Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Stiu ca nu e legal sa postam download-uri pe acest site. Dar propun sa ne ajutam intre noi. Cine are ceva documentatii, si e disponibil sa doneze un CDsau un DVD+inscriptionarea de rigoare pentru colegii de forum care au nevoie, si sa se intalneasca cu susnumitii colegi, sa anunte aici ca are (DOAR ca are) si un contact (tel, mail, etc).
Nu de alta, dar m-am saturat de anunturile unor oameni care au facut rost de astfel de documentatii/softuri crackuite (poate unii dintre ei de la oameni de pe forum) si acum incearca sa faca bani din asta...
Bineinteles, aceste cd-uri vor fi prevazute cu mecanisme de autodistrugere dupa o perioada de evaluare de 30 zile, si recomandam, in mod calduros, colegilor, sa achizitioneze, in final, soft-urile si documentatiile respective in mod legal
Wink
So, pe Cluj, PM cu ce aveti nevoie, si va zic daca va pot ajuta
Skip ads

  • elegance

  • Mesaje scrise: 3,088
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 Y 17 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Hai ca ma bag si eu pentru clujeni Very Happy PM me Smile
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
haideti fratilor, nu pot sa cred ca doar in cluj se gasesc binevoitori....
un post scurt, cu orasul si "am, si sunt disponibil sa dau si la altii" e suficient;)
  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
jE a scris:haideti fratilor, nu pot sa cred ca doar in cluj se gasesc binevoitori....

Je, nu vreau sa te dezamagesc dar facand asta...toata lumea noua care vine sau cei care cauta documentatie pe net isi vor face cont aici si astfel in loc sa ajuti 2 3 care la randul lor te vor ajuta si ei (probabil), vei ajunge sa faci contrabanda GRATIS cu CD-uri piratate unor oameni pe care nici macar nu ii cunosti.
Parerea mea este ca NU trebuie facut asa ceva. Daca vor sa le ia, sa caute, eventual dupa ce stau si invata treaba pe aici abia atunci sa tipe ca vor documentatii Wink
Peste asta , admin e cam reticent la genul asta de publicitate si nu stiu daca ar vrea asa ceva Rolling Eyes
Skip ads

  • popescu iulian

  • Mesaje scrise: 1,400
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Antara 2012 A22DMH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jun 2006

  • Mesaj Privat
bine spus, eu m-am rugat vreo 2 luni de cei de pe forum si pana la urma m-am descurcat singur, am gasit daca am cautat.
  • eduard33

  • Mesaje scrise: 1,502
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega 1997 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2004

  • Mesaj Privat
nu trebuie sa se supere nimeni...e o chestie pur principiala...Florinike are dreptate.... e indicat sa se taseze un pic forumul de noii veniti, si fiecare la randul lui isi va da seama(sau nu) ....si ce inseamna sa faci public(sau sa vinzi) ceva ce de fapt nu este al tau , sau nici macar sa nu ai drepturi de utilizare al acelui produs piratat...este spre binele tuturor dar in primul rand al forumului...
...salut initiativa celui care a creat acest topic, dar din pacate legislatia ne interzice acest lucru...sper ca ati inteles exact ce am vrut sa spun, si nu s-a interpretat intr-un mod eronat sau negativist
toate bune
  • Rares

  • Mesaje scrise: 266
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Z22SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Inca o data:

Asemenea posturi se incep frecvent dar sunt inchise cat mai repede posibil.

Eu nu pot permite forumului sa devina 'piata' de soft piratat cum sunt alte forumuri !!

Daca voi intre voi vorbiti despre asa ceva prin PM, eu NU VA POT OPRI dar pe forum va rog sa nu o mai faceti.

Las postul acesta asa cum e pentru ca sa fie clar pt toti cei care cauta soft piratat pe forum.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR