Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • StefanTolos

  • Mesaje scrise: 4,224
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Corsa 2018 B12XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Priceput Uragane,dar eu in locul vostru ignoram si atat, este bine ca l-ai indrumat spre al topic deja existent,de ce trebuie sarit in haita pe cineva cand din videoclipul lui reiese ca pasiunea pentru marca OPEL este maxima nu conteaza cat de corect scrie din punct de vedere gramatical sau cat de profesional a iesit montajul,ideea este sa-l indrumam intr-un mod cat mai constructiv pentru a mai castiga un membru pe acest forum,ma rog nu vreau polemici dar sincer aceste certuri si sarituri din toate partile atunci cand se greseste, nu le vad deloc bine venite ba din contra sunt distructive si nasc sentimente de individualism si de paraciosi ,nenea moderatorule uite ce avem noi aici,aceste lucruri ar trebui facute pe privat nu in public.
Skip ads

  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,811
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Am anuntat eu pe careva sa tabarasca pe tax90bul? Dar cand prostia depaseste omenia...scuza-ma dar trebuie pusi la punct astfel de indivizi recalcitranti. Daca recunostea omul de la inceput ca a gresit nu era o problema,nimeni cred ca nu i-ar mai fi sarit in cap. Dar uita-te ce reactie a avut el la criticile lui body_18_is(care...sa fim sinceri sunt indreptatite). Am mai spus-o gramatical sigur gresim toti,insa conteaza si cat de des o facem...sau cat ne mai suporta pamantul asta. Una e s-o faci din graba...alta din incultura gramaticala. Eu cand am sa gresesc ca tax90bul,imi voi face mea culpa si-mi voi cere scuze. El nu cred ca o va face decat impins de la spate. Atat.
  • StefanTolos

  • Mesaje scrise: 4,224
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Corsa 2018 B12XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Da,ai perfecta dreptate dar nu despre ce s-a intamplat aici sau despre reactia ta am vrut sa relatez la general,am rugamintea sa ma intelegi nu despre asta vreau sa atrag atentia offffffff cat conteaza limbajul trupului,vroiam sa atrag atentia ca sunt membri destui care nu fac altceva decat sa urmareasca unde se greseste daca au timpul necesar si le place acest lucru trebuie facut ceva in aceasta privinta,repet Sorine nu vreau sa intelegi gresit nimic din ce am spus ,insa atitudinea asta de moderare din partea userului trebuie sa fie luata mai in serios si nu ma refer la tine ci despre metodologia pusa la indemana prin acel topic unde se reclama anumiti useri in public,daca ar fi mai multi moderatori pe acest forum si moderatori sa prezinte interes pentru OPEL, toate aceste certuri inutile nu ar mai exista.


Ultima modificare facuta de StefanTolos la Sam 16 Jan, 2010 10:38 pm, modificat de 5 ori in total
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
URAGAN a scris:El nu cred ca o va face decat impins de la spate. Atat.

Probabil ca asta a asteptat. Sa i-o impinga cineva pe la spate. Laughing
Skip ads

  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,811
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Total de acord cu tine StefanTolos. Eu zic sa incheiem ca suntem off-topic...in off-topicul topicului. Fie-mi iertata greseala gramaticala. Smile Wink
  • StefanTolos

  • Mesaje scrise: 4,224
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Corsa 2018 B12XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2007

  • Mesaj Privat
OK,i-mi pare bine ca ai inteles,sa ne auzim cu bine.Aleleuia Smile
  • valycraciun

  • Mesaje scrise: 605
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jul 2009

  • Mesaj Privat
StefanTolos , tot respectul , meriti
  • costicimpy

  • Mesaje scrise: 326
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Astra 2008 Z17DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Mai 2007

  • Mesaj Privat
tax90bul-Omule, lasa-ne pe noi cu ale noastre!
Nu ne faci cinste! (si nu ma refeream sa dai o bere.......daca intelegi) Twisted Evil
  • ovidiutm

  • Mesaje scrise: 3,502
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 1992 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Melodia chiar nu se potriveste. Practic nu e tarziu sa se schimbe si acum, dureaza cateva secunde ca sa schimbe backgroundul muzical de pe youtube.

Offtopic:
Pe alte forumuri pe unde mai activez, un user cu asa multe greseli gramaticale lua 5 zile de pauza NUMAI ca sa citeasca mai mult si sa scrie mai putin... daca mai adaugam si limbajul vulgar mai adaugam inca 5 zile. Si daca credeti ca dupa cele 10 zile iesea curat, va inselati, ramanea istoricul lui la vederea fiecarui moderator.
  • adydelabv

  • Mesaje scrise: 804
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2011 a17dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Nov 2007

  • Mesaj Privat
colegu' tax90bul ai cam ..foarte depasit limita , daca vrei pe maidan ai loc destul sa te "desfasori lingvistic" cat vrei - stii tu acolo cu vacutele si oitele
ar fi foarte frumos din partea ta sa ii ceri scuze lui body_18_is -el a criticat scrisul nicidecum persoana ....desi cred ca ne-am lamurit cu toti Very Happy

toti gresim sunt cu totul de acord dar nu "exageram" cu greselile


numai bine
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR