Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Sistem Electric
  • mackiss

  • Mesaje scrise: 173
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Vectra 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jan 2009

  • Mesaj Privat
am si eu urmatoarea problema :
am o vectra b2 din 2001 si am sistem audio siemens ncdr 1500 cu magazie de cd si telefon si de la un timp nu mai vrea sa citeasca cd-ul iar cand il citeste se aude un barait in boxe daca dau mai tare. merg mai mult pe radio si tot asa se aude cand il dau mai tare (sunt nevoit sa merg cu el mai la minim sa se poata auzi cat de cat bine).
initial am crezut ca sunt boxele de vina si le-am inlocuit cu altele si tot asa face, am pus boxele de la masina mea pe alta si se aude excelent in ele deci concluzia :boxe bune.
acum ma gandesc ca este de vina ncdr-ul
ce ar putea sa aibe si unde il pot repara ca prin orasul meu este unul dar nu se prea pricepe si imi este frica sa il las sa isi bage nasu in el
mentionez ca am schimbat bateria si nu mi-a cerut niciun cod
daca a avut cineva acesta problema il rog sa ma indrume si pe mine .
multumesc
  • mackiss

  • Mesaje scrise: 173
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Vectra 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jan 2009

  • Mesaj Privat
nu a avut nimeni acesta problema ?
  • Redytzu

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2012

  • Mesaj Privat
am si eu un ncdr 1500 si de la o vreme numi mai primeste cd tot mi`l scoate afara nici nu apuc sa`l bag si mi`l scoate afara de la ce sa fie oare si pe ecran cand imi scoate cd imi scrie please insert cd with prited side up+ ca bag cd cum trb dar nush ce sa aiva sa cumpar un cd dala care sterge inauntru .Va rog ajutatima cu un raspuns este o problema foarte sacaietoare
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Sistem Electric

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR