Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G
  • suz374

  • Mesaje scrise: 62
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2003 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Apr 2012

  • Mesaj Privat
Salut. Sunt posesorul unei astra g Z16se din2002 si as vrea sa ii montez calculator de bord. Este posibil?daca da care este operatiunea si la ce pret s-ar ridica.
As vrea sa ii "ionizez" geamurile laterale si luneta in culoarea albastra este posibil?mai interesa prin apropiere de Ploiesti,Bucuresti,Buzau.etc. nu tocmai la Pitesti si la ce pret sar ridica operatiunea daca stiti.
  • banomix

  • Mesaje scrise: 34
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2004 z16se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2011

  • Mesaj Privat
de ce nu pui folie albastra? e mai ieftin si mai sanatos, te plictisesti de ea o dai jos, ionizarea alte geamuri + ca trebuie date jos.... eu am folie neagra de 2 ani aproape, si nare nici o bula nicio cuta, sunt imaculate...
  • suz374

  • Mesaje scrise: 62
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2003 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Apr 2012

  • Mesaj Privat
credeam ca e mai rezistenta ionizarea decat folia.cat te-a costat folia?luneta si laterale spate nu?
  • banomix

  • Mesaje scrise: 34
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2004 z16se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2011

  • Mesaj Privat
pai am dat acu 2 ani aproape, vro 4 milioane, autorizatie si folie lumar. Chiar acolo pe 23 august in spate la salonul new york syle. Folie 7% transparenta. In principiu sunt negru tuci. Pe fata nu am avut curaj sa-mi pun desii mai cereau inca 80 ron.

Toata lumea mi-a spus ca am dat mult la vremea aceea, insa sunt foarte multumit, dupa 2 ani fara nicio bula ( imaculate) eu zic ca merita. A venit cineva la mine ca cica a dat 3 juma fata spate si luneta si aratau jalnic, cute si bule ca firele de par pe fata.

Daca vrei sa vezi cum arata, ne punem intalnii la sala sau in malu rosu si it faci o parere
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR