Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • olteanu viorel

  • Mesaje scrise: 75
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Frontera 1997 x22xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Jun 2009

  • Mesaj Privat
Cei mai vinovati si care ii determina pe acesti infractori sa fure in continuare sunt cei ce le cumpara marfa gandind ca au noroc de un chilipir. Nu mai au cumparatori, nu mai fura, ce sa faca cu atata "marfa" acasa nevanduta? Asa ca sfatul meu e sa nu mai cumparam de la coltul strazii, dar se poate oare?
Skip ads

  • Sileticu

  • Mesaje scrise: 371
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 1996 x17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Acum sincer, tu ai cumpara la pret dublu acelasi produs? NU CRED. Lasand la o parte situatia din tara, chiar daca am avea un salariu cu care sa o ducem foarte bine de la o luna la alta, sunt sigur ca toti am vrea sa facem in orice situatie economie. Asa ca, "job-ul" asta nu va dispare, e una dintre cele mai vechi indeletniciri, la fel ca si prostitutia.Intradevar, astea (furturile marunte) sunt gainarii, dar fiecare il face pe riscul lui
  • stocariu

  • Mesaje scrise: 733
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jul 2006

  • Mesaj Privat
olteanu viorel a scris:Cei mai vinovati si care ii determina pe acesti infractori sa fure in continuare sunt cei ce le cumpara marfa gandind ca au noroc de un chilipir. Nu mai au cumparatori, nu mai fura, ce sa faca cu atata "marfa" acasa nevanduta? Asa ca sfatul meu e sa nu mai cumparam de la coltul strazii, dar se poate oare?

In principiu ai dreptate dar daca stam sa ne gandim asta nu va duce la disparitia meseriei ci doar la scaderea pretului. Pentru ca va da un set de jante pe 100 de roni si tot le va cumpara cineva.
  • moldovan_nicu74

  • Mesaje scrise: 172
  • Locatie: Alba
  • Masina: Astra 1992 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Revin cu vesti noi legate de cei ce mi-au furat toate cele 4 roti de pe masina.Doi dintre ei au primit 2 ani si sapte luni cu suspendare si unu a primit 3 ani cu executare(acesta din urma e dat in urmarire pentru ca a fugit din tara).Pe aceasta cale multumesc tuturor celor care au vrut sa ma ajute.
Skip ads

  • valyd11

  • Mesaje scrise: 388
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2017 B14XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2009

  • Mesaj Privat
Nu erau patru la numar? Oricum cam indulgenta instanta.... le trebuia mai multi ani cu executare bineinteles....
  • pmstelian

  • Mesaje scrise: 523
  • Locatie: Calarasi
  • Masina: Astra 2006 Z19DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2009

  • Mesaj Privat
mai bine le dadea cu executare la toti Wink
  • moldovan_nicu74

  • Mesaje scrise: 172
  • Locatie: Alba
  • Masina: Astra 1992 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Intradevar politia a prins initial 4 persoane dar unul dintre ei s-a dovedit ca nu a participat la furt.
  • departe

  • Mesaje scrise: 793
  • Locatie: Galati
  • Masina: Corsa 2002 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Cel din urma..o sa incerce sa mai fure ceva...garantat nu se va lasa..asta e sigur.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR