Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Sistem Electric
  • gabigerm

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 1998
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mai 2012

  • Mesaj Privat
mia-am luat o vectra b si prima data am observat ca displeiul cu ora si data nu afiseaza in intregime datele dar asta nui bai. problema a aparut acum o zi. nu mai merge pozitia pe partea drepta si iluminarea la bord. am mai vb cu un electrician si m,ea spus ceva de releu sau de blocul de lumini. sigurantele le-am verificat si sunt in regula. cn poate sa-mi spuna ce are?
  • mikyboy

  • Mesaje scrise: 5,735
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Insignia 2014 A20TDH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2006

  • Mesaj Privat
bine ai venit pe acest forum. pentru inceput citeste si respecta regulamentul acestui site altfel s-ar putea sa nu apuci sa postezi prea mult ca vei sta mai mult pe tusa...
problema pusa de tine trebuie postata la topicul dedicat si sunt mai multe care trateaza tema lumini atat cele de interior cat si cele de exterior. Pune mana si cauta si vei gasi si posteaza acolo problema si vei primi raspunsuri.
tog un moderator sa inchida aceasta discutie.
P.S. pe forum vei primit mai repede raspunsuri si mai corecte daca iti treci in semnatura tipul masinii si daca faci poze la problemele pe care le ai. succes
  • Florindaniel93

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 z123
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Apr 2012

  • Mesaj Privat
Mie nu imi mai mergea lumina in porbagaj, am scos becul ! m am dus si la becul din torpedo care functiona l am scos , sa auzit un tacanit si acum numai functioneaza niciunul ! (usi,plafon,torpedo) ! am verificat becurile si nu sunt arse ! Opel astra G 2003 !
  • suspended-9452

  • Mesaje scrise: 2,491
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2016 B14XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Sep 2007

  • Mesaj Privat
ai o siguranta arsa.
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Sistem Electric

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR