Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
DB77AAA a scris:0764657650
Suna, imi zice ca am o vectra si ma suna din partea lu Marius, mecanicu. Bun ii zic eu. Ma intreaba - nu vrei niste motorina la un pret bun? . Ii zic ca nu, si sa-mi zica de cat are nevoie sa-si incarce cartela. Inchide in nas. Treaba e ca a sunat vineri, si a mai sunat si azi, o avea memoria scurta?.


Sunat azi, aceiasi replica, la fel de repede a inchis. Omu asta are scurta tare memoria... Ma bate gandul sa fac o sesizare, dar cui?!?
Skip ads

  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Incearca la politie. Daca nu sunt competenti o trimit ei unde trebuie.
  • deleted-5946

  • Mesaje scrise: 1,737
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2007

  • Mesaj Privat
La Orange/Cosmote/Vodafone sau pe ce retea o fi. La politie pentru?... tentativa de inselaciune? Nu exista.
  • kalu

  • Mesaje scrise: 438
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2004 z13dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Oct 2007

  • Mesaj Privat
mane.....pelicanu care pune botu' plateste..cu sesizarea trebuie facuta la operatorul de telefonie...eventual la politie
Skip ads

  • jgyprime

  • Mesaje scrise: 9,968
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Dec 2010

  • Mesaj Privat
DB77AAA a scris:
DB77AAA a scris:0764657650
Suna, imi zice ca am o vectra si ma suna din partea lu Marius, mecanicu. Bun ii zic eu. Ma intreaba - nu vrei niste motorina la un pret bun? . Ii zic ca nu, si sa-mi zica de cat are nevoie sa-si incarce cartela. Inchide in nas. Treaba e ca a sunat vineri, si a mai sunat si azi, o avea memoria scurta?.


Sunat azi, aceiasi replica, la fel de repede a inchis. Omu asta are scurta tare memoria... Ma bate gandul sa fac o sesizare, dar cui?!?
faci la pereti
sotia mea a fost agent vanzari directe cosmote (deci practic e in bransa)
acum e in crestere copil...
avem cateva numere care ne suna pe la ora 11-12 noaptea, si se joaca practic, sunt vreo 2-3 care fac conferinta intre ei si suna aiurea pe unu sau pe altu...
am facut o reclamatie verbala la 1234 si ce credeti...
mi s-a spus sa pun seara telefonul pe silentios sau sa blochez din telefon numerele astea, sa nu mai primesc apel de la ele...
nesimtire si indiferenta...
  • Blebeanu Lorin

  • Mesaje scrise: 1,077
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2010

  • Mesaj Privat
Am mai primit un mesaj de la loteria engleza ( inca un milion de lire) . Acum am de primit doua milioane, doreste cineva un imprumut?
  • jgyprime

  • Mesaje scrise: 9,968
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Dec 2010

  • Mesaj Privat
nerambursabil?

vreau eu vreo 500.000 de euro..
sunt nevoias...
nu am vila in bucuresti...
as vrea o masina de fitze...
etc
  • Blebeanu Lorin

  • Mesaje scrise: 1,077
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2010

  • Mesaj Privat
OK! Ramane sa stabilim cand si unde sa- ti trimit suma de care ai nevoie. Restul, ajunge la rubrica " Donatii" !
Skip ads

  • pirvu_daniel

  • Mesaje scrise: 4,581
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
La Orange sunt foarte saritori in a bloca o cartela. Spuneti numarul care va supara, dati CNP-ul si gata. Am blocat pana acum vreo 5. Ce ghinion am fata de altii. Eu mereu castig un Logan. Very Happy
  • AlexDmi

  • Mesaje scrise: 537
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2007 Z20NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Voi o duceti bine, eu am castigat doar un Nokia X6 si cateva mii de euro de la Kiss FM...
  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
DB77AAA a scris:
DB77AAA a scris:0764657650
Suna, imi zice ca am o vectra si ma suna din partea lu Marius, mecanicu. Bun ii zic eu. Ma intreaba - nu vrei niste motorina la un pret bun? . Ii zic ca nu, si sa-mi zica de cat are nevoie sa-si incarce cartela. Inchide in nas. Treaba e ca a sunat vineri, si a mai sunat si azi, o avea memoria scurta?.


Sunat azi, aceiasi replica, la fel de repede a inchis. Omu asta are scurta tare memoria... Ma bate gandul sa fac o sesizare, dar cui?!?


Iar azi. Aveam chef de vorba si dupa discutia cu ce vinde, deja ma anunta sa vin la Peco Ulmi langa oras, cu Opelul, ca Marius tocmai a fost si a luat si e multumit. Apoi si-a adus aminte ca am benzina si nu motorina. Pana la urma am cedat si am inchis eu.
Din ce observ, informatiile le ia si de pe CO.
  • marin70

  • Mesaje scrise: 527
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2002 y17dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Aug 2009

  • Mesaj Privat
Salut. Eu inchid seara telefonul, cel tarziu la ora 22. M-au necajit si pe mine cateva apeluri. Pe unii i-am linistit sunand noaptea, la ora 2-3 dimineata. Lucrez in serviciul tura si uneori, la schimbul 3, imi aminteam de ei. Pana cand au inceput (si ei) sa-si inchida telefoanele.
Skip ads

  • jgyprime

  • Mesaje scrise: 9,968
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Dec 2010

  • Mesaj Privat
ce e drept eu am gasit o solutie mai putin agreata de mine
fiind vorba de un smartphone cu symbian am gasit pe net un profile scheduler care la ora 10 imi trece telefonul in silent si la 6 dimineata il trece pe general...
de ce e mai putin agreata? pentru ca nu imi convine asta
in caz de urgenta, daca are cineva sa ma sune (si pot aparea urgente la orice ora) eu nu vad apelul decat cand pun mana pe telefon...
  • sever iulian

  • Mesaje scrise: 1,325
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Insignia 2017 B20NFT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Sep 2006

  • Mesaj Privat
alta pacaleala, azi am vazut pe net un anunt cu un tv samsung ue60d8000(15000 lei in magazin) la un pret de 5500 lei. i-am trimis un mail vanzatorului, am primit raspus in mai putin de 1 ora ca treb sa fac plata prin western union si ca o sa primesc produsul acasa din usa. nu m-am mai obosit sa ii raspund.
  • dan_dan

  • Mesaje scrise: 108
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 1997 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Aug 2008

  • Mesaj Privat
DB77AAA a scris:
DB77AAA a scris:
DB77AAA a scris:0764657650
Suna, imi zice ca am o vectra si ma suna din partea lu Marius, mecanicu. Bun ii zic eu. Ma intreaba - nu vrei niste motorina la un pret bun? . Ii zic ca nu, si sa-mi zica de cat are nevoie sa-si incarce cartela. Inchide in nas. Treaba e ca a sunat vineri, si a mai sunat si azi, o avea memoria scurta?.


Sunat azi, aceiasi replica, la fel de repede a inchis. Omu asta are scurta tare memoria... Ma bate gandul sa fac o sesizare, dar cui?!?


Iar azi. Aveam chef de vorba si dupa discutia cu ce vinde, deja ma anunta sa vin la Peco Ulmi langa oras, cu Opelul, ca Marius tocmai a fost si a luat si e multumit. Apoi si-a adus aminte ca am benzina si nu motorina. Pana la urma am cedat si am inchis eu.
Din ce observ, informatiile le ia si de pe CO.

am ajuns si eu pe la Ulmi,cu un porbagaj de canistre,eu am fost mai credul am cumparat cartelela dar am refuzat sa-i dau codul prin telefon Laughing
  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Alata data cauta numarul de telefon cu Google.
  • aditz6

  • Mesaje scrise: 181
  • Locatie: Olt
  • Masina: Astra 2002 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Mai 2010

  • Mesaj Privat
Eu le cant in struna, ii aprob, le dau si coduri de reincarcare (la nimereala), povestim, pana se satura si inchid. Asta in timpu liber, cand sunt stresat nici nu astept sa spuna si al doilea cuvant si le inchid.
  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
0764735351 - Aceiasi poveste, tot cu ceva combustibil, nu aveam chef asa ca i-am expediat.
  • deleted-4518

  • Mesaje scrise: 182
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Bine, si nu aveti smartfoane? Ori Android, ori Windows ori Symbian, nu exista nu se poate. Mi-am halit-o si eu cu ceva asemanator, dupa care m-am prezentat la un chiosc de ziare, mi-am tras doo cartele incarcate cu 5 euro, am activat optiunea SMS NELIMITATE in orice retea, am instalat pe telu' meu SMS flooder, pe telu' altcuiva call scheduler si am dat bice. A ramas certitudinea ca numarul respectiv nu mai e in uz.
  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
0765687108 - aceiasi poveste, combustibilul. Nu m-a nimerit intr-un moment fericit si mi-am descarcat toti nervii pe el Laughing

Aparent, folosesc numere de telefon din anunturi cu vanzari auto.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR