Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
@romeodr
Am facut si mai mari la skandenberg, stai calm (nu ca as fi mic, la 95kg, mare parte masa musculara). Dupa cum bine stii, fitnessul sau masa nu au tot timpul treaba cu forta (a se vedea concursul strongest man).

Ai si diploma pentru maestru in ale consumului sau doar dai din gura ca sa te afli in treaba?
Skip ads

  • sorin666

  • Mesaje scrise: 3,893
  • Locatie: outside Manell's Land
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Eu am ceva peste 120 Wink mare parte masa... mai putin musculara Laughing Laughing
In mileniul trecut cand nu depaseam suta, eram destul de bine "dotat" din PDV fizic, sa zicem ca inca nu am probleme sa scot un motor dintr-un Polo fara ajutoare exterioare (stati linistit, e un motor "minuscul", nu cred ca depaseste 80kg...)
  • romeodr

  • Mesaje scrise: 253
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2008

  • Mesaj Privat
dodo_13 a scris:@romeodr
Acu 16 ani stiam mai multa fizica mecanica decat ai stiut tu vreodata in viata ta. Eu am dat treapta a doua la fizica si am luat 9.50 , nu m-am fofilat ca tine prin cantonamente si nici nu am luat examenele cu servite. Ti-am mai spus ca stiu cum e cu sportivii, nu incerca sa ma convingi ca ai fost vreun mare inteligent in viata ta. Pe vremea lui raposatul, a fi sportiv era un mod de a fenta munca, de a fi platit trecand doar 2 zile pe saptamana pe la munca: "sefu, nu pot sta, am antrenament". Va stiu eu, muschi cat mai multi si creier cat mai putin.

Asa ca hai sa nu ne mai masuram in muschi si sa vorbim despre masini, da? Si daca nu, te astept oricand la un skandenberg.
...Ai o parere denaturata despre sportivi,cum ai si despre Logan !!!.am avut 11(unsprezece)titluri de campion al Romaniei!!!habar nu ai,cita munca inseamna,ce sacrificii trebuie sa faci,ce viata ordonata trebuie sa duci!!!....voi confundati sportul cu fotbalul...eu am facut atletism...400mp!!!..cauta pe net sa vezi in 1983,cine era campionul Romaniei,in proba de 400mp!!!...mei!!! Wink
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
@romeodr
Am inteles, ai fost campion la fuga pe vremea cand nu erau controale antidoping.

Dar pentru ca vorbim de masini, motoare si statistici, poti sa ne spui si ce medii ai avut la fizica, matematica si chimie? Si, mai ales, poti sa ne spui cum le-ai luat notele alea? Asta ca sa ne dam seama cat de relevante sunt comentariile tale in ceea ce priveste fenomenul auto.
Skip ads

  • romeodr

  • Mesaje scrise: 253
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2008

  • Mesaj Privat
hai,ca trebuie sa plec ,in alta localitate unde sarbatoresc PASTELE!LUCRUL CE VI-L DORESC SI VOUA!in mare bucurie ,cu cei dragi...si sa dea Dumnezeu,sa am in cel mai scurt timp,cea mai tare ASTRA.de pe site! Very Happy ..sa moara dusmanii! (cei din TDI-uri)......
  • Mr.Opel

  • Mesaje scrise: 2,298
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat

Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR