Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • D_M_G

  • Mesaje scrise: 2,274
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Tzepozzz a scris:
asta vroiam sa scriu si eu...romanii ies in strada cand e vorba de stabilit recorduri mondiale la carnati si Mosi Craciuni.

Iti aduci aminte cand tremuram de frig in ianuarie in fata guvernului! Si multi "localnici" nu au venit la protest! In schimb au umplut pietele de Mosi Craciuni, Cel mai Mare Carnat, Cel mai Mare Tort....! Smile
Skip ads

  • G_S_C

  • Mesaje scrise: 817
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Pai asa merge treaba la noi, ''la placinte inainte, la razboi inapoi''.
Dar poate ca ne desteptam si noi in al 2451547 ceas. Very Happy
  • krueger

  • Mesaje scrise: 125
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2002 z22se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2008

  • Mesaj Privat
pai tot pentru cel mai mare carnat am iesi si noi (base) Very Happy
  • zafira 2.0 automatic

  • Mesaje scrise: 1,031
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2003 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Nov 2005

  • Mesaj Privat
care sunteti tineri, aveti toata viata inainte, asa ca PLECATI DIN TARA ASTA DE KKT!
Skip ads

  • gobelu

  • Mesaje scrise: 977
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Si raman eu la urma!
Ei...sa vezi atunci cat imi iese consumul in oras! Laughing
  • toma_marius

  • Mesaje scrise: 838
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2003 y17dt isuzu
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Apr 2006

  • Mesaj Privat
cu prima ocazie niste ingrasamant cu motorina si un detonator si se pot face multe .....
  • ceribros

  • Mesaje scrise: 532
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mar 2008

  • Mesaj Privat
http://www.antena3.ro/stiri...juanei_68755.html

=)) Ce nebuni sunt unii , chiar ma gandeam de unde sa stie aia limba engleza avand in vedere ca nici romana nu o stapanesc prea bine, super tare Very Happy
  • Lorand

  • Mesaje scrise: 1,375
  • Locatie: Mures
  • Masina: Corsa 1997 X14SZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2008

  • Mesaj Privat
el vrea sa fie peste lege..eeee.. nu se poate,o fii el millionar dar legea ii lege si pt el,ii clar ca si eu as fii innebunit daca cineva mi-ar fura masina..dar nu pot sa maduc de unu-l singur sa fac dreptate ca nu e anarhie...in rest numa bine domnului becali.
Skip ads

  • krueger

  • Mesaje scrise: 125
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2002 z22se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Daca nu te duci de unul singur sa ti-o recuperezi fii 100% sigur ca nu o s-o mai vezi vreodata decat poate o caroserie arsa pe un camp. Eu stau in Bucurestii Noi si va spun sigur ca toata politia din zona ii stie pe cei care se ocupa cu masini dar nu le face nimic deoarece mai torna si ei sau ii mai ajuta pe tovarasii militieni sa monteze un caz care de fapt nu exista. Cine sufera pana la urma din cauza militiei? tot noi, ramanem fara masini pt ca dragii nostri militieni ii lasa in libertate pe hotii de auto...
  • slickest

  • Mesaje scrise: 393
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Mar 2008

  • Mesaj Privat
@krueger si eu stau tot in bucurestii noi. tu unde anume stai ? Very Happy

ontopic : gigi a gresit mult atunci cand a zis in gura mare ca si-a recuperat singur masina. dar daca stam sa gandim la rece ce sa fi facut?
puneti-va in locul lui. era clar ca n-o sa o mai vada daca actiona pe cale legala si era clar ca exista sansa sa aiba probleme (ceea ce s-a si intamplat). dar daca nu facea nimic atunci pe urma cand apareau in presa diverse titluri gen "gigi e un fraier a ramas fara masina..." atunci sigur ar fi fost determinat sa actionezi. deci in orice fel ar fi procedat era nasol pentru el/orgoliul lui.
  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,811
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
A aparut si link-uri dedicate: http://freegigi.sport.ro/ si www.freegigi.ro
  • krueger

  • Mesaje scrise: 125
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2002 z22se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2008

  • Mesaj Privat
@slickest: stau pe la Bazilescu prin spate
Skip ads

  • Lorand

  • Mesaje scrise: 1,375
  • Locatie: Mures
  • Masina: Corsa 1997 X14SZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2008

  • Mesaj Privat
aveti dreptate,asa e ...eu am lucrat la domo si s-au furat de soamne doamne totul ii filmat si nu a facut politia nimic,tot noi am ramas in paguba si noi angajatii trebuia sa punem banu..asta e,dar nu puteam sa maduc eu si sa-i dau in cap la ala care a furat...stiu ca la noi politia e mai corupt de multe ori dacat noi insusi...dar totusi legea ii lege si daca nu p respecti ajungi dupa gratii.
  • stelea

  • Mesaje scrise: 1,725
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Frontera 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Chestia e ca nu au nici o dovada impotriva lui. Telefonul la 112 a fost dat la multe zile dupa incident. Aici se incalca legea la greu.
  • stelea

  • Mesaje scrise: 1,725
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Frontera 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Azi am discutat cu un renumit avocat din Targoviste: e stupefiat, nu-i vine sa creda ce se intampla. Si colegii lui la fel.
Se pare ca si inregistrarea video e de fapt o filmare comandata si realizata de doi si un sfert.
  • D_M_G

  • Mesaje scrise: 2,274
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2009

  • Mesaj Privat
stelea a scris:Azi am discutat cu un renumit avocat din Targoviste: e stupefiat, nu-i vine sa creda ce se intampla. Si colegii lui la fel.
Se pare ca si inregistrarea video e de fapt o filmare comandata si realizata de doi si un sfert.

Doi si un sfert a regizat inclusiv furtul masinii ! Planul a fost conceput cu mult inainte de fapta in sine! Este clar o manevra politica, in care institutiile statului sunt "independente"...si asta se vede de la o posta!
Chiar daca pe Becali nu-l pot agrea ca individ, asta nu inseamna ca nu sunt indignat de ce manarii josnice fac spurcatii astia de la putere, impreuna cu tartorul lor, marinarul! Cel mai grav este ca Romania s-a transformat intr-un stat politienesc! Nu numai avocatii, judecatorii si cei ce au invatat dreptul, sunt oripilati de asemenea masuri, chiar si simplii cetateni fara o pregatire juridica sunt indignati si scarbiti de justitia romana si modul fascist la care se fac anchetele si arestarile in tara asta! In Romania justitia este oarba, handicapata fizic si psihic, hidoasa si pe deasupra ...are si tichie de margaritar!


Ultima modificare facuta de D_M_G la Mie 08 Apr, 2009 11:41 pm
  • gxg_tm

  • Mesaje scrise: 1,176
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Agila 2002 ARY
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jan 2008

  • Mesaj Privat
ca tanar incerc sa caut motive sa raman in tara dar in afara de famile pe zi ce trece gasesc din ce in ce mai multe motive sa NU raman Confused ..
  • Lorand

  • Mesaje scrise: 1,375
  • Locatie: Mures
  • Masina: Corsa 1997 X14SZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2008

  • Mesaj Privat
gxg_tm,de acord..si sa vezi ce urmeaza acuma cu imprumutul asta...ce oameni ne conduc tara..of of...
  • dancuciureanu

  • Mesaje scrise: 16,457
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Agila 2001 Z10XE + Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Penibil e alta treaba, parca il vad pe Becali, Vadim si Elena Basescu ca ne reprezinta in Parlamentul European.
  • krueger

  • Mesaje scrise: 125
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2002 z22se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2008

  • Mesaj Privat
sincer, oricine s-ar duce tot ne-ar face de kkt asa mai bine ii votez pe Vadim si pe Becali (sunt sigur ca s-ar descurca mai bine decat Baseask) Smile)), cu ocazia asta iese si becali
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR