Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • StefanTolos

  • Mesaje scrise: 4,224
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Corsa 2018 B12XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2007

  • Mesaj Privat
pirvu_daniel a scris:Multumesc mult colegului voda_io(Florin) pentru ajutorul acordat si ca ne-am intalnit azi unde mi-a convenit mie. Embarassed Fac cinste cu o bere cu proxima ocazie cand ne revedem si putem sta mai mult de vorba. Wink


Eu va multumesc la amandoi pentru ajutorul acordat.
Skip ads

  • voda_io

  • Mesaje scrise: 38
  • Locatie: Arges
  • Masina: Vectra 1998 X20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Nov 2010

  • Mesaj Privat
Nu aveti penrtu ce sa imi multumiti baieti . Era normal sa vin sa iau piesa , tu o aduceai de la 100 de km ... , cat despre bere si discutie deabia astept , avem masini aproape identice avem ce discuta .
Pentru Stefan macar atat sa fac si eu , la cat m-a ajutat el pe mine ...
  • gabiopel

  • Mesaje scrise: 5,796
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2002 Y20 DTH-2.0 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2007

  • Mesaj Privat
townboy a scris:Multumesc mult colegilor de la Buzau Gabi si Dan pt ajutorul lor acordat de cate ori am avut nevoie.
Multumesc frumos,baieti !


Cu multa placere Bogdan!
Si eu vreau sa ti multumesc pt capacul dat !
  • Gyo

  • Mesaje scrise: 620
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2008

  • Mesaj Privat
Astazi sunetul meu din masina a revenit la normal ,motivul a fost lipsa unei boxe care din pacate a luat vata in nas.
Vreau sa ii multumesc public colegului Cip077 , care m-a ajutat, in sensul ca mi-a trimis boxa de masina gratis prin posta ..gratis ,adica nu am dat nici un ban ..nici macar pe transport
Ii multumesc frumos pentru acest gest ,nu stiu daca multi ar face un asemenea lucru .Asta imi reaminteste si de ajutorul lui Tonypsg (care mi-a comandat niste cleme de prin germania si mi le-a trimis la Onesti) ;sper ca si eu sa va pot fi de folos vreodata .
Imi cer scuze pentru pusul pe drumuri si timpul pierdut ,un gest frumos si o donatie pe masura.
Multumesc mult !
Ajutorul vine de sus ...




Skip ads

  • cip077

  • Mesaje scrise: 1,301
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Frontera 2003 2,2 dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Multumesc si eu pt vb frumoase Very Happy , dupa cum am mai spus aici, nu esti nici primul si cu siguranta nici ultimul pe care-l ajut. Sper sa pot face acest lucru cat mai des.
In viata trebuie sa stii sa pierzi, ca mai apoi sa inveti sa castigi. Prietenia conteaza cel mai mult.

Si daca tot am scris aici, hai sa mai multumesc inca o data colegului @[editat], care m-a suporta si m-a ajuta la greu.

O zi placuta tuturor, de fapt un weekend placut tuturor.
  • aflorii nicusor

  • Mesaje scrise: 719
  • Locatie: Neamt
  • Masina: Tigra 2006 Z1.3 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Respect total pentru baietii de la AutoA si in special pentru Eduard (un baiat de pus la rana). Mii de multumiri. Respect! Respect! Respect!
  • ahappyuser

  • Mesaje scrise: 6,684
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2010

  • Mesaj Privat
Doresc sa multumesc si pe aceasta cale colegului @ksper pentru ajutorul acordat in depanarea aerotermei la masina mea.

Chiar daca eram prezenti la Intalnirea Regionala Arges-Valcea-Sibiu iar obiectul principal era socializarea cu gratarele, berile si voia-buna am avut surpriza placuta sa particip la un tutorial live despre depanarea aerotermei la Vectra B direct pe masina mea, chiar am ramas putin socat de cat de repede s-a demontat totul, am vazut o trusa completa cu chei de toate felurile, apoi a aparut un clipboard cu manualul tiparit si toate schemele electrice, pe urma a aparut inclusiv o punga cu relee de rezerva si BINGO! releul defect a fost identificat.

Mii de multumiri, faptul ca mi-a functionat aeroterma pe drumul de intoarcere s-a dovedit a fi un plus.
  • ksper

  • Mesaje scrise: 1,723
  • Locatie: Arges
  • Masina: Vectra 1997 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Aug 2008

  • Mesaj Privat
Placerea a fost de partea mea ahappyuser . Cu aceasta ocazie ai putut curata bine acea zona de la filtru de polen. Numai bine.
Skip ads

  • tonypsg

  • Mesaje scrise: 1,556
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2000 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jul 2011

  • Mesaj Privat
doresc sa transmit mii de multumiri userului sorindf2000 pentru ajutorul acordat in problema mea de saptamana trecuta,un om deosebit si de foarte mare caracter.
asemenea oameni in opinia mea,ti-i doresti la fiecare pas!
mii de multumiri sorin pentru tot si orice as face eu pentru tine,nu poate egala ce ai facut tu pentru mine!
respectele mele si multa sanatate iti doresc!
  • sorindf2000

  • Mesaje scrise: 1,062
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Feb 2011

  • Mesaj Privat
Sa traiesti Tony...si sa treci peste probleme cu bine, de fapt ajutorul meu a fost mai mult moral...avand in vedere ca nu am reusit sa rezolvam problema intr-un mod acceptabil. Sa-mi povestesti si mie cand ai vreme cum ai rezolvat pana la urma... Vb pe mess zilele astea.
  • StefanTolos

  • Mesaje scrise: 4,224
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Corsa 2018 B12XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Este vorba de acel ECU ?
  • sorindf2000

  • Mesaje scrise: 1,062
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Feb 2011

  • Mesaj Privat
Da... dar, din pacate, n-a fost el de vina... spun din pacate pentru ca, se rezolva mai ieftin daca era ECU...problema a fost pur mecanica, ne-am dat seama dupa ce am vorbit pe telefon si am ajuns din nou la masina si am luat-o la verificat atat cat ne-am priceput noi...
Skip ads

  • aflorii nicusor

  • Mesaje scrise: 719
  • Locatie: Neamt
  • Masina: Tigra 2006 Z1.3 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Mii de multumiri pentru @Lupu_Sandu (Marcel) pentru informatia si indicatiile date prin telefon pentru functionarea corecta a unui astra g. Respect. Respect! Respect! Respect!
  • mirco_pludi

  • Mesaje scrise: 68
  • Locatie: Braila
  • Masina: Vectra 1998
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2012

  • Mesaj Privat
Pot sa adaug si eu mii de multumiri pentru Adytzu din Craiova care inca o data si-a dovedit fairplayul fata de semenii lui .Nu vreau sa intru prea mult in detalii dar m-a uimit mult corectitudinea lui .Inca o datail felicit pentru gestul facut Respect! Respect! Respect!
  • Gyo

  • Mesaje scrise: 620
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2008

  • Mesaj Privat
Le multumesc colegilor Claudiu-cld si McFly -pentru ajutorul acordat la problema mea ce ma framanta de mult timp.
Imi cer scuze de deranj ,va multumesc pentru ajutor.
  • zafirul

  • Mesaje scrise: 1,444
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Apr 2004

  • Mesaj Privat
11 cicloturiști aflați Intr-o turã superbã prin Transilvania, însoțiți de o bãtrânã zamfiricã ușor capricioasã (pe post de mașinã de asistențã) mulțumesc și pe aceastã cale lui Edwin pt. ajutorul oferit cu mare drag!
  • olteanu viorel

  • Mesaje scrise: 75
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Frontera 1997 x22xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Jun 2009

  • Mesaj Privat
Multumesc si eu lui Stelea din Targoviste (Radu Marin) pentru ajutorul dat in verificarea si reparatiile facute Fronterei mele, "la botul calului"...un om de nota 10! Sanatate ii doresc intregii familii si sa ne vedem sanatosi la Frontera Fest!
  • lucio85

  • Mesaje scrise: 4,965
  • Locatie: Gorj
  • Masina: Astra 2010 a17dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Feb 2010

  • Mesaj Privat
Mulþumesc parvu_daniel pentru amabilitate,timpul acordat ºi pentru reparaþia interfeþei!
  • StefanTolos

  • Mesaje scrise: 4,224
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Corsa 2018 B12XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Multumesc urmatorilor,in ordine alfabetica,pentru ajutorul acordat astazi :

ksper,Lion si voda.

Respect!
  • ksper

  • Mesaje scrise: 1,723
  • Locatie: Arges
  • Masina: Vectra 1997 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Aug 2008

  • Mesaj Privat
Tu sa fii multumit. Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR