Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • sabin

  • Mesaje scrise: 199
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jul 2006

  • Mesaj Privat
http://vwforum.vwforum.ro/i...c=18191&st=20

- este trist ca traim in Romania, este trist ca nimeni nu ia o masura, este trist ca nu te poti bucura de un lucru atata timp cat l-ai castigat, este trista nepasarea si lipsa de profesionalism de care dau dovada anumiti (nici nu stiu cum sa-i numesc) - este trist ca i se intampla unui coleg de-al nostru.
Skip ads

  • Vinti

  • Mesaje scrise: 886
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Nov 2005

  • Mesaj Privat
asta e romania Evil or Very Mad nu ma mai mira nimic din ce se intampla
  • eduard33

  • Mesaje scrise: 1,502
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega 1997 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2004

  • Mesaj Privat
mda...trist...totusi KeGPR, mai ai si tu putintica rabdare...asta e RO si nu se va schimba nimic in scurt timp...francezii ne-au dat cca 50 de ani ca sa-i ajungem din urma...aproape 20 s-au dus, si nu prea se simte mare lucru...imbatranim cu profitorii astia de politicieni din generatia veche...
  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
Eu zic k se scrie Porsche Rolling Eyes
Skip ads

  • aurel

  • Mesaje scrise: 31
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega 1995 x20xev.0 16v
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Oct 2005

  • Mesaj Privat
nu conteaza tot porcheria se intelege Smile
  • Ingineru

  • Mesaje scrise: 1,086
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1998 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jun 2004

  • Mesaj Privat
Florinike cred ca tocmai asta era ideea...Oricum cred ca d.p.d.v. al raportului asteptari/realitate VW bate toate recordurile de prostie in Romania (poate cu sanse de a fi "depasiti" in ultima vreme de altii precum Autorom sau Romcar dar greu...).
  • sirblue

  • Mesaje scrise: 160
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2006

  • Mesaj Privat
Io sunt de parere ca trebuie sa facem ceva in legatura cu reprezentantele si service-urile din Bucuresti, trebuie amenintati cu plangeri mai departe catre producatori ca sa-i urecheze putin, sa-i bage in sperieti ca bataia asta de joc nu mai poate continua. Trebuie sa ne unim si sa le aratam ca suntem pregatiti sa mergem departe pentru a-i scoate din nesimtirea si indolenta care a pus stapanire pe ei. Ce ziceti?
  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
Ingineru a scris:Florinike cred ca tocmai asta era ideea....

Pai ..bine bine....dar dupa o traducere mai "paisanta" ce a zis sabin acolo ar ajunge "De ce Romania"....pe cand noi asta stim deja Wink
@sirblue-o sa ii doara pe ei fix undeva ca faci tu plangere mai ales ca nu ai VW, si mai ales ca o faci doar din prisma problemei colegului tau care , saracu, a castigat o masina si nu poate sa o ridice. Sa vezi aia cu probleme mari de genu probleme grave la motor sau parti de caroserie facute ...in dorul lenii.....si aia nu mai zic nimic. Evil or Very Mad

LE:si cu terminati de genu lu Vlad...cum l-o chema si pe ala , care desi stiu in ce .#^%$# se scalda aia de la Porsche romania , dar nu misca un deget....noi traim in continuare...bine Wink
  • foca montana

  • Mesaje scrise: 855
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2005

  • Mesaj Privat
alooo!!!!! noi suntem ClubOpel aici nu VW, deci lasatii pe cei din clubul vw sa se bata cu porsche rom. Noi avem Gold & platin si altii de care trebuie sa ne ocupam.

Si pana una alta clubul nostru este mult mai select decat al lor.
  • claudiu-cld

  • Mesaje scrise: 6,566
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2000 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Sep 2006

  • Mesaj Privat
asa este dar cred ca si unele reprezentante opel sunt la fel ca cei de la vw nu prea ii intereseaza de clienti,vor numai sa te jecmaneasca sa iti ia pielea de pe tine.Eu nu sunt patit dar nici nu o sa apelez vreodata la vreo reprezentanta,sa ma ajute Dumnezeu sa nu o fac,asta va doresc si voua.
  • sabin

  • Mesaje scrise: 199
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jul 2006

  • Mesaj Privat
imi cer scuze ca am deschis subiectul insa aseara cand am aflat...eram mult prea scarbit de intreaga situatie si am decis sa impartasesc lumii. Cat despre reprezentantele opel - nu stiu mai nimic - poate de gtt cateva lucruri "bune" si-atat.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR