Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • emilluss

  • Mesaje scrise: 418
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2005 z19dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Feb 2010

  • Mesaj Privat
Salut!
Daca stiti sau aveti cunostinte/prieteni sau chiar voi in persoana care vor sa inchirieze masina pentru vreo 4-5 zile, din Bacau ,dati un semn.
Masina va fi in grija mea, ca si cum ar fi a mea, condus normal...
Pretul se discuta sa fie bine pt toti.Eu vin in vacanta si imi las astra acasa pe mana sotiei.
Multumesc si nu uitati : locatia este Bacau.
  • sever iulian

  • Mesaje scrise: 1,325
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Insignia 2017 B20NFT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Sep 2006

  • Mesaj Privat
poti inchiria dacia/renault cu 80-90 lei/zi, sunt mai multe firme in bacau. cel putin atat era pretul acum 2 ani cand m-am interesat eu, am avut un proces cu o firma de asigurari si am vrut sa ii presez un pic.
  • emilluss

  • Mesaje scrise: 418
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2005 z19dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Feb 2010

  • Mesaj Privat
Stiu ca sunt masini de inchiriat, dar sunt cam scumpe , anul trecut am inchiriat un clio si pe zi am dat cam 35 euro.Cam mult , mai ales ca ma duc in vizita la ai mei si inapoi , nu fac 150 km pe zi.Vroiam o varianta mai ieftina , fara agentii...
Tnx
Sa zic si un pret de 15-20 euro pe zi, pentru cel putin 4-5 zile.
  • emilluss

  • Mesaje scrise: 418
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2005 z19dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Feb 2010

  • Mesaj Privat
Am inchiraiat pana la urma cu 25 euro/zi o masina de doi lei.Prima nu avea freon in radiator si pe caldurile astea (: , doamna draguta de la reprezentanta mi-a zis ca sa trec pe la un service sa ii pun freon (ce comunisti!) , dupa aia mi-a dat alta masina cu freon , dar fara placute frane.Scartiituri si toate zgomotele posibile la pret mare!Rent-a-car Bacau rulz! Nu mai trec in viitor nici daca imi da masina cu freon si frane!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR