Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
eu la primul copil am luat un scaun cat mai ieftin, cred ca pana in 200 ron si nu am avut probleme cu el.
Acum am doua diferite

Kinderkraft - Scaun auto Shell Plus Red

in asta doarme mai bine , in general in folosesc la masina de iesit

si asta

Kinderkraft - Scaun auto Smart Red

folosit doar prin oras la drumuri scurte nu are nicio pozitie de inclinare - e pentru copii mai mari.

eu sunt multumit de ele .
La cate sunt pe piata e si greu sa alegi, eu am ales sa nu fie scumpe si sa arate bine.
  • ionutz1971

  • Mesaje scrise: 134
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2009

  • Mesaj Privat
initial si eu am vrut sa cumpar ceva pana in 500 ron , dar o intamplarte pe care a patit-o un prieten acum doua zile m-a facut sa-mi schimb alegerea ...a fost lovit la stop din spate de o alta masina , iar copilul s-a lovit destul de rau in scaun (copilul are 1 an si 4 luni ) ..din aceasta cauza vreau ceva mai bun...in momentul de fata cele mai multe recomandari le am pentru acest scaun ( recomandari de la vanzatori)... recaro-young-sport-graphite
  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
arata bine ideea e sa fie si acceptat de copil, din ce vad ii cam impiedica miscarile in zona capului, desi protectia pare foarte buna. La un impact depinde si cat de strans ai centurile. Eu deobicei le strang destul de mult.
  • ionutz1971

  • Mesaje scrise: 134
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2009

  • Mesaj Privat
da , l-am vazut si eu si am avut aceeasi impresie...imi place mult acesta dar nu l-am gasit in magazin sa-l vad cum arata si mai ales cat de moale este sezutul...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR