Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • tudorcalut

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Vectra 2000 X20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Mar 2012

  • Mesaj Privat
salut, sunt nou pe forum,tocmai de aia sper sa nu pun intrebari aiurea ! dar am o problema ,am un opel vectra din 2000 si i-am pierdut cheile, nu mai pot deschide masina pentru ca avea inchidere centrala la telecomanda sau la cheie ,iar contactu' io fost deja schimbat o data.se ce sote face? am inteles k cheia avea ceva cip! astept parerea voastra ,multumesc anticipat
  • Stefan_BC

  • Mesaje scrise: 2,658
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Zafira 2008 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2009

  • Mesaj Privat
alta cheie+car pass+programare cost maxim 500 de lei
PS: Mi-a louat ceva timp sa inteleg ce vrei sa zici...
  • iulian1971

  • Mesaje scrise: 7,081
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Dec 2006

  • Mesaj Privat
tudorcalut a scris:salut, sunt nou pe forum,tocmai de aia sper sa nu pun intrebari aiurea ! dar am o problema ,am un opel vectra din 2000 si i-am pierdut cheile, nu mai pot deschide masina pentru ca avea inchidere centrala la telecomanda sau la cheie ,iar contactu' io fost deja schimbat o data.se ce sote face? am inteles k cheia avea ceva cip! astept parerea voastra ,multumesc anticipat

Daca ai car-pass cu codul de securitate al masinii poti comanda la reprezentanta, butuc contact cu 2 chei. Cheile vor fi gata prelucrate cand le vei primi deci ai sa poti descuia usa de la sofer daca nu s-a inlocuit si butucul de la usa. Dupa aia schimbi butucul si programezi cheile.
Mai ieftin, cauti un meserias care stie sa faca cheie dupa butuc. Iti deschide masina, scoate butucul si iti face o cheie, citeste codul din IMMO si o programeaza.
Bafta.
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR