Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Frontera
  • alin.costea

  • Mesaje scrise: 30
  • Locatie: Olt
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Nov 2010

  • Mesaj Privat
Salut! Am si eu nevoie de un radiator pentru frontera sport, 2.0 i, an fabricatie 1993. Daca puteti ajutati-ma cu ceva preturi si ceva numere de telefon unde as putea sa gasesc. va multumesc!
Skip ads

  • cangri

  • Mesaje scrise: 5,415
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2010

  • Mesaj Privat
In sectiunea comerciala e posibil sa gasesti.
  • Gherghin Alexandru

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Frontera 1998 VM41B
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mar 2012

  • Mesaj Privat
alin.costea a scris:Salut! Am si eu nevoie de un radiator pentru frontera sport, 2.0 i, an fabricatie 1993. Daca puteti ajutati-ma cu ceva preturi si ceva numere de telefon unde as putea sa gasesc. va multumesc!


Salutare. cred ca cel mai repede si mai ieftin gasesti la dezmembrari.
  • SUPERDRAGOS

  • Mesaje scrise: 2,680
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Frontera 2001 3.O DI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Gherghin Alexandru a scris:Salutare. cred ca cel mai repede si mai ieftin gasesti la dezmembrari.

Man,bine ai venit,lasa mesajele aiurea ca oricum ti le taie moderatorii...Arata-ne mai bine masina,baga ceva poze,ca pe mine m-ai facut curios,mai ales ca ai 2.5 TDS..
Skip ads

  • Gherghin Alexandru

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Frontera 1998 VM41B
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mar 2012

  • Mesaj Privat
SUPERDRAGOS a scris:
Gherghin Alexandru a scris:Salutare. cred ca cel mai repede si mai ieftin gasesti la dezmembrari.

Man,bine ai venit,lasa mesajele aiurea ca oricum ti le taie moderatorii...Arata-ne mai bine masina,baga ceva poze,ca pe mine m-ai facut curios,mai ales ca ai 2.5 TDS..

Nu e mare lucru
  • SUPERDRAGOS

  • Mesaje scrise: 2,680
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Frontera 2001 3.O DI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Gherghin Alexandru a scris:

Nu e mare lucru[/quote]
Pai nu aici..E sectiune speciala pt.prezentarea masinilor https://www.clubopel.com/viewforum.php?f=1
Vad ca esti consacrat,ai si steag corespunzator.. Razz Da-ne detalii,vad ca e inaltata,ai si alte modificari,banuiesc,afara de bullbar.
PS-Hai sa-i lasam topicul omului cu radiatorul in pace,ca vine @jE.Scuze de offtopic...l
  • bogdan fronteristu'

  • Mesaje scrise: 252
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Frontera 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Oct 2011

  • Mesaj Privat
Salut
Si bine ai venit p-aci pe la fronteristi. Eu am avut aceiasi problema ca tine si, desi sunt din Ploiesti am fost pana la Brasov la un nene dar a meritat. Face treaba f buna. Il repara in general dar face si noi . mie mi-a refacut toata partea de jos care era terminata si a facut capacul ala super - e turnat si i-a facut si un fel de stut pt aerisire. Nu mai stiu cum il cheama dar ia nr lui de tel : 0726331802.. Omul e f serios il poti trimite prin posta si ti-l trimite el inapoi facut. eu i-am trimis banii dupa o saptamana.
La second sincer nu m-as baga ca desi s-ar putea sa arate binisor pe afara...poti avea aceiasi problema curand. Parearea mea. La reparat eu am dat 200 de lei si nu mi s-a parut mult deloc. arata ca nou acuma si de juma de an de cand e facut nu am mai avut probleme cu el.
multa bafta
  • Andrei_vl

  • Mesaje scrise: 753
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Frontera 1995 23DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mar 2011

  • Mesaj Privat
Bogdan, repara orice tip de radiator? Ca am unu care picura, putin, dar picura si vreau sa il fac sa nu ma mai prinda iarna cu el asa...
  • bogdan fronteristu'

  • Mesaje scrise: 252
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Frontera 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Oct 2011

  • Mesaj Privat
Salut
Pentru Andrei - repara orice tip de radiator - am vazut si din alea mici acolo - de motocicleta cred. teoretic sunt pe acelasi principiu deci...
Plus de asta treaba cu picuratul putin...e tricky bussines sa stii. Asa am patit si eu , picura f putin si cand m-am uitat mai bine ...era jumate terminat...intra surubelnita in el fara sa apesi decat un pic...
  • xleon

  • Mesaje scrise: 58
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2008 Z1.7DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Feb 2012

  • Mesaj Privat


Se pare ca am avut noroc si fostul proprietar ghinion , am radiator nou Very Happy
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Frontera

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR