Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • PEMEX

  • Mesaje scrise: 50
  • Locatie: Botosani
  • Masina: GT 2009
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jun 2007

  • Mesaj Privat
In primul rand m-am decis sa mai scriu INCA un mesaj aici.In al doilea rand ,nu am de gand sa renunt sa mai intru pe acest site din cauza unor "Mascote". Aici ma refer doar la cei care m-au criticat.Le multumesc celor cu care am vb. pe pm. si mi-au zis ca nu am de ce sa plec.Pe mine ma intereseaza marca Opel, nu gen Dl. Popescu Iulian.De criticat ma mai puteti critica in continuare , imi puteti da ban. nu ma supar.Asta e viata.Este unu Cristi_c , care pare genu servitorului care isi pupa pe picioare stapanu. intelege el ce vreau sa zic.Eu va urez o vara cat mai placuta, plec si si eu intr-un mic concediu, si tin sa va mai spun ca nu am cu nimeni nimic .Sa fiti Sanatosi! Twisted Evil
  • Cristi_C

  • Mesaje scrise: 741
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2003 z18xe + z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Exista un Cristi_C care are cu multi ani de scoala si mult mai mult bun simt decat unu la tine. Concediu placut!

ps In aproape 2 ani pe forum nu stiu daca am schimbat vreun cuvant cu Dnul Popescu Iulian, dar oricum daca vrea sa ii pup picioarele ma astept sa fie curate. Very Happy
  • Mr.Opel

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Avertismentul nu este acelasi lucru cu amenintarea. Te rog nu fa din tantar armasar.

Iulian si-a cerut scuze in acest topic, poate ai sarit peste postul lui dar citind ultimele tale mesaje, PEMEX, nu pot sa zic decat sa-ti revizuiesti comportamentul fata de membrii forumului si de asemenea, limbajul pe care il folosesti pe forum.

Cer scuze pentru 'interventia' tarzie.

Topicul se inchide!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR