Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • vallyyy

  • Mesaje scrise: 1,717
  • Locatie: Arges
  • Masina: Astra 2006 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2010

  • Mesaj Privat
Nu e vorba de spalat,eu vorbesc de lucruri gen torpedou refrigerat,suport ochelari,leduri,fete de usi,scaune recaro si mai stiu eu ce,nu a zis nimeni ca nu sunt ok in sine modificarile,dar necesita bani si timp si in final din pacate nu mai recuperezi nimic si nici Mercedes nu iese Very Happy
  • micky001

  • Mesaje scrise: 1,318
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Omega 1997 x20se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Dec 2007

  • Mesaj Privat
In sapte ani de cand suntem impreuna,am mai bagat inca o data banii dati pe achizitie.In afara de motor,cutie/grup,sasiu,plafon si luneta spate, Smile totul este schimbat.Aripi,portiere,interior complet,de la modulul AC schimbat cu climatronic,plansa bord,pana la mocheta,scaune,fete usi...Au urmat portbagajul,capota motor,faruri xenon,stopuri,cruise control,scaune/oglinzi memorii... trecere completa la modelul facelift B2.Gadgeturi... audio 7'' multimedia/navigatie,camera rear,senzori parcare,monitor plafon...Nici nu mai stiu,lista ar continua daca a-si incepe si cu gentile,componentele mecanice schimbate de-a lungul timpului,consumabilele,etc.Una peste alta,cred ca in cei sapte ani,mai mult de 6000e.Numai in ultimele 3 luni am bagat 1500,tinand cont de faptul ca-i venise vremea de-o vopsea care sa acopere urmele de cosuri tip Carrefour sau gheare de pisica...Cat am stat la bloc,ale naibii,numai pe capota mea se strangeau,verde fiind,nu stiu ce le atragea asa mult.Totusi nu-mi pare rau!Dupa sapte ani,arata mult mai bine decat atunci ,cand eram asa de incantat de cum arata ,la achizitie.Sincer,nu cred ca ma voi opri aici.M-asi plictisi efectiv,asa cum ma plictisesc acum ,in zilele astea ploioase,cand planurile mele de a monta lumini/leduri in scoicile levierelor deschidere usi,si sub bord,la picioare(am vazut chestia asta la Laguna, si mi-a placut).Tot timpul vom gasi ceva de facut,atunci cand suntem cu adevarat impatimiti.Sotia ma intreba odata,ce a-si face daca a-si lua una noua,care sa nu-i poti face nimic.M-am uitat la ea,si i-am zambit ,cu subanteles...Noua poate fi,dar sa nu-i poti face nimic in plus...Cam greu.Ori alea sunt prea scumpe,sau mai binezis,trebuie sa fim sefi de clinici ... Smile
Chiar daca ar ajunge la stadiul de REMAT, si tot i-asi cumpara cu o zi inainte,macar un bradut odorizant! Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR