Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
http://resursadefun.ro/pov_noi-america.htm
Skip ads

  • foca montana

  • Mesaje scrise: 855
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Laughing Wink ia ciec zis aut


  • doru_a

  • Mesaje scrise: 471
  • Locatie: Deva/Hunedoara
  • Masina: Astra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Sep 2005

  • Mesaj Privat
asta-i jurnalul lui Tetelu' din Catavencu?
  • foca montana

  • Mesaje scrise: 855
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2005

  • Mesaj Privat
da..... dar e funny si trist in acelasi timp....
Skip ads

  • fiara

  • Mesaje scrise: 148
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Aug 2005

  • Mesaj Privat
probleme cu instalatia Wink

http://i45.photobucket.com/...ldroad/shower.jpg
  • foca montana

  • Mesaje scrise: 855
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2005

  • Mesaj Privat
ups..... deci d-aia nu se mai scurge normal apa din cada.....
Shocked Shocked Shocked Rolling Eyes Shocked Shocked Shocked
  • emporio_24

  • Mesaje scrise: 222
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Insignia 2010 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2005

  • Mesaj Privat
@foca>>>tare de tot faza aia cu "az noapte..." Smile)
  • stk
  • **
  • 56 mesaje
  • din 07 Nov 2005
  • Astra 2006 Y19DT
  • Ploiesti
  • stk

  • Mesaje scrise: 56
  • Locatie: Ploiesti
  • Masina: Astra 2006 Y19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Nov 2005

  • Mesaj Privat


Dc vrei ca femeile sa sara pe tine fa-ti abonament 3G!
Skip ads

  • foca montana

  • Mesaje scrise: 855
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2005

  • Mesaj Privat
tare.....Smile
  • stk
  • **
  • 56 mesaje
  • din 07 Nov 2005
  • Astra 2006 Y19DT
  • Ploiesti
  • stk

  • Mesaje scrise: 56
  • Locatie: Ploiesti
  • Masina: Astra 2006 Y19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Nov 2005

  • Mesaj Privat
http://www.bolt.com/stk/video/217119

Inca una care mi-a placut Smile
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
http://www.hotnews.ro/artic...turi-practice.htm
  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
dodo_13 a scris:http://www.hotnews.ro/articol_42833-Cum-sa-devii-sofer-de-Bucuresti-sfaturi-practice.htm



Nu as vrea sa te fac sa razi.....dar 90% din ceea ce scrie acolo se aplica la noi ..... Crying or Very sad ......eu fac cam 89% din alea 90% Laughing Laughing Laughing
Skip ads

  • Johnny Bravo

  • Mesaje scrise: 128
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 1.7 DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mai 2004

  • Mesaj Privat
dodo_13 a scris:http://www.hotnews.ro/articol_42833-Cum-sa-devii-sofer-de-Bucuresti-sfaturi-practice.htm


Frustrati din nord-vestul tarii...
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
In primul rand, Iasul e in nord-est si nu nord-vest...

In al doilea rand, autorul e bucurestean.

In al treilea rand, cu greu pot fi numit frustrat, atat timp cat in Iasi pot parcurge 10km in 15 minute si asta la ora de varf....
  • Silex

  • Mesaje scrise: 152
  • Locatie: Cluj Napoca
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mar 2005

  • Mesaj Privat
articolul eu il gasesc foarte adevarat

daca te simti... mai bine razi cu noi Smile daca nu, inseamna ca esti din "nord-vest", adica afara Buc.

apropo, mai bine zambiti decat sa dati reply la acest mesaj Very Happy (chiar nu vreau sa jignesc nici un membru al acestui club pe care eu il consider excelent)
  • Silex

  • Mesaje scrise: 152
  • Locatie: Cluj Napoca
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mar 2005

  • Mesaj Privat
si ca sa nu deviem de la topic


cica un student montaniard si pletos se rataceste pe creasta si-l prinde noaptea. undeva, departe, vede o luminita. o apuca intr-acolo, si cand ajunge: o stana. cere gazduire si in timp ce lingea ceaunul de unsoare cu ultima bucatica de mamaliga, primeste intrebarea:
Ciobanul: - Auzi.... mata esti baiat sau fata?
Studentul: - Bade, mi se pare mie sau ai chef de o partida cu o femeie in seara asta?
Ciobanul: - Apoi, parte de o partida oricum o sa am in sara aiasta.... numai sa shtiu cum te ashez... no'



sau sa ma incadrez si la profilul forumului:

Sambata seara, in parcarea hipermarket-ului Cora din Pantelimon. Desi s-a intunecat de ceva vreme, batalia pentru un loc de parcare e inca dura. In mijlocul unei alei, un Peugeot rosu blocheaza ambele sensuri. Vremea trece, incarc linistit un carucior de cumparaturi intre timp, insa masina nu se urneste din mijlocul drumului. Soferii blocati claxoneaza in nestire, iar unul dintre ei o incurajeaza finut pe femeia de la volan: "Hai, fa, odata, proasta dracului". Din Peugeot tasneste un barbat, sotul catastrofei, si se propteste in geamul celui care-i jignise nevasta, cerand satisfactie: "Ce p.... ma-tii vrei, ma? Cauta-ti alt loc de parcare, nu vezi ca p-asta l-am luat noi?" (ma rog, corect ar fi fost: "Nu vezi ca pe asta incercam noi de un sfert de ora sa-l luam?"). Omul din masina ii explica sotului ca ar cauta cu mare placere un loc de parcare, daca tuta de nevasta-sa ar fi suficient de draguta sa degajeze aleea. Intrucat nu coboara din masina pentru traditionalul schimb de pumni, obisnuit in astfel de situatii, nu se ajunge la nici o concluzie.
Sotul ramane descumpanit, uitandu-se cand la soferul care vorbea foarte urat, cand la nevasta-sa (care, intre timp, demarase procedura de parcare cu spatele, miscand cu mare mestesug masina cam cu doi centimetri). Se vede ca in el se da o lupta, ca oscileaza intre obligatia fata de sotie, careia ii jurase sa-i stea alaturi si la bine, si la rau (deci, si la parcarea cu spatele), si impulsul firesc de a o da cu capul de volan.
In cele din urma, ratiunea invinge. Omul deschide portiera si incepe literalmente sa urle: "Iesi afara! Afara! Baga-mi-as p... in ala care ti-a dat carnetu'! Ma cert cu toata lumea ca tu nu esti in stare sa parchezi o masina". Tipa coboara spasita. N-arata rau deloc. Ma revolt: mitocanul dracului!



SmileSmileSmile smile... it can get worse
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Am condus in Bucuresti doar o data, si asta cand era polei si nu pot spune ca mi s-a intamplat ceva din ceea ce scrie in articolul ala. Deci, de vreme ce am postat linkul aici inseamna ca am banuit ca exista o buna doza de exagerare in articolul respectiv, de altfel extrem de amuzanta. Se pare ca altii sunt cei care nu au simtul umorului, nu cei din "nord-vest"...
  • foca montana

  • Mesaje scrise: 855
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Silex a scris:Sambata seara, in parcarea hipermarket-ului Cora din Pantelimon. Desi s-a intunecat de ceva vreme, batalia pentru un loc de parcare e inca dura. In mijlocul unei alei, un Peugeot rosu blocheaza ambele sensuri. Vremea trece, incarc linistit un carucior de cumparaturi intre timp, insa masina nu se urneste din mijlocul drumului. Soferii blocati claxoneaza in nestire, iar unul dintre ei o incurajeaza finut pe femeia de la volan: "Hai, fa, odata, proasta dracului". Din Peugeot tasneste un barbat, sotul catastrofei, si se propteste in geamul celui care-i jignise nevasta, cerand satisfactie: "Ce p.... ma-tii vrei, ma? Cauta-ti alt loc de parcare, nu vezi ca p-asta l-am luat noi?" (ma rog, corect ar fi fost: "Nu vezi ca pe asta incercam noi de un sfert de ora sa-l luam?"). Omul din masina ii explica sotului ca ar cauta cu mare placere un loc de parcare, daca tuta de nevasta-sa ar fi suficient de draguta sa degajeze aleea. Intrucat nu coboara din masina pentru traditionalul schimb de pumni, obisnuit in astfel de situatii, nu se ajunge la nici o concluzie.
Sotul ramane descumpanit, uitandu-se cand la soferul care vorbea foarte urat, cand la nevasta-sa (care, intre timp, demarase procedura de parcare cu spatele, miscand cu mare mestesug masina cam cu doi centimetri). Se vede ca in el se da o lupta, ca oscileaza intre obligatia fata de sotie, careia ii jurase sa-i stea alaturi si la bine, si la rau (deci, si la parcarea cu spatele), si impulsul firesc de a o da cu capul de volan.
In cele din urma, ratiunea invinge. Omul deschide portiera si incepe literalmente sa urle: "Iesi afara! Afara! Baga-mi-as p... in ala care ti-a dat carnetu'! Ma cert cu toata lumea ca tu nu esti in stare sa parchezi o masina". Tipa coboara spasita. N-arata rau deloc. Ma revolt: mitocanul dracului!


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

frate esti bestial!!!!!!!! super misto
  • foca montana

  • Mesaje scrise: 855
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Positive Thinking Poem...

Little birdy in the sky,
You look up and it shits in your eye
You don't mind and you don't cry,
You just thank God that cows don't fly...
  • octav_bz

  • Mesaje scrise: 1,048
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2009 A17DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Super chestia cu Cora!M-am distrat teribil.Bravo Silex!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR