Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning
  • tonytm

  • Mesaje scrise: 4,479
  • Locatie: Timis
  • Masina: Signum 2005 Z19DTH 190CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Temesoara, Clooj....
Skip ads

  • imprevizibil

  • Mesaje scrise: 235
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Tigra 1998 x14xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Apr 2010

  • Mesaj Privat
tonytm a scris:Temesoara, Clooj....


si sa merg pana acolo nu rad, oamenii de mine ca is nebun Very Happy . ma duc 300 km sa masor o suflanta Shocked .Pai cum is drumurile din romania ....ma intorc cu masina in camion....pe butuci ....fara roti.....am fost in Ialia, Austria, Ungaria,Slovacia si altele...dar cand ma gandesc la Romania ma apuca frica Embarassed
  • tonytm

  • Mesaje scrise: 4,479
  • Locatie: Timis
  • Masina: Signum 2005 Z19DTH 190CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Hai ca-i bun drumul inspre metropolele astea doua. Pana nu vedem cei +10 cp topicul asta e inutil Evil or Very Mad
  • sorin666

  • Mesaje scrise: 3,893
  • Locatie: outside Manell's Land
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Pai din Hunedoara in Ungaria/Austria parca se trece prin Timisoara... Wink
Skip ads

  • imprevizibil

  • Mesaje scrise: 235
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Tigra 1998 x14xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Apr 2010

  • Mesaj Privat
si cu criza mai astept....deocamdata m-am situat in ro din noiembrie 2009....sa vad in continuare ce-o sa fie
  • elegance

  • Mesaje scrise: 3,088
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 Y 17 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Deci te tragi pe cur. Laughing
  • cristidb

  • Mesaje scrise: 1,140
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Adica n-ai bani de benzina sa iesi din orasul de bastina si vorbesti aici de tuning? Ai fost prin toata Europa si ti se pare complicat sa ajungi in cel mai apropiat oras mare din Romania? Permis ai? Vad ca pe alt topic povestesti despre cum pleci tu la liniute cu motorul turat la 6000 de ture si dai vina pe cauciucuri ca nu pleci bine.
Lasa-ne cu povestile tale si revino peste cativa ani dupa ce inveti cate ceva despre masini, despre soferie si despre geografie.
  • imprevizibil

  • Mesaje scrise: 235
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Tigra 1998 x14xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Apr 2010

  • Mesaj Privat
cristidb a scris:Adica n-ai bani de benzina sa iesi din orasul de bastina si vorbesti aici de tuning? Ai fost prin toata Europa si ti se pare complicat sa ajungi in cel mai apropiat oras mare din Romania? Permis ai? Vad ca pe alt topic povestesti despre cum pleci tu la liniute cu motorul turat la 6000 de ture si dai vina pe cauciucuri ca nu pleci bine.
Lasa-ne cu povestile tale si revino peste cativa ani dupa ce inveti cate ceva despre masini, despre soferie si despre geografie.


deci eu fac ce vreau cu banii mei. daca eu vreau sa cheltui 5mil intr-o seara e problema mea.Dar ,daca nu am chef sa cheltui 5 mil pe drum si test...e tot problema mea.....deci mi se pare ca ai ceva cu mine ....cine e interesat sa citeasca 2 pagini in urma. daca esti nervos nu e vina mea ...tu sa-ti cauti de treaba si dute tu de te mai reg##ea#a sa-ti treaca nervii. eu am adus in discutie ce am facut eu ...pt cei cu masini mai vechi nu pt., cei cu bani de tunning...deci a doua la mana nu esti binevenit in acest topic...tu cauta un topic cu...chip si turbina aici nu ai ce cauta.....
Deci dani db cand ai nervi cauta altceva ...eu nu am 5 mil de aruncat pe geam....si da am colindat europa.....ce e si cu asta...e problema mea...am spart in o luna cat spargi tu in 4 luni...vezi...is problemele mele .
de geografie ce mai e .....vrei sa-ti explic eu ...hm....cu siguranta te intrec in cunostinte si la geo....cu intrec..pe orice ignorant....de masina nu ai cunostinte ...doar din ce auzi sau ai facut nimic altceva....
somn usor cristi db
  • imprevizibil

  • Mesaje scrise: 235
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Tigra 1998 x14xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Apr 2010

  • Mesaj Privat
OK
Rog un moderator sa inchida topicul
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR