Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Roly

  • Mesaje scrise: 436
  • Locatie: Germania
  • Masina: Insignia 2014 1.6 SIDI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Buna ideea cu marker-ul. Anul asta o sa incerc si eu. Twisted Evil
Skip ads

  • frumushel

  • Mesaje scrise: 330
  • Locatie: Braila
  • Masina: Astra 2008 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Oct 2008

  • Mesaj Privat
toti ne vor minþi acum....sã vedem cine într-adevãr va face ceva bun pentru þarã...
  • ktapet

  • Mesaje scrise: 485
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Zafira 2007 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2005

  • Mesaj Privat
mai sus erau unii care ziceau ca mai bine cu psd decat cu basescu. pai cu sprijinul cui a ajuns bogdan olteanu vice la bnr? hai? stati acasa pt ca nu merita astia efortul de a merge pana la urne.
  • Slash

  • Mesaje scrise: 1,057
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Nu mai avem nici o sansa sa ne revenim.
Suntem ( noi ca tara ) blestemati rau de tot...
Ne-a blestemat Ceausescu !
Wink
Skip ads

  • 89dam

  • Mesaje scrise: 1,175
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2006 z16xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Smile) tare asta cu blestemul
Cred ca e lucru necurat la mijloc!
NU vreau sa influentez dar cred ca o sa votez cu oprescu! de ce? pt ca imi place de el asa ca om, nu stiu daca e bun de presedinte!
  • Peterr

  • Mesaje scrise: 408
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2010 Z18XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jun 2008

  • Mesaj Privat
elegance, tu alt ceva n-ai de facut ? :O Ce-i cu intrebarile astea ? Sad Anyway, ca sa iti raspund, o sa folosesc celebrul slogan:

Cavadoro a scris:N-ai cu cine, ma, n-ai cu cine. Niste tarani!

  • elegance

  • Mesaje scrise: 3,088
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 Y 17 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Nu va place threadul, treceti mai departe, nu va obliga nimeni sa'l cititi. Mi se pare strigator la cer sa avem asemenea personaje candidand la presedentia tarii. Si mi se pare si mai grav faptul ca majoritatea dintre noi ori nu merge la vot, ori anuleaza buletinul. Ramane prostimea care voteaza cu personaje gen becali si apoi ne miram de ce ne merge prost.
  • viorel2123

  • Mesaje scrise: 131
  • Locatie: Olt
  • Masina: Astra 2018
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Corect.
Nu trebuie sa voteze altii pentru noi.
Skip ads

  • D_M_G

  • Mesaje scrise: 2,274
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Adevarul gol golut este ca nu avem nici o optiune viabila! Toti candidatii din aceasta toamna au in spate adevarate cohorte de hoti, pungasi si escroci! Iar ei patronand aceste cohorte (a se citi partide), automat concluzionezi ca niciunul nu merita votul amarat al romanului! 20 de ani.....multi dintre dv. privind media de varsta a acestui forum au poate cu 7-10 ani mai mult! Imortanta este prezenta la vot...indiferent de optiune sau anulare! Amintiti-va cat de mult sau putin ati fost umiliti in toti acesti ani, rememorati cate nedreptati ati indurat, cat de mult a fost clasa politica interesata de voi ca indivizi sau familie si mergeti cu incredere la vot! Avem in parlament si guvern (si cele trecute) numai incompetenti si hoti! Si-au cumparat posturile cu sute de mii de euro! Ei sunt cei care va v-a confisca masina in viitorul apropiat! Ei sunt cei care va v-a anula permisul ca nu puteti plati o amenda la timp! Ei sunt cei care v-au pus taxe aberante si biruri (cele mai multe si aberante din Europa). Ei sunt cei care v-au facut someri! Ei sunt cei care au devalizat si vandut tot ce mai avea tara asta...de la petrol si pina la fierul care este carat cu TIR-urile in portul Constanta! Ei sunt cei care v-au taiat sute de mii de ha. de padure pentru buzunarul propriu! Si exemplele pot continua....in detrimentul romanului amarat si subjugat...
Aveti destule motive sa mergeti la vot, inarmati cu dispret, scarba si ura si sa dati cu stampila ...
Aveti odata la 4 sau 5 ani puterea suprema ...doar pentru numai 8-10 ore(cat sunt deschise sectiile de votare) si nici macar atunci multi dintre noi/voi nu va sinchisiti sa le demonstrati ca sunteti stapani absoluti in tara voastra!
  • mitz1982

  • Mesaje scrise: 323
  • Locatie: Arges
  • Masina: Astra 2003 2.0 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Pai uite ca nu avem! Nu avem nicio optiune!
  • cristian_

  • Mesaje scrise: 248
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Incepeti cu :
D_M_G a scris:Adevarul gol golut este ca nu avem nici o optiune viabila! Toti candidatii din aceasta toamna au in spate adevarate cohorte de hoti, pungasi si escroci! Iar ei patronand aceste cohorte (a se citi partide), automat concluzionezi ca niciunul nu merita votul amarat al romanului! 20 de ani.....

si terminati cu :
D_M_G a scris:
Aveti destule motive sa mergeti la vot, inarmati cu dispret, scarba si ura si sa dati cu stampila ...
Aveti odata la 4 sau 5 ani puterea suprema ...doar pentru numai 8-10 ore(cat sunt deschise sectiile de votare) si nici macar atunci multi dintre noi/voi nu va sinchisiti sa le demonstrati ca sunteti stapani absoluti in tara voastra!


Avem de ales intre
1."TIMONIERUL" ,
2.cel cunoscut ca " DESTEPTANACUL" , si
3.vesnicul tanar crin.

Restul sunt povesti muritoare

Cam pe unde mi-ar putea tremura mana cand pun stampila? ?
  • Corsafuhrer

  • Mesaje scrise: 869
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2003 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Mai exista si punctu' 4: primaru' paralel cu cercu' median
Skip ads

  • calfianu

  • Mesaje scrise: 525
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mar 2006

  • Mesaj Privat
de foarte mult timp alegem "raul cel mai mic" nebagind in seama ca de fiecare data raul cel mai mic a crescut monstruos ca o tumoare care a sufocat totul.

Avem de ales intre Hepatita C, SIDA, Alzheimer, Parkinson. Ce alegi? Nu alegi nimic, fugi ca nebunul unde vezi cu ochii. SAU

In loc sa alegi raul cel mai mici, curmi boala.
In cazul de fata poate chiar si eutanasia este o alegere pentru ca SISTEMUL de abia sufla.

Totusii, virusii astia inca se mai bat intre ei. Aparent? . A mai ramas ceva de jefuit in tara asta? CEC -ul ? ... noi ?
  • sorin666

  • Mesaje scrise: 3,893
  • Locatie: outside Manell's Land
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Singura posibilitate (non-violenta) ... birourile de vot GOALE si filmat de afara cati intra la vot...
  • cristian_

  • Mesaje scrise: 248
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Nov 2006

  • Mesaj Privat


" 22 de milioane de nesimtiti ,de coate goale / isi permit sa-ncurce coloanele oficiale...........Cauti dreptatea frate?/Cauta usa si iesi"

- Nu avem ce alege pentru ca :
Marea greseala a noastra,ca popor, e ca nu i-am alerget pe strazi cu kalasnikoave , in decembrie 89-ianuarie 90… pe comunisti
Marea gresela a noastra , ca popor , e cu nu am avut o “revolutie” in perioada comunista , cum au avut ungurii , cehoslovacii , polonezii. Valea Jiului si mai apoi , in 86 parca , Brasov-ul , nu au avut rezultatele pe are le-au avut vecinii nostri de block.

Actualii catindati sunt produsul , voma , dejectiile sistemului comunist. “ Baetii” au ramas cu aceleasi obiceiuri , aceleasi tabieturi , au acaparat toata viata politica , se fac ca se cearta la televizor , cand se intalnesc se felicita reciproc pentru aplomb si alte ciumegii politicienesti. Cand sunt in fata camerelor se prefac ca se arunca unul pe altul la puscarie etc.

Painea e din ce in ce mai greu de obtinut. Circul e din ce in ce mai ieftin. Oare astia(ca altfel nu pot sa-i numesc) nu se uita inapoi.

Spunea un nene la radio , ca , in urma cu 20 si ceva de ani , in Romania vietuiai niste lipitori. Faza nasoala e ca au sfarsit prost , Targoviste , Final destin(y)ation. How about this?
  • cipri-vkt

  • Mesaje scrise: 805
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2005 z19dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Sep 2009

  • Mesaj Privat
ori cum clipu la fel ca si alte "slagare" ale trupei parazatii in care ne povesteau inca din 98 despre tariceanu si basescu sunt superi tari.
"intr-o tara de c.... totu-i pe dos
te uiti in sus totulmerge-n jos"
tot timpul Votezi cu cine vrei si iasa cine trebuie Very Happy Evil or Very Mad
  • valycraciun

  • Mesaje scrise: 605
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jul 2009

  • Mesaj Privat
ionutxxl a scris:Pai cam nimik dar acel nimik lumea mai traia cat de cat..acu Bok taie tot Evil or Very Mad si Basescu are grija de spriturile lui de vin si de Bai de multime in loc de tara..Vai vai ce ne asteapta dupa alegeri taxe,impozite,scumpiri Crying or Very sad Macar Vadim nu a fost ,si ca om e destept si poate trebuie un ,,nebun,, cum ii spun unii sa conduca tara ..ca si asa spre bine oricum nu ne vom indrepta......


nu trebuie sa dam vina pe actualul de la putere ca asa am facut mereu
cat despre situatia in care ne aflam , este efectul din ultimii 19 ani , pana acum toti au fost la fel (numai pe facut avere)
eu din cei care sunt pe lista il aleg tot pe basescu (PAREREA MEA) altceva ce sa fac cu PSD categoric nu
PS : eu sincer nu prea vad iesire din gunoiul asta... sunt prea multi manjiti
  • BC-15-ANK

  • Mesaje scrise: 110
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jun 2009

  • Mesaj Privat
''eu din cei care sunt pe lista il aleg tot pe basescu (PAREREA MEA) altceva ce sa fac cu PSD categoric nu''

Dragul meu coleg,vreau sa iti spun ca tu intradevar meiti sa traiesti in situatia actuala din Romania. Exclamation Dupa tot ceea ce a facut Basescu pana acum, tu il votezi, fara suparare dar ti-o meriti pe deplin.. Evil or Very Mad
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Eu zic ca merita dat votul si la altul care n-a fost . daca oricum situatia pute , iar cei care au fost sunt manjiti , lasa nene sa mai vina si altul . nu are nici asta bun simt , pa la revedere peste 5 ani

Oricum lumea e atat de dezamagita , incat la cat de slaba va fi prezenta la vot va conta partidul care stie sa-si mobilizeze cel mai bine aplaudacii in autobuze
  • mihdoi

  • Mesaje scrise: 726
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Meriva 2006 Z16XEP 77kW
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2006

  • Mesaj Privat
CARAGIALE sa traiasca !
Inca este tanar! O suta si ceva...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Chestionar

Cu cine votezi in Turul 2 de scrutin?
Traian Basescu 57%
Mircea Geoana 42%
211 voturi

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR