 masini....
Skip ads

  • yangzi

  • Mesaje scrise: 289
  • Locatie: Mures
  • Masina: Vectra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Si farul de Mercan e mai scump Smile
  • Libra

  • Mesaje scrise: 4,003
  • Locatie: Oradea
  • Masina: Astra 2002 Y17DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Salut. Ma bag si eu cu o sugestie.
Anuntul cu Mercedesul are un link dedesubt de genul "Reclama acest anunt unui moderator". Dand click pe el, se deschide o fereastra unde poti trimite un mesaj moderatorilor. Intri si dai niste reclamatii acolo. Ca masina aia a fost a ta si nu ti-a platit-o integral, ca a fost grav lovita, ca omul e tepar, etc... Ramane is fara anuntul de vanzare.
Poate are si Autovit-ul asa ceva?
  • robytza

  • Mesaje scrise: 1,087
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: GT 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jul 2007

  • Mesaj Privat
are id de mess : danezu_shtulette
Skip ads

  • Dragster

  • Mesaje scrise: 172
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2005

  • Mesaj Privat
am vazut toate anunturile lui, l-am cautat si eu dupa adresa de mail. Din pacate nu are profil pe un site de genul hi5.com, ca as fi pus si o poza cu el aici Smile
@libra daca ii scoate anuntul de pe 4tuning isi face alt iD sau posteaza pe alte siteuri...
  • corsablue

  • Mesaje scrise: 2,534
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Corsa 2005 Z13DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Feb 2008

  • Mesaj Privat
@dragster: nu ierta asemenea paduchi. acest individ trebuie corectat cu armele lui. sa afle ca tot nasu are nas. verifica pm-ul
  • mark

  • Mesaje scrise: 1,429
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 1999 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Daca vrei sa-i faci un "bine" la masina nu da date despre masina la politie, altfel vor face legatura rapid si tot tu intri la belea. Daca esti hotarat sa-i faci vreun "bine" la masina atunci asigura-te ca discutia asta dispare cat mai repede de pe acest forum, posibil sa aiba cunostinte aici sau sa fie chiar el membru din moment ce are modificare la masina facuta de EDS, e o vorba "Cu cat stiu mai putini, cu atat e mai bine", asa ca gandeste-te bine inainte sa treci la fapte !
Idei nu iti dau dar stiu pe cineva care s-a dat smecher la fel ca cel despre care povestesti si care si-a gasit dimineata masina spalata cu acid de baterie ... Laughing
  • Dragster

  • Mesaje scrise: 172
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Nu. Discutia va ramane pe acest forum si chiar mi-ar placea sa o citeasca vreodata, sa afle ce gandeste lumea despre el. Dar aveti dreptate cu politia si datele pe care trebuie sa le ofer acesteia.. daca le spun tot trebuie sa-i las pe ei sa se ocupe de caz... adica sa nu faca nimic.
Skip ads

  • deleted-5946

  • Mesaje scrise: 1,737
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2007

  • Mesaj Privat
ovidiutm are solutii cam brutale.

cu 2 solutii frumoase il poti rezolva si de vopsea si de geamuri/parbriz/luneta.

o acetona foarte concentrata pentru vopsea, iar pentru geamuri sincer nu mai stiu dar tare cred ca e clorura feerica (cam 5 lei 250ml). sticla devine practic inutilizabila.
  • deleted-5946

  • Mesaje scrise: 1,737
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2007

  • Mesaj Privat
scuze de 2x post, dar da-i o vopsea fratele meu, ceva excentric! Smile
  • naniacostin

  • Mesaje scrise: 1,277
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2000 x20dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Mar 2007

  • Mesaj Privat
am trecut in jurul orelor 23.00 prin locul unde stiu ca-si tine masina si nu era acolo.o sa trec si in jurul orelor 4.00 si o sa ma uit dupa ea.si dupa cum se vede si in anuntul cu mercedesul acela locatia e in ploiesti si nu brasov si pozele sunt facute pe aceeasi strada la intersectia cu alta strada(parca GRANITULUI) daca nu ma insel.eu locuiesc in apropierea lui si stiu masina de mult timp.asta vara se vaita intr-un peco in care il vad des(rompetrol de pe strada G.CANTACUZINO) ca masina are niste belele mari la motor.dar pe el personal nu-l cunosc.
  • KlubbHead

  • Mesaje scrise: 352
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 1998 MARE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Dragster toarna-i "bolidul" odata nu te mai tot invarti atat, da-i cu acid de baterie peste masina si e bine
Skip ads

  • marafetu_80

  • Mesaje scrise: 99
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 Z22SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Parerea mea este sa te duci la un avocat sa povestesti speta cu lux de manunte si mai departe o sa-ti povesteasca tot ce ai nevoie si cum sa fortezi putin mana politiei ca sa se miste cu talentul necesar , eventual un memoriu depus conducerii politiei romane etc la chestiile scrise poti cere raspuns oficial si atunci nu mai pot face pierdute hartiile, eventual te duci si cu avocatul la politie si sa vezi schimbare de atitudine.
Daca nu macar te duci la un avocat si vezi ce zice si el, merita sau nu.
Bafta multa.
  • rpopa

  • Mesaje scrise: 81
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 1998 X20DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Camerele de supraveghere ale traficului din sensul giratoriu de la Metro Ploiesti nu mai sunt instalate? Uite-te in lista de aici http://www.9am.ro/stiri-rev...erea-pe-dn-1.html in care apar si cele de la Metro. Stiu ca acolo erau montate unele de tipul "ciorchine" (cele care se pot roti) nu pentru masurarea vitezei.
  • Dragster

  • Mesaje scrise: 172
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Intr-adevar, la Metro sunt niste camere, insa repet... este de datoria politistilor sa declanseze ancheta completa, sa ceara supravegherile de la aceste camere, sa caute vinovatul... si impresia generala, dupa cum se vede deja si in aceste 3 pagini ale acestui thread este ca nu vor face nimic. Cel putin nu fara sa-i bat eu la cap, iar eu nu am timpul si banii necesari sa alerg pana in Ploiesti cu avocati dupa mine o data la cateva zile sa ii bat la cap. Le voi da anuntul de pe autovit.ro, gasit de mine. De acolo vom vedea ce vor face.

@naniacostin Multumesc ca te interesezi de masina respectiva, probabil daca nu apare in zona cateva zile este tocmai din cauza acestui episod. Insa, in cele din urma va trebui sa se intoarca...
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Si eu l-am mai vazut pe guvid . N-are ala 230 de CP nici in visele lui frumoase .
E un lache de se da rotund prin oras . Racer Very Happy
Am niste prieteni bazati in Ploiesti ( a se citi cu ceafa groasa ) , daca vrei sa-l ardem pe fraier ai nr. meu de telefon ! Laughing
  • marian_sro

  • Mesaje scrise: 3,805
  • Locatie: piatra neamt
  • Masina: Vectra 1999 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2007

  • Mesaj Privat
off topic:tare imi place clubul asta si spiritul lui!
on topic:eu spun ca il suni pe bertone.finut fara urme si fara galagie.
la figuri de taran procopsit cu bani trebuie sa raspunzi la fel.altfel nu se invata minte!
  • Dragster

  • Mesaje scrise: 172
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Sa fii sigur ca o sa-l sun pe Bertone, stiam de mai demult care are cunostinte mult mai vaste decat mine, abia asteptam sa posteze si ii multumesc mult pentru suport. Dar intai voi vedea cum se prezinta Politia, la 10:00 ii sun.
  • naniacostin

  • Mesaje scrise: 1,277
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2000 x20dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Mar 2007

  • Mesaj Privat
nici la 4am nu era masina acolo.dar asa cum ai zis si tu s-ar putea sa o tina pt un timp in alta parte.eu o sa continui sa trec de cate ori am ocazia sa ma uit dupa ea.si o sa incerc sa o caut si pe strazile laturalnice(e un haos total intre labirinturile alea de strazi).
  • ktapet

  • Mesaje scrise: 485
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Zafira 2007 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2005

  • Mesaj Privat
@Dragster tine cont ca si el poate avea aceleasi date despre tine (despre masina ta), chiar de aici de pe forum, prin urmare ar fi posibil sa-ti faca si el la masina, poate mai mult decat ii faci tu lui. Era si cineva pe forum care avea in semnatura asa ceva: "nu te pune cu prostul ca are mintea odihnita" se potriveste tare bine aici.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR