Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • geo1

  • Mesaje scrise: 69
  • Locatie: Braila
  • Masina: Vectra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Nov 2011

  • Mesaj Privat
Salutare! Incep aceasta discutie in speranta ca voi afla idei noi pentru o eventuala afacere in candrul unui mall! Acum cateva zile am pierdut mai mult timp prin mall si am vazut ca oamenii " se inghesuie" sa isi duca copii la un trenulet. M-am interesat si am aflat ca trenuletul aduce in medie 800 ron/zi. La genul acesta de afacere ma gandesc, adica sa nu fie o investie prea mare dar care sa aduce si profit.
Astept parerile voastre, multumesc!
  • florinianc

  • Mesaje scrise: 1,600
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2006 Z16xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2010

  • Mesaj Privat
Trenuletul "aduce" cei 800 de ron pe zi, dar cat "duce" te-ai interesat? Trebuie sa faci o estimare a sumei care va ramane dupa ce se plateste chiria, care nu cred ca e prea mica intr-un mall, si celelalte cheltuieli. Pe deasupra trebuie sa faci si o estimare a timpului in care iti vei putea recupera integral investitia. Daca timpul va fi prea lung, afacerea nu cred ca va fi rentabila, deoarece oamenii se plictisesc repede, si au nevoie tot timpul de ceva nou.
  • geo1

  • Mesaje scrise: 69
  • Locatie: Braila
  • Masina: Vectra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Nov 2011

  • Mesaj Privat
Pai il are de vreo 2-3 luni si vad ca inca mai merge. Chiria cat poate sa fie ? In jur de 2000 ron ca nu ocupa mult spatiu. Cred ca si-a amortizat investitia.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR